Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lady, wspołczuwam 😞
Kasia, czasem fastfood nie zaszkodzi, czasem 😎 co do witaminek, to fajne czekoladowe, ale już mi się obrzydły.

Izunia, a czaję czaję 😎 chyba mnie też tam czasem bolało, albo jak chodziłam po mieście czy coś, to dziecko tam chyba ciąży. Po prostu jednym słowem kość łonowa i całe cipsko na dole i te kości i wszystko w każdym calu 😁

oczywiście spaliłam kotlety, no bo jakby inaczej. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To sobie polezalam............Tesciowa dzwonila,ze miala wypadek 😠Niby nikomu nic sie nie stało tylko auto rozwalone.Tesc teraz do niej jedzie.Dobrze,ze maja drugie auto.
Ale sie fajnie rok znowu powoli konczy......w tamtym roku dzien przed sylwkiem kolezanka nam nasze auto rozwalila.Pozniej na drugi dzien musialam jechac na gminne i wlasnie ta trasa co teraz tesciowa miala wypadek i w poslizg wpadlam od wujka autem.Zatrzymałam sie przed drzewem ,a na liczniku mialam jakies 30km/h 😮Tam jest tragedia.Jak jade do Opola to zawsze głóną trasa nigdy przez lasy i bocznymi.
Wazne,ze nie ma ofiar.A dowiem sie cos wiecej jak dojada do swojego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Ja od rana bez laptopa, bo mąż potrzebowal do pracy - teraz odzyskałam i nadrabiam zaległości 🙂
Ja się chyba położe i nie wstanę do jutra, bo co chwile coś narobie... Jadłam śniadanie, to mi się kawałek zęba ułamał - musiałam pędzić w tym śniegu do dentysty, o mało się nie wywaliłam, bo ślisko. Robiłam obiad - rozcięłam sobie palec. Po obiedzie głaskałam kota, ten stracił równowagę, zjechal mi z kolan na ziemię i przy okazji rozcharatał mi nogi pazurami, bo się próbował ratować... Mialam w planie sobie nogi ogolić, ale to chyba nie jest najlepszy pomysł, żebym brała jakiekolwiek ostrze w ręce w dniu dzisiejszym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
To sobie polezalam............Tesciowa dzwonila,ze miala wypadek 😠Niby nikomu nic sie nie stało tylko auto rozwalone.Tesc teraz do niej jedzie.Dobrze,ze maja drugie auto.
Ale sie fajnie rok znowu powoli konczy......w tamtym roku dzien przed sylwkiem kolezanka nam nasze auto rozwalila.Pozniej na drugi dzien musialam jechac na gminne i wlasnie ta trasa co teraz tesciowa miala wypadek i w poslizg wpadlam od wujka autem.Zatrzymałam sie przed drzewem ,a na liczniku mialam jakies 30km/h 😮Tam jest tragedia.Jak jade do Opola to zawsze głóną trasa nigdy przez lasy i bocznymi.
Wazne,ze nie ma ofiar.A dowiem sie cos wiecej jak dojada do swojego domu.


Ja właśnie wróciłam od gina z sercem na ramieniu, bo jest tak ślisko nawet na dużych ulicach w środku miasta. Oczywiście zaraz też częściowy paraliż nastał w mieście. Dlatego nie lubię śniegu 😠 Mi się udało korki ominąć, ale cały czas w radiu trąbią gdzie korek. Koła mi się w miejscu ślizgały za każdym razem jak ruszałam :/

A ze mną wszystko w porządku. Krzywa i mocz wyszły jak marzenie. Szyjka twarda, macica miękka, serducho posłuchaliśmy. Na plecy jedyna rada - poleżeć i nie przemęczać się :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, to masz dziś czarny scenariusz dnia 🤨 lepiej właśnie idź spać 😁

Izunia z tą teściową i tymi drogami to nieźle:/ to tam na tej trasie strach chyba nawet na nogach iść 🥴

Lady, dobrze , że masz dobre te wyniki 😁 a z tymi plecami to niby prawda, ale nie każdy może się położyć wg swego upodobania i nie zawsze ma czas. 🙃

Kasia, wracaj i mow jak tam Twoje hybrydy 😁

ja właśnie wstałam sobie 😁 już z godzinę temu ale musiałam wieże babel pozmywać. Tak mi się dobrze spało to mnie obudzili 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam właśnie, że Rysiek z klanu odchodzi z serialu. W sumie niby taka ciota choć się ostatnio wyrobił, ale fajnie mi się go oglądało. Generalnie przegapiłam klan ale to na ipli sobie obejrzę potem jak mi się będzie nudziło 😁
idę umyć głowę bo M przyjedzie o 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo zmądrzał 😁 ja klan uwielbiam bo jest nie o pierdołach tylko zawsze tak o życiu. Jak oglądam inne to mnie... 🥴 jeszcze pierwszą miłość oglądam głupią ale dla rozrywki, m jak miłość też dla zabicia czasu, plebanie ale nie zawsze, czaseeem na wspolnej.

Ja ostatnio rozmroziłam truskawki, ale były niedobre 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kisiel też bym zeżarła ale tatą zimnyyyy żurawinowy 😁
te piaskarki to są przygotowane jak jest już tragedia na drogach.

Mulant, rodzinkę. pl też oglądam i porodowki na tlc nigdy nie umiem utrafić, ale to rożne odcinki ' ciąża z zaskoczenia' oglądam już od dawna, nawet jak nie byłam w ciąży to to oglądałam. Tą porodowkę też muszę oglądać, albo powtorki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam, mam zajebiste hybrydowe pazury 🙂 caly pic polegal na polozeniu zelu na naturalna plytka paznokcia i pomalowanie tego wszystkiego lakierem do paznokci, gratis mialam maseczke parafinowa 🙂 super sprawa, teraz mam takie gladziutkie łapki 🙂

Kisiel tez bym wciagnela hmmmm... Chyba zaraz poszukam jakiegos 🙂
U nas juz sie wszystko roztapia i deszcz mży :/
Leliva, to faktycznie lepiej nie gol sobie nog bo jeszcze jakas tragedia sie stanie 🙂
A ja slyszalam ze w ostatnim odcinku Klanu Maciek sie ozeni buahahhahahha 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...