Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
hej dziewczyny, co tam u Was?? po ilosci zapisanych stron domyslam sie ze duzo sie dzieje, ale juz nawet nie zabieram sie do czytania, bo to juz chyba setki stron. nie było mnie jakis czas, bo nic dobrego u mnie. po ostatniej wizycie u mojej gin i akcji z krwiakiem, znów wczoraj do niej trafiłam, tym razem z silnym bólem podbrzusza i krzyza, który nie mijał nawet po nospie. po usg i badaniu okazało sie ze kanał szyjki macicy jest zamkniety,a dzidzia czuje sie dobrze, widziałam jak sie pzreciagała, i cos przerzuwała buźka. Pani doktor ma jakies podejrzenia chyba co do płci, ale jeszcez nie chciała mi pwoiedziec, powiedziała ze za wczesnie, ale pewnie na nastepnym usg z niej wyciagne, chyba ze sie nie da i poczekam na połówkowe. nio ale moja wizyta zakonczyła sie recepta na luteine dopochwowa i jestem na podtrzymaniu ciazy. wziełam juz dwie i bole troche odpusciły, bo juz powiedziała ze jak hormony nie pomoga to zopstaje tylko spzital. póki co leze, bo naprawde boje sie o dzidzie. niby pierwsze trzy miesiace miałąm spoko(w przeciwienstwie tego jak lezałam z Zuzia) ale teraz sie zaczyna 😞 jak juz dała leki na podtrzymanie i powiedziała ze bede je długo brac to juz nawet sie nie łudzę ze wróce 26-ego do pracy 😞 a co tam u Was?? jak samopoczucia?? brzuszki widziałam ładne.
PS. Ja dodałam do swojego profilu zdjecia mojej Zuzy 🙂



teraz musisz sie oszczedzac i myslec o dzidzi.Co tam prac pczeka na Ciebie-baaaa na bank sobie bez Ciebie poradza 😉
Wszystkie rosniemy......to dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nio musi poczekac. a ostatnio taki młyn ze nawet nie wsakzane zebym wracała i sie denerwowała. ale jak pomysle ze miałabym teraz juz siedziec w domku to brrrr..... ja nie jestem stworzona do siedzenia w domku. podziwiam kobiety na wychowawczym.
ale póki co dzidzia najwazniejsza... tesciowa mi wczoraj zrobiła pranie mózgu, juz nigdzie nie jezdzic, nie ma biegania po galeriach itd. jak poronie to sobie nigdy nie wybacze. srednio mis ei to podobało ale widac ze sie tez mocno przejęła. nio nic zobaczymy. mam nadzieje ze juz do 25-tego(kolejne wizyty) nie bede musiała swojej ginki odwiedzac. ale nie pomyslałabym ze bedzie mnie czekac w 4 miesiacu luteina jak wczesniej jej nie brałam... widac jest powaznie. a do tego jeszcze nic na wadze nie przybrałam. ja sie waze codziennie, bo pielegniarka orzekła ze od ostatniego razu znów schudłam 1,5 kg, ale chyba nie. to kwestia ubrania, jedzenia... ja sie wazę codziennie rano na czczo, wiec to bardziej wiarygodne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, śliczna ta Twoja Zuzia, a jaka dorosła mina 🙂)
Oj oszczędzaj się , widać , że ta ciąża daje Ci w kość. Najważniejsze, że z dzidzią wszystko ok, a Ty jakoś musisz wytrzymać te bole 😞 najważniejsze, że stosujesz się do zaleceń lekarza i bierzesz tą luteinę i mniej boli 🙂
Zobaczysz, że ani się wszystkie obejrzymy a każda z nas będzie dzielnie parła na porodowce w marcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
IZUNIA JA TEŻ MIAŁAM NADZIEJE ŻE TO DZIEWCZYNKA,CHOCIAŻ Z MAŁEGO PTASZKA TEŻ SIE CIESZE 🙂EWCIA OSZCZEDZAJ SIE I BEDZIE DOBRZE 🙂MULANT WIDAĆ,ŻE SPOWROTEM WRACASZ DO FORMY I TAK TRZYMAJ A WAGA SIE NIE PRZEJMUJCIE MI LEKARZ POWIEDZIAŁ, ŻE PRZYTYLAM W MIESIĄC 3,5KG A WCALE NIE JADAM KEBABÓW I NIE OBRZERAM SIE, MUSZE SIE TROCHE OGRANICZYC TYLKO NIE WIEM Z CZYM JAK JA GŁODNA JESTEM 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@- kurcze az mi sie smutno zrobilo, ale najwazniejsze ze z maluszkiem jest wszytsko ok, a dalej bedzie pewnie tez dobrze. Musisz sie oszczedzac tak jak tesciowa kazala, a lezec sama nie bedziesz bo ja tez musze 🙂

wy wsyztskie sprzatacie i jednoczesnie na brzuszku? hi hi.... ja rano posprzatalam w sypialni bo tez mialam kupe kurzu, podloge posprzatalam, posciel zmienilam znowu... itd... to wsyztsko normalnie by mi max 20 minut zajelo a dzisiaj 1.5 godziny bo tak wolno wszystko robilam aby sie nie zmeczyc tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest już lepiej odwiedziłąm babcie a tam wujek przyjechał z daleka i Maja troche spokorniała, ale babcia szczęścliwa była bo sie już jej Maja nie boi i nawet tuliła się do niej, teraz obiadek wstawiony, monster spi a ja trochę sprzątam ale bez spinki bo jutro czeka mnie odkurzanie całego domu bo w niedziele goscie przychodzą
ewcia ja luteine biore od początku już mi się rzycgać che od wkładania jej, mam brać 2 tabsy, ostatno sprawdzałam progesteron i mam go dużo, wręcz na IIItrymestr 🙂 podobno w 16 tc juz ten progesteron moge odstawić bo niby łożysko sprawę załatwi, ale biorę go do 20-tego aż pojde na wizyte, u mnie tak do końca nie wiadomo skąd te krwiacury. a dzisiaj mnie też troche zakuło w brzuchu. Z Majka nic mi nie było a tu jednak czuje czasem twardnienie jakieś mocniejsze kłucia

a plecy to mnie tak nadupiają że zastanawiam się czy by nie iść do jakiegoś masażysty na kilka zabiegów ja normalnie siedze i boli a jak mam się schylic to zawsze jest ruletka bo nie wiem czy wstane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi zawsze luteina kojarzyła się z czymś złym.
Mam nadzieje, że nie będę musiała jej brać. Dziś wzięłam tylko 1 no-spę bo mi podbrzusze stwardniało i zaczęło boleć przy mocniejszych ruchach , ale u mnie to standard , jednak skoro mam nospę to pomyślałam, że sobie wezmę.
Dziś na obiad mam mielone, i żurek:/ wolę to pierwsze;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciasteczka zrobione,galaretka tez.......mniam.....
teraz naszykuje jeszcze składniki na sałatke i juz po sprawie.Miesko sie odmraza mam nadzieje,ze do kolacji bedzie gotowe 😉

Cappucino sobie pije.Ale dzisiaj narescie mam czysto w domu,tylko maz podlogi umyje i bede mogla spokojnie chodzic po domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
eeee Agato ja tak samo 🙂) hihi 😁
Kurde to tylko głupi serial a ja sie tak ekscytuje.... 🙂

Musze firany powiesić ;/ leza obok i czekaja na mnie az mi sie dupe zachce ruszyc- niestety tego nikt za mnie nie moze zrobiac... 😞



niech twój skacze i wiesza.JA na świeta popiore.Oczywiscie jak maz posciaga wszystkie.Ale spokojna glowe mam,bo same panele w oknach wisza wiec malo prasowania jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...