Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja to miałam problemy przy karmieniu, dosyć że kupa rzadko to jeszcze ból jak cholera

mulant współczuje bo ja miałam kiedyś tak na imprezie, zaczał mnie dziwnie boleć brzuch ale miałam wrażenie że mi kichy pomału zaczyna skręcać, jedna tabletka druga tabletka i nic nie przechodziło, pamiętam że ostawiłam mojego Michała i pojechała do domu, ledwo weszłam po schodach, mama już mi wrózyła atak jakiś woreczków czy innych i w sumie miałam się umyć i jechać do szpitala bo normalnie ból był nie do wytrzymania po brzuchu cieplą wodą polałam i położyłam się na łózku w pozycji na pieska, to ile gazów ze mnie zeszło to był szok. momentalnie przeszło ale już mi sie na impreze wracać nie chciało
🙂

mulant moze wypnij tyłek w górę moze ciut ciut pomoże, ja czesto tak robie na plecy i gaziki mimowolnie leca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia miałam to samo... takie bolu nie czułam nigdy.. to były takie jakby skurcze , trwały cały wieczor. Ale to było z 3 lata temu, tabletki nic nie pomagały, mama to płakała razem ze mną, i kazała położyć się na brzuchu na dywanie.. w ciągu godziny to powietrza ze mnie zeszło tyle jak piłki plażowej a na drugi dzień miałam usg i okazało się, że mi grzyby stanęły na jelitach:P
z tydzień temu też czułam taki bol ale dużo lżejszy ale już byłam wystraszona. Także Mulant musisz to wstrzymać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
MULANT ja nie mam problemu, kupka codziennie rano 🙂 a pierdki piękne że hoho, lepsza jestem teraz od Michała 🙂 a bierzesz żelazo chyba po tym mogą być problemy ale nie jestem pewna



Ja miałam takie problemy przez żelazo.Ale teraz jak zjem coś nie takiego to też mam zaparcia,a wzdęcia po gazowanym mam i to straszne;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love 2 dziewczynki ? super, a chciałas parkę, to jak coś wymienimy się bo ja chce dziewczynkę hehehe

ja znam dwoje rodzeństwa co są z tego samego roku a blixniętami nie są, ale to chyba kwestia w ełni zawieżenia antykoncepcji przez karmienie, a to jednak nie daje 100% pewności, bo z tego co wiem trzeba było karmin max co 3h, a jak przerwy sa dłuzsze to i dzidzius z bzykania moze wyskoczyc

a o co chodzi z czerwcówkami moge od kogos w skrocie się dowiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ale ona chyba wpadła z tego co widzę no nie? coś ten rok 2011 bardzo owocny, oj bardzo 🙂
ja dostałam dziś od położnej książeczkę dotyczącą antykoncepcji 😜 choć jestem wybredna i przez to wpadłam ale z drugim dzieckiem nie chcę wpaść przez co najmniej 5 lat:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...