Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Love.....zyje nadzieja,ze po ciazy to bedziemy jak modelki.Tylko ja nigdy nie wazylam 40kg 🙂Po ciazy z Niko to mialam 52 i to byl sukces.Ale to za chuda bylam jak na moj wzrost.Tak do 55 i bede szczesliwa 🙂Alanek sie wierci,chyba zminił polozenie,bo teraz ruchy wewnatrz odczuwam,a nie tak jak wczesniej na zewnatrz pod reka bylo czuc.Jeszcze troche i po Niko jade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
dziewczyny proszę was o poradę chodzi mi o oddawanie gazów i kału
czy macie z tym jakieś problemy czy możecie sobie "pierdnąć "
czy macie takie wzdęcia że wam odechciewa się żyć ???
przy oddawaniu kału boli was brzuch??/
jak często wypróżniacie się ???
bo ja mam takie problemy z gazami że nie mogę wyrobić od 2 do 7 się męczyłam zanim sobie bąka puściłam z bólu nie mogłam wyrobić boże ;(


to staraj sie nie jesc wzdymajacych potraw, ciezkostrawnych, smaoznych i zobaczysz jak bedzie. moze to te wzdecia od jedzenia. a swoja droga to zaparcia to norma w ciazy. ja nie nierazekam bo amm usniety woreczek i na poczatku ciazy znów miałam biegunki, a teraz codziennie sie wyprózniam i juz na szcescie nie tak luźno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
nie wierze że bede tak wygladać jeszcze raz 🙂 masakra

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p31814861.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6960/p31814861.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



ooo .....balon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Sztunia miałam to samo... takie bolu nie czułam nigdy.. to były takie jakby skurcze , trwały cały wieczor. Ale to było z 3 lata temu, tabletki nic nie pomagały, mama to płakała razem ze mną, i kazała położyć się na brzuchu na dywanie.. w ciągu godziny to powietrza ze mnie zeszło tyle jak piłki plażowej a na drugi dzień miałam usg i okazało się, że mi grzyby stanęły na jelitach:P
z tydzień temu też czułam taki bol ale dużo lżejszy ale już byłam wystraszona. Także Mulant musisz to wstrzymać:/

moja kolezanka z pracy sobie grzybami rozwaliła watrobe do koncazycia... ja uqwielbiam grzyby ale one nic pozytecznego ze soba nie niosa, ani witamin, ani nic, i tylko se mozna krzywde zrobic do konca zycia.a mówia ze grzybów bron boze dzieciom dawac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
tak byłam u lekarza i miałam usg.... a wiem tylko tyle ze bedzie Aleksandra i Alicja... ale 31 tez ide jeszcze raz...[/quot
gratulacje Kochana, moze chciałąs chłopca ale dwie fajne dziewczynki. ja licze na to ze bede miałą taka druga fajna jak Zuza 🙂 co prawda nie w tym samym wieku, bo powiem ci ze jak przychodzi do Zuzi kolezanka (3 latka) to hard core 🙂 ale twoje napewno beda grzeczniusie 🙂

PS> a wiecie ze moja ZUzia dzis sie nauczyła mówic 'R" i chodzi tylko gada"krrrrowa", "krrrrrólik" i tak sie cieszy, bo i babcia sie cieszy i mówi ze dzieci tyle starsze chodza do logopedy bo nie umieja mówic 'r" a tu dzieciak ledwo 2,5 roczku skonczyła i "r" mówi 🙂 Gites, ale jestem dumna móie wam 🙂 nadrabiam dalej zagełosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja dzięki mojej mamusi jestem chyba uwolniona genetycznie od rozstepow i cellulitu, teraz juz mi się troszke robi ale zniknie 🙂 ale smarowałaś się co wieczór i teraz też 🙂



ja tez smaruje co wieczór,a nawet czasmi jeszcze rano Nikos smaruje brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
love 2 dziewczynki ? super, a chciałas parkę, to jak coś wymienimy się bo ja chce dziewczynkę hehehe

ja znam dwoje rodzeństwa co są z tego samego roku a blixniętami nie są, ale to chyba kwestia w ełni zawieżenia antykoncepcji przez karmienie, a to jednak nie daje 100% pewności, bo z tego co wiem trzeba było karmin max co 3h, a jak przerwy sa dłuzsze to i dzidzius z bzykania moze wyskoczyc

a o co chodzi z czerwcówkami moge od kogos w skrocie się dowiedzieć 🙂


nio karmienie nie gwarantuje i wiele sie przez to przejeachało. ja słyszałam ze gwarantuje tylko połóg, czyli pierwsze tygodnie po porodzie. moja zuzia np. od 2 miecha juz w nocy nie chciała cyca, nie budziła sie i juz pewnie mogłby byc zonk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
love napisał(a):
tak byłam u lekarza i miałam usg.... a wiem tylko tyle ze bedzie Aleksandra i Alicja... ale 31 tez ide jeszcze raz...[/quot
gratulacje Kochana, moze chciałąs chłopca ale dwie fajne dziewczynki. ja licze na to ze bede miałą taka druga fajna jak Zuza 🙂 co prawda nie w tym samym wieku, bo powiem ci ze jak przychodzi do Zuzi kolezanka (3 latka) to hard core 🙂 ale twoje napewno beda grzeczniusie 🙂

PS> a wiecie ze moja ZUzia dzis sie nauczyła mówic 'R" i chodzi tylko gada"krrrrowa", "krrrrrólik" i tak sie cieszy, bo i babcia sie cieszy i mówi ze dzieci tyle starsze chodza do logopedy bo nie umieja mówic 'r" a tu dzieciak ledwo 2,5 roczku skonczyła i "r" mówi 🙂 Gites, ale jestem dumna móie wam 🙂 nadrabiam dalej zagełosci 🙂



super.....ja właśnie chodze z Niko do logopedy,bo ma problemy już od początku mówienia czyli 3 latka jak miał.Ale już jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ej wlassnie co do imion to chyba zle nie jest Alicja i Aleksandra nie?
Aleksandra przemyslane a Alicja chyba przed wczzoraj mi wpado do glowy sie zakochalam w tym 🙂

LOVE mi sie Alicja bardzo podoba, moja kierowniczka ma dzieci Ale i Tomka 😉 super, a Ole to co druga Zuzi kolezanka jest, wiec jak dla mnie odpada. ta własnie starsza 3 lata co razem broja to Ola, wiec sie zastanów. choc ja nie wiem bo mówia ze Zuzie to charakterne dziewczyny i cos w tym ejst, wiec Zuzia bron Boze nie nazywaj hehe
pamietam jak ta ola nie poszła do pzredszkola to sie bawiły na placu, Zuzia i 3 ole 🙂hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...