Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo

ale wczoraj pochulałam i widze że izunia ty też, u mnie było super i nawet dawałam radę tylko szybciej się męczyłam i cały czas brzuch osłaniałam żeby ktoś na mnie nie wpadł bo jednak ścisk był, ale koledzy z pracy kółeczko mi robili i czułam się bezpieczniejsza 🙂 a ile się najadłam bo impreza z jedzeniem była, pyszne minikanapeczki i sałatka z kurczakiem i grzankami, mam smaka taką zrobić sobie niebawem.
a wesela za tydzień to już się doczekać nie mogę i tego jedzenia, oby nie zapeszyła i żeby byo dobre bo kieyś bylismy na weselu na którym było mało jedzenie i było nie za dobre i wtedy to był koszmar, pojechalismy z Michałem taksą na maca i reszta ekipy 🙂 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona spokojnie jeszcze ma czas 🙂)
Mi się nudzi teraz. Wlaśnie po obiedzie jesteśmy i wszyscy leżą lub śpią. Tylko ja siedze i tv oglądam. Za jakieś pol godziny pewnie goscie przyjadą to wstane tylko im slodkie ukroić i ekspres uzupelic i koniec.
Niedziele mam szczerze mowiac do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah ja wczoraj robilam sos czosnkowy. I mi taki ostry wyszedl ze szok!!! ale smakowal 🙂)
Bo zrobilam wszystko i sprobowalam i stwierdzilam ze nic nie czuc, a wrzucilam tylko 2 duze zabki czosnku ze nie ma smaku... to wolam meza zeby sprobowal i on mowi ze jest ok i nic wiecej mam nie klasc. Ale ja uparta ze nie czuje smaku to jeszcze 4 ząbki dowalilam... No i taki ostry wyszedl jak nigdy. 🙂) hehe jeszcze zostal i do kanapek bedzie... musze sie za niego zabrac bo watpie zeby ktos jadl taki ogień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to poleciałaś, a czosnek ma to do siebie że jeszcze póxniej robi się ostrzejszy 🙂
siostra dzwoniła, NINA rozcięła czoło wczoraj i ma dwa szwy, a ona jeszcze jest taka że krwi panicznie się boi i nawet rzeczy czerwonych nie je, ale ogarnęli na pogotowiu
idziemy do nich robić znowu pieczonki no bo ziemnorów zostało i mam obiecane że aż się tak bardzo nie spalą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obdarzona ja właśnie w zeszłym tyg poczułam pierwszy raz ruchy, tylko na tyle delikatne, że nie byłam pewna czy to TO. Zwłaszcza, że potem maluch dal mi dwa dni spokoju zanim to się powtórzyło. Teraz dalej sa bardzo delikatne, ale częściej je czuję 🙂 Czekam na silniejszego kopniaka żeby mój mąż też poczuł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love, ja ostatnio czosnek jem do wszystkiego, do czego tylko się da 🙂 Dziś robimy karczek z grilla i taki sosik by się przydał! Zaraz się biorę do roboty. Tylko szkoda że nie mam jogurtu greckiego w lodówce, bo ze zwykłym to dość rzadki wychodzi, wolę taki bardziej gęsty.
A z sosem czosnkowym rewelacyjna jest taka dwuskładnikowa sałatka: pokrojone w kostkę pomidory i starty żółty ser - tylko na świeżo trzeba jeść, bo szybko sok puszcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robię sos czosnkowy z naturalnego zwykłego i majonezu 🙂 a on i tak na nastepny dzien jest mocniejszy i gęstszy.
Co do ruchów to ja już czuje dość mocne- hm... takie pożądne głaskanie od środka 🙂) ale jak się ręke przylozy to nic nie czuc jescze... a tez z mezem czekamy az bedzie mogl tez to poczuc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że dawno mnie tutaj nie było 😞(( Jakoś nie mam czasu na nic, a jak wejde na kompa to najstarszy syn mnie wywala, no ale teraz szkola wiec nie bedzie tyle używał kompa 🙂)
A i ogladalam wasze brzuszki i zdj. usg.... super rosniecie 🙂)) ja w sumie podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe dziewczyny ja się nie martwię jeszcze,że nie czuję tylko zazdroszczę że wy czujecie 😜
Kurde przez Love naszła mnie chęć na sos czosnkowy najlepiej na jakiejś zapiekance prawdziwej w domu robionej 😜
w sumie dziś rano wzięłam moje 3 testy ciążowe pozytywne robione 5 lipca:P i pamiętam ktory był robiony jako pierwszy i to do niego mam największy sentyment i tak wszystkie emocje mi się przypomniały... złość, podniecenie sytuacją, radość może też, ale bardziej złość , że młoda jestem itd. te pierwsze tygodnie były takie żadne, ale teraz tak jak sobie myślę to były takie tajemnicze 🙂
Wrociłam od cioci bo byłam u niej na kawie.
o 20:25 leci moj ukochany serial, życie nad rozlewiskiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej a nie wiecie może, czy palenie BIERNE papierosow też przyczynia się do niskiej wagi urodzeniowej i wzrostu tak jak palenie normalne?
bo ja NIE MAM WPŁYWU na to,że palę BIERNIE. bo u mnie w domu wszyscy palą, przeważnie wychodzę, ale są czasem sytuacje( tak z 3 razy dziennie) że nie mogę wyjść w tym czasie jak np 2 osoby palą w małej kuchni a ja np wycieram naczynia albo coś gotuję. Moja mama pali co 20-30 minut i jeszcze pali tzw'robole' czyli robione a to z tego jest kupa dyymu i ja się boję że to zaszkodzi tak,że moje dziecko urodzi się małe i chude. Nie pomaga, że mowie, że mają nie palić, albo gdzieś na dwor se iść, i że to jest brak szacunku dla mojego dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem jak z tym paleniem, ale ja np wychodze jak w domu u mnie ktos pali...
ja juz mam dosc sosu... hehe 🙂) znajomy mojego zjadl reszte bo mu smakowal i kurde zaczal to lyzeczka normalnie jesc... myslalam ze pawia wypuszcze na niego 🙂) hehe
teraz oni drinkuja i ja biernie pije hahahahah 😁
ja sobie kolacje zrobila taka lekka- makaron ze serem i cukrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem obdarzona, moim zdaniem palenie bierne jest tak samo szkodliwe, jak zwykłe palenie. Ja to bym wszystkich od razu w domu poustawiała, ale na szczęście nie muszę, u mnie nikt nie pali. A z palącymi znajomymi nie miałam żadnego problemu - sami od razu wychodzili na zewnątrz, żeby nie palić przy mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszłam,ze bierne palenie jest jeszcze gorsze od normalnego. U mnie w domu nikt nie pali, tzn Dawid pali,ale wychodzi na zewnątrz, jak są goście to też wychodzą i było tak odkąd zamieszkaliśmy razem. I nie chodziło o mnie, bo ja też paliłam, ale o całokształt. Nie lubię dymu w mieszkaniu i mój chłop też, tym bardziej,że mamy już dziecko.
Dziewczyny...wiecie Wy, gdzie ja byłam w sobotnią noc? Znajomi nas wyciągnęli do klubu, na imprezie nie byłam ze sto lat 😁 Najgorsze,że robiłam za kierowcę, więc trzeba było kolegów męża rozwieźć do domów, wesoło było. Wróciliśmy o 3 nad ranem i tak marzyłam,żeby się wczoraj wyspać...a tu goście, z rocznym dzieciątkiem 🙃
Dzisiaj od rana już latam, jak szalona, bo mam jechać do lekarza na 13:40, a to 60km przecież. Mężu ma wcześniej wrócić z pracy, bo chce jechać ze mną i zobaczyć maleństwo 🙂 tak już bym chciała wiedzieć, co tam jest. Ech...Mały też by chciał jechać, ale mam za dużo spraw do załatwienia w rodzinnym mieście i zostanie z babcią. Zdjęcie mu przywiozę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ej a nie wiecie może, czy palenie BIERNE papierosow też przyczynia się do niskiej wagi urodzeniowej i wzrostu tak jak palenie normalne?
bo ja NIE MAM WPŁYWU na to,że palę BIERNIE. bo u mnie w domu wszyscy palą, przeważnie wychodzę, ale są czasem sytuacje( tak z 3 razy dziennie) że nie mogę wyjść w tym czasie jak np 2 osoby palą w małej kuchni a ja np wycieram naczynia albo coś gotuję. Moja mama pali co 20-30 minut i jeszcze pali tzw'robole' czyli robione a to z tego jest kupa dyymu i ja się boję że to zaszkodzi tak,że moje dziecko urodzi się małe i chude. Nie pomaga, że mowie, że mają nie palić, albo gdzieś na dwor se iść, i że to jest brak szacunku dla mojego dziecka.


nie rozumiem takich ludzi, a w koncu mama, twoja najblizsza osoba, wie jak jest, bo sama była w ciazy i nie rozumie ze nie mozna ciebie truć 😞 smutno 😞 nie wiem, ze Ty mówisz zeby nie palic, a nikt Ciebie nie słucha, nie martwia sie o Twoje zdrowie i dzidzi. nikomu nie zależy prócz Ciebie?? nie rozumiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...