Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aha 😁 no ja bym sobie klopsa zjadła, takiego małego w sosie jakimś mm;D a sadzone są najszybsze, najtańsze i jem je w tedy jak już nic nie ma:P a pychotka:P
Ale nie mogę się doczekać niedzieli.. mam kaczkę nadziewaną mmm;D mama zrobi, a ja zrobię kluseczki i suroweczkę , albo ze dwie.. może smażona kapustka i jakaś zimna surowka 😁 i może kompocik się jakiś zrobi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moja też dziś mnie obudziła, przed chwilą też pukała. Coś chyba przez tą pogodę te nasze dzieci takie niespokojne:P a jak wczoraj jadłam na kolację bułkę z rybą to myślałam że też ze mnie wyskoczy, chyba mu się to nie podobało, chyba nie lubi ryby..pewnie wody płodowe potem śmierdzą i mają dziwny smak:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te znowu o jedzeniu 🙂 ja niggdy nie jadam kaczki 🙂)) hehe jakos mi sie kojarza z tymi ze stawu w parku i nie ruszze ich 🙂
no buty pozadne bo o takie mi chodzzilo, i na nodze tez fanie wygladaja, teraz tylko jeszcze musze takie wyjciowe kupic w razie wu...
Wiecie ze sie dopiero obudzilam ;/ msakra.... ale sie chociaz wyspalam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, hehe ja tam kaczek na oczy nie widzę to mogę jeść:P ale z poł roku temu miałam krolika na obiad jakiegoś kupionego w biedronce.. kurwa jak on pięknie na talerzu wyglądał, a jak pachniał.. a jaki sos. Mama przyniosła mi porcję do pokoju, ja już wzięłam do ręki a obok w klatce biednie patrzy moja Zosia, też krolik co już 2 lata mieszka u mnie. Nie zjadłam , aż mi się płakać zachciało 😜
No do tego kup sobie jakieś eleganckie i będziesz mogła śmigać 😁 to futerko z twoich butow mnie najbardziej kusi 😜 a ile dałaś za nie?
To se pospałaś 😁 zazdroszczę aż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh....;/ ja tam tylko kurczakajem i czasami wolowine... bo nie lubie kur i krów.. wiec wiszzzz... 🤪 krolika tez bym nie zjadla

Za buty dałam 119, a futerko to mnie tez sie podoba, a szczegolnie ze jest wbutach wszeddzie nawet na wkladkach 🙂) heheh bedzie ciplutko:P awyjsciowe tezmam juz upatrzone ale sie jeszcze zastanawiam bo drogawe, a ja za rok juz w nich cyba chozic nie bede.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jem każde mięso oprocz cielęciny i krolika czy innych zwierząt takich jakiś no wiadomo:P
119 za takie cieplutkie butki to całkiem przystępnie 😁 ja bym chciała mieć ładne tak do 150 zł bo więcej to już mnie nie stać, chyba że mi tatuś kupi 😜
a u was w IT jaka dziś pogoda? ciepło czy zimno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dla mnie wlasnie jakos tnie sie wydawaly i mslalam ze beda jaies ceratowate ale sa n prawde swietne 🙂) ja jestemz nich zadowolonajak na razie.
u nas nie wiem jak jest, jeszcze dupy zlozka nie ruszylam dzisiaj 🙂 hehe
ale michu mowi ze padalo z rana a teaz idzie temp w gorei jes 19 st.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
No masz szczęście bo Ci się fajne buty trafiły 😁 ło to u was cieplutko 😜 u nas 8 stopni i szaro i pada 😞
haha no powiem Ci ,że właśnie muszę jakiegoś sponsora mieć 😁 i to będzie chyba tatuś moj 😜
robisz dziś obiad?

pyszności robi pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O lOve to Ty masz się dobrze 😁
Kurde zrobiłam surowkę, i nawaliłam śmietany i nie dobre jak chuj:/ okazało się, że to trzeba troszkę śmietany i troszkę majonezu:/ dałam majonez i teraz to wszystko pływa, moja mama się zrzyga jak to zje:P
Idź do salonu 😜 ja sobie na allegro bieżniki i obrusy pooglądam;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...