Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tą fotkę zrobiłam dziś aby zobaczyć jak wyglądam w bluzce z brzuszkiem , o ktorej zapomniałam i znalazłam ją w szafie:P no mam nadzieje, że Fifi:P a u Ciebie pewnie chłopczyk i dziewczynka:P a podoba Ci się imię Federico? bo moj M powiedział,że tak ma na imie jego mały kuzynek 3-letni z Włoch;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
No tą fotkę zrobiłam dziś aby zobaczyć jak wyglądam w bluzce z brzuszkiem , o ktorej zapomniałam i znalazłam ją w szafie:P no mam nadzieje, że Fifi:P a u Ciebie pewnie chłopczyk i dziewczynka:P a podoba Ci się imię Federico? bo moj M powiedział,że tak ma na imie jego mały kuzynek 3-letni z Włoch;D


To nie masz lustra?? 🙂 🙂 Bardz fajny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No oczywiście, że mam lustro 🙂 wpierw zobaczyłam się w lustrze, a potem strzeliłam fotkę żeby dodać do galerii, bo ładnie w tej bluzce ten brzuch wygląda 😜
Ja też chyba idę spać. Właśnie jem kolację bo jadłam obiad i śniadanie i jogurt i teraz jem jak wilczyca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamuski 🙂 jest jeszcze któras czy juz smacznie chrapiecie??
ja miałam dzis mega stresujacy dzien, bo o mały włos nie wylądowałam w szpitalu. ktos na forum mówił o jakims fatum co na nas padło, cały czas miałam te fatum przed oczami. wstałam rano, szykuje sie do pracy, troche brzuch pobolewał, inaczej niz zawsze, jakos tak wyzej i z prawej strony. wziełam nospe i pojechałam do pracy, w pracy mzoe sie zajełam i sie wydawało ze lepiej a potem znów zaczeło bolec. ból moze nie był straszny, ale inny niz zawsze i to mnie jzu wystraszyło. wiec pomyslałam ze sie zwolnie. miałam pomysł zeby pojechac do domku bo myslałam ze to ze zmeczeni, ale cos mnie tkneło i pojechałam do mojej gin. tam sie okazało ze sie spózni, wiec zamiast 13 przyszła o 14. dobzre ze od razu puerwsza weszłam (dlategoz e z tym bolem) przy dotykaniu doszła do wniosku ze to pewnie wyrostek bo tak z prawej strony ale potem zrobiła usg i mówi ze to krwiak o wymiarach 20x49mm 😞 dla mnie jak pałą w łeb, byłam 3 tyg temu i ani widu ani słychu jakiegos krwiaka. potem zaczełam kojarzyc ze to moze ta moja nieszczesna prawa pachwina. dała skierowanie do szpitala. pojechałam wiec do domku, zjadłam, spakowałam sie, umyłam. a w szpitalu lekarz orzekł, ze nic nie widzi, ze nie wie o co chodziło lekarce i co ona zmierzyła. i usg dopochwowe i pzrez brzuszek i na obu nic nie było widac. i wysłał mnie do domku. niby mnie pocieszył ale powiedziała na koniec ze dalej nie znamy przyczyny bolu brzucha, i ma nadzieje ze to nei on sie myli 😞 byłam jzu niedaleko wiec pojechałam spowrotem do mojej gin, a ona bez słowa dała mi zwolnienie do 25-tego i wypisała nospe i tyle. juz nawte mi sie nie chciało wnikac czy to pomyłka i czyja. ale szok, najadłam sie strachu ze nie pytajcie. z zuzia sie w domku nie mogłam wyzegnac wycałwac jak jechałam z torba szpitalna, juz mi najgorsze stawało pzred oczami. koszmar, ale mam nadzieje ze to jzu koniec i na zwolnieniu troche odpoczne, zwolnie tempa i zobaczymy co bedzie.
poogladałam wasze brzuszki i dzieciaczki, postaram sie załaczyc zdjecie mojej Zuzi, moze nawet zaraz 🙂 buziole w brzuchole (bo juz sa pokaxne) a mi lekarka powiedziała, ze macica mała, dzidzia na samym dole, a to moje wystajace to tłuszczyk(tylko skad jak ni grama dalej nie przybrałam na wadze)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...