Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja sukienke na poprawiny wyprałam, pończochy mam, kartkę mam, płaszcz hmmm i tu sa schody bo nie wiem czy iść już w ciążowym czy w takim w którym się ledwo zapnę, no i jeszcze jest taka opacja że ja mam buty z dziurka na palcach i jak jutro bedzie deszcz to kaplica, wiec myslę zeby iśc w kozakach takich ala zamszowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, a jak będzie chłopiec? będziesz musiała mu garderobę zmienić i w ogole 😁
Moja mama chce wnuczkę o imieniu Pola. Mi się Pola baaardzo podoba, ale Liliana będzie i tyle jak będzie dziewczynka, ale nie oszukujmy się, że to Filip 😜 w sumie mnie też sumienie tyle razy zawiodło, że już sama nie wiem czy wmowiłam sobie tego Filipa, czy ja na serio czuję, że to chłopiec?
Mulant, ło tam mąż się znajdzie:P ja też nie mogę się lutego doczekać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doobrze 🙂) mialam do tej kliniki jechac ale tylko na badaniach bylam w gabinecie i zostaje w domu.
Na tydzien mam zakaz z wychodzenia lozka- chyb ze siku i jak sie bedzie paliło 🙂 No i powinno byc dobrze.
A i na usg się potwierdziło że jedna dzidzia to dziewczynka 🙂) Ale na 100 % nastepnym razem mi powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona to będzie chłopiec Szymon 🙂 i wszystko bedzie trzeba kupić hehe, ale dziadek bedzie sponsorem nie bedzie miał wyjścia
zrobili kisiel i przyszli mnie obudzić, Maja nauczyła się mówić chodź, wzięła mnie za rękę i ściągnęła z łóżka, ciemno się już robi buuuuuuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
heh wiem jak to wyglada 🙂) Miki i Marcycha tez tak wygladają 🙂) to te mojej kuzynki



aaaaa ....zapomnialam o nich 🙂No zajebiscie.Wiem jak na roczek byli ubrani w kosciele.On garnitur ona suknie miala.Wszyscy w niemieckim kosciele sie gapili 😉Ide ciuszki na wesele szykowac,bo juz za oknem noc.To pora do lozka sie zbliza 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love to super 😁 to będziesz miała małą femme fatale:P
No nie wiem jak wytrzymasz w tym łożku, ale życzę wytrzymałości;D
Sztunia, Szymek ładnie 🙂 ja mam siostrzeńca Szymka, skończy w marcu 11 lat, jest zapalonym komputerowcem-nałogowcem 😞 jest mądry, dowcipny, gra na gitarze, ale jest roztrzepany, codziennie gubi rożne rzeczy w szkole. Więc może Twoj Szymek jeśli będzie to chłopiec też będzie taki, oprocz oczywiście nałogu komputera 😁
O jej.. a ja dalej głodna 😞 dziś leci na dobre i na złe 🤪 🤪 ale takto nic innego:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona ty to uzalezniona jestes od tv... 🤢 smutne - ja ogladam jak musze, a nwet rzadziej- nie lubie

Ja w lozku wytrzymam.... hehe jak krolowa bede bo do innych to bedzie prznies, podaj, zanis, kup....
Aaaa.. dzisiaj dostalam zamowione buty 🙂) 3 dni temu zamowlam i juz dzisiaj mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...