Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
u was śnieg a u mnie wiatr i deszczyk:/
Kasia, fajnie że Twoj ma jakieś hobby 😁



obdarzona nas to deszcz zaleje zamiast snieg zasypie 🙂Wykoncze sie ta pogoda.Bylam na dworze,bo maz narescie powiesil lampe z czujnikiem na dworze i musialam ocenic i pochwalic to prawie mnie słonia porwac chcialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, no weź tragedia. Śnieg mogłby dla atmosfery polecieć 😜

Kiedy ubieracie choinkę? 🙃



ja najpeirw musze moja poszukac gdzies na naszej posesji 🤪A bedzie problem,bo same mutany juz zostaly.Ale to nie problem zetnie sie ja w srodku i bedzie jak ta lala 🙂Ja chyba tydzien przed swietami.Jutro maly robi z mezem szopke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha.. ja też chyba tak tydzień przed wigilią ubiorę, albo kilka dni przed ;-)
kurcze miałam robić te ozdoby choinkowe, a nie mam transportu do miasta po materiały a w taką pogodę na nogach nie pojdę;/

to wy macie żywą? my sztuczną 😁 choć czasem raz na 3-4 lata bierzemy żywą, ale lecą igły z tego. Choć ładnie pachnie 🤪
ja swoją szopkę też wystawię. Dostałam od mojego byłego robioną ręcznie przez stolarza, z taką lampką do gory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam. Kupiłam bardzo mało :/ Dla teściowej dwie filiżanki do kawy z home&you z podstawkami, jeszcze krem do ciała perfumowany z Oriflame dostanie, dla mamy odświeżacz też z home&you i cos do tego będę musiała dokupić. Dla taty i dziadka Łukasza nie mam nic jeszcze :/ Chociaż dla moich babć w tym roku nie robię prezentu, umówiłam się, że mama kupi od nas wszystkich coś większego bym tyle nie latała. Oczywiście długo nie wyrobiłam, bo zaraz mnie plecy zaczęły boleć.
U rodziców zeżarłam ruskie pierogi 🤪 A Nikusia wreszcie trochę babcie skopała po raz pierwszy 😁
Co do waszych dyskusji to miałam coś dodać i zapomniałam 😜 Przypominam sobie tylko tyle, że ja też mam jakąś ścieżkę z włosów na pępku i chyba depilatorem ją potraktuję. Niby blond są, bo ja naturalnie blondynka jestem, ale taki mech, że nie wiem.
Mąż ma dzisiaj popijawę w pracy i poprosił mojego tatę by po niego o 23 przyjechał 😁 Ale będę miała z niego polewkę jak zawsze gdy coś wypije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa co do choinki. Ja mam taką gotową już ubraną i z lampkami, jest w kształcie stożka, bo nigdy się nam nie chciało ubierać i rozbierać choinki, a i zwykle czasu na to nie było. Wystarczy wyciągnąć z piwnicy 🙂 Hehehe w tym domu naprawdę brakuje dziecka 😉 Za rok kupię już taką co się samemu ubiera 😉 Choć u rodziców zapewne jak zwykle ja będę musiała ubrać choinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
i standard jakw idze, gadam do siebie 🙂 hello, gdzie jestescie??
ale wy mnie olewacie, nikt chyba tu do siebie tyle nie gada co ja. spadam stad.
musze wybrac w koncu wieszaczki na torebke na prezent dla siebie i siostry. moze któras ma, sprawdza sie??


Biedna ewci@, po prostu się w czasie nie możemy zsynchronizować. Ja mam taki wieszaczek. Bardzo fajna rzecz i daje radę nawet z ciężką torbą. Bo chodzi Ci o te co o kant stołu się zahacza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, fajnie że mieszkasz w dużym mieście. Co prawda się nalatasz ale i tak masz...wszystko bardziej na miejscu. Jejciu, ubrana choinka 😞 ja muszę sama zawsze, tzn ubierać z mamą 😁
Ale to nie to samo co kiedyś, nie ten klimat.

Się wkurzyłam, nie mam jutro transportu na urodziny o 18 😠 i już jestem zestresowana jak tam dotrę;(
Teraz maluję sobie paznokcie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
i standard jakw idze, gadam do siebie 🙂 hello, gdzie jestescie??
ale wy mnie olewacie, nikt chyba tu do siebie tyle nie gada co ja. spadam stad.
musze wybrac w koncu wieszaczki na torebke na prezent dla siebie i siostry. moze któras ma, sprawdza sie??


Biedna ewci@, po prostu się w czasie nie możemy zsynchronizować. Ja mam taki wieszaczek. Bardzo fajna rzecz i daje radę nawet z ciężką torbą. Bo chodzi Ci o te co o kant stołu się zahacza?


nio dokładnie 🙂 a jaki masz?? taki zwykły bardziej czy z jakims "ufoludkiem" tzn mi sie na allegro bardzo podobaja z żuczkami, takie z kamieniami,
http://allegro.onet.pl/uchwyt-wieszak-na-torebke-zuk-prezent-upominek-i1966082195.html
sa rózne kolory, albo kwiatek:
http://allegro.onet.pl/wieszak-uchwyt-na-torebke-kwiat-prezent-mikolajki-i1968373186.html

ale pomyslałam ze pewnie zaraz wyleca i czy nie wziac czegos prostszego. ale tamte proste znów mi sie nie podobaja za bardzo. za to dla siostry mam dylemat, bo ona zupełnie inna niz ja i sie zastanawiam czy jej sie spodoba

http://allegro.onet.pl/wieszak-uchwyt-na-torebke-torba-prezent-mikolajki-i1968373264.html
ja zawsze na płasko ona szpilki, wiec mzoe by pasowało. i taki rózowy bucik, mzoe całkiem całkiem.
a ja dla siebie mzoe z tych mniej wystajacych cos takego:
http://allegro.onet.pl/wieszak-uchwyt-na-torebke-wazka-japan-style-emo-i1973954429.html
czy taka ważke, czy mzoe taki kwiatek ZKHS mniej wystajacy, prostszy:
http://allegro.onet.pl/wieszak-na-torebke-urodziny-imieniny-mikolaj-aries-i1975678320.html

co myslicie dziewczyny??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Co tu tak pusto? Wszystkie jeszcze śpicie? Ja już mam zakupy zrobione, teraz się biorę za porządki, a potem za szykowanie jadła na wieczor, bo teściowie mają przyjechać.

Wiecie, że nigdzie nie udało mi się dostać na kasę do diabetologa? Na ten rok już mają wszędzie limity wyczerpane i nie pomogło tłumaczenie, że mam skierowanie na cito i że jestem w ciąży. Musiałam się prywatnie zarejestrować i to też dopiero na przyszły poniedziałek.

Ewcia, a chorobowe mam do wtorku, w środę już idę do pracy, bo mi nie chciała lekarka więcej wypisać:/ Namawiałam ją żeby dała mi już na cały przyszły tydzień, ale nic z tego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczęta 😘
Ja wlasnie pije cappucino i jem sniadanko.Zaraz sie zbieram na zakupy.Dzisiaj sama musze jechac,bo malego tak rozlozyl 😞Biedny w nocy sie budzi od tego glupiego kaszlu.


No,z tymi lekarzami na NFZ to jest straszne.Ja jestem ciekawa na kiedy ja bede miec termin do kardiologa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Odebrałam z rana wyniki tej glukozy, mieszczę się w normie, więc jestem spokojniejsza. Przeciwciał też przeciwko mojej niuni nie produkuję 🤪 i to mnie cieszy najbardziej. Ja mam co chwilę te przeciwciała robione, bo u nas jest konflikt, ja mam tę wstrętną minusową krew...
Wyników toxo tylko jeszcze nie ma, bo w Łodzi se bąki zbijają jakieś leniwce w laboratorium 😜

Co do wieprzków i innych prosiaków, to wczoraj po kąpieli pytam się męża, czy wyglądam juz jak wieprz - oczywiście zaprzeczył, podejrzewam,że ze strachu,że mu wtłukę 😁 ale Bartek był najlepszy 😁 "Mamusia... wieprz to chyba chłopiec, a Ty jesteś dziewczyna, więc chyba...yyy...wieprzorzyca?". I nadal se siedział z poważną minką, a ja myślałam,że ze smiechu zaraz urodze, nie mogliśmy się z mężem uspokoić 😁 Wyrodne małe podluchowate jedno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej też sobie idę kawę strzelić, ale ja ostatnio po cappuccino wymiotowałam, więc popijam Ricore z mlekiem i mi smakuje, a w pierwszej ciąży nie piłam nic poza gorącą przegotowaną wodą, nawet po pływającej w niej cytrynie potrafiłam rzygać, albo mieć całodobową zgagę. Brrr...
I cóż mogę więcej rzec. Nie mogę patrzeć na siebie w lustrze :/ Tak se zjebałam włosy tym finezyjnym obcięciem,że żałuję,że od razu nie kazałam sobie łba ściąć 🤢 Całe życie włosy prawie do pasa, to na początku ciąży, jak jeszcze nie wiedziałam,że w niej jestem, coś mi strzeliło i obcięłam na krótko. Teraz jak mi odrastają i są do szczęki - są najgorsze. I te odrosty...Jezus...Od przedziałka blond, potem jakieś kurwa rude, potem brąz, a reszta czarne 😠
Tylko cera mi się poprawiła i pokusiłabym się o przypisanie tego luteinie. Całe życie miałam gdzieniegdzie jakieś wypryski, a odkąd jestem na luteinie nie mam żadnego 🙂

Mówicie o prezentach...ja jestem z tym w ciemnej dupie 😁 a zawsze w listopadzie miałam z głowy takie rzeczy. Największy problem mam z chrześniaczką, która wszystko ma i nie wiadomo, co jej kupić, a uwielbia ponad wszystko lalki. Tylko teraz jak trafić taką, której Amela nie ma - oto jest pytanie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dzień dobry 🙂
Odebrałam z rana wyniki tej glukozy, mieszczę się w normie, więc jestem spokojniejsza. Przeciwciał też przeciwko mojej niuni nie produkuję 🤪 i to mnie cieszy najbardziej. Ja mam co chwilę te przeciwciała robione, bo u nas jest konflikt, ja mam tę wstrętną minusową krew...
Wyników toxo tylko jeszcze nie ma, bo w Łodzi se bąki zbijają jakieś leniwce w laboratorium 😜

Co do wieprzków i innych prosiaków, to wczoraj po kąpieli pytam się męża, czy wyglądam juz jak wieprz - oczywiście zaprzeczył, podejrzewam,że ze strachu,że mu wtłukę 😁 ale Bartek był najlepszy 😁 "Mamusia... wieprz to chyba chłopiec, a Ty jesteś dziewczyna, więc chyba...yyy...wieprzorzyca?". I nadal se siedział z poważną minką, a ja myślałam,że ze smiechu zaraz urodze, nie mogliśmy się z mężem uspokoić 😁 Wyrodne małe podluchowate jedno 😁



az moj maz sie usmial z Bartusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o astra to widze ze my w jednej bandzie, ja też mam konflikt ale zastrzyk dostałam po mai wiec jestem spokojna
a ja jakos nie mam przykrości od Michała co do wyglądu, a nawet łazi za mna i się ślini tylko niestety może pomarzyć, hmmmmm majki nie mam może brzucha wam strzelę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...