Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Hej hej 😘
Hmm jeśli chodzi o płaszcze ciążowe to rozumiem, że macie problem, bo przeszukałam wszystkie sklepy ciążowe w krk i zwykłe również 😜 Znalazłam tylko płaszcz w którym wyglądałam jak purchawka i kurtke dającą efekt szparaga, więc zakupy nie udały się 😜 Odkopałam za to w szafie płaszcz z Ryłko sezon 2008/2009 co w tedy była taka moda na odcięte płaszcze pod biustem, a ja miałam w tedy 10 kg więcej jeszcze i jest ok 😉 Teraz w sklepach wszystko dopasowane w brzuchu, więc nawet jeśli spróbować kupić płaszcz rozmiar większy to jest problem z pomieszczeniem brzuszka... Może w lumpeksach pogrzebcie, albo allegro...

ja już mam nowy wyglądam jak kartofelek ha ha ale coś nosić muszę jakoś przeboleje te spojrzenie eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
a mi pachnie kielbaska do bigosu.Zaraz sie biore za babke.A o 18 do Kosciola na roraty z malym.


O podziwiam. U mnie chyba babcie będą musiały wartości chrześcijańskie dziecku wpoić. Chociaż może się przełamię. Póki co w kościele witam 2 razy do roku w święta i jakoś nie odczuwam potrzeby więcej 🤨

POJADŁAM 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja póki co jeszcze śpię jak zabita i nawet nie słyszałam. Zwykle tak mam. Latem np. przychodzę do pracy i wszyscy komentują jaka straszna burza w nocy była, a ja nic o tym nie wiem 😉 Mam nadzieję, że dziecko będę słyszeć, bo tak to dopiero rozpoczną się dla mnie bezsenne noce.
Spadam na razie się szykować do tej Gamety. Na 18 mam wizytę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierwa, wkurzyłam się na maxa!!! Kupiłam sobie grupon do fryzjera na strzyżenie, salon miał profesjonalną stronę internetową, fryzjerki były opisane jako podążające za najnowszymi trendami i cały czas się doszkalające, a wyszła taka dupa, że nie mogę!!! Zafundowała mi taką zajebistą nieplanowaną asymetrię, że teraz muszę się opitolić na krótko, żeby to wyrównać 😠 😠 😠 Ale ich opiszę na necie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...