Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ggulek i Izunia, wielkie brzuchyy 😁 masakra rośnie to jak na drożdżach:P

podczytuję was po łebkach ale nie mam czasu aby się rozwodzić na wasze tematy dzisiejsze 😁

ja siędzę ze sreberkami na głowie bo fryzjerka mi założyła i czekam na zdjęcie ich 🙂 a takto sprzątanie 😞



ty rozjasnialas sobie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Choinka u mnie ubrana =o)
Bartek miał radochę jak nie wiem.
Jak ją ubraliśmy to tak zgłodniałam,ze trzy berlinki zjadłam, trochę sałatki i pół chleba, bo taki swieżuchny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciliśmy. Brzuszki pełne jak to po wizycie u mamusi 😉 Chuinka już stoi. Jedna bombka jej odpadła :/ Tylko lampek nie mogę włączyć, bo mi przedłużaczy w chacie zabrakło. Wszystkie zagospodarowane. Jutro trzeba kupić. Nie mogę się już świąt doczekać. Spędzamy je w tym roku u moich rodziców, ale obie rodzinki razem. Nasze rodzinki duże nie są więc wreszcie trochę więcej osób przy stole zasiądzie jak będą dwie na raz 🙂 Łukasz mnie wkręca z prezentem. Zawsze próbuję od niego wyciągnąć co mi kupił i on z poważna miną odpowiada na wszystkie pytania. Teraz wymyślił, że mój prezent waży 15kg, jest większy od choinki rodziców, mogę go używać w ciąży i jeszcze parę szczegółów z niego wyciągnęłam. Pewnie se jaja ze mnie robi 😜
A co do wagi to ja mam mocne postanowienie zejść po ciąży do 55, bo to jest idealna waga dla mnie przy moim wzroście. Niby nie dużo mniej niż miałam przed ciążą, ale ja naprawdę nie umiałam 2 kg na stałe zgubić. Pewnie przez wpierdzielanie słodyczy w ilościach masowych. A skoro przy karmieniu nie można ich za wiele jeść to widzę dla siebie szansę 😉

Kasia a jak Twój mężu robi tego łososia ze szpinakiem i mozarellą??? 🤪 Brzmi mega apetycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
ewci@ napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
ewcia co do kolacji to jemy tylko w 3 🙂Tak postanowiłam jak sie tylko wprowadzilismy do naszego domu.
Ale zawsze po kolacji idziemy my do tesciow,albo oni do nas.I wlasnie wujek,ciocia i kuzynki meza tez.Ale dzisiaj byla tesciowa i juz jej zaznaczylam,ze moga sie na mnie obrazic,ale my z nimi nie chcemy sie widziec.Prezenty podam przez tesciowa.tesciowa sie zdziwila,ze przyjada do Pl,bo jej niby lekarz nie pozwolil jechac.
To jest chore,ze do szkoly ja wozili,a do dziadka i babci na przeciwko nie moze chodzic.
Dla mnei zdrowie moje i mojego dzziecka jest najwazniejsze.
Ale to co Ewcia myslisz,zeby z ich 4 ograniczyc kontakt?


ja juz nie wiem kto tam u was jest chory?? 4 oosby na półpasiec czy jak?? ale ja bym ograniczyła. jak prezenty tez masz zawieźć do tego "chorego" domku to neich maz powiezie, na chwilke i juz. naprawde. ja tak pzrezywałam te badania cytomegalii ze szok. i lekarka mówi ze jak pzrechorowałam to pół biedy a jakbym sie zarasiła teraz to trudno, po prostyu bym miała pecha bo sie tego nie da niczym leczyc. wiec ja bym dmuchała na zimne. za rok pojedziecie jak beda zdrowi, albo nawet na wielkanoc spokojnie juz we czwóreczke jak sie da, i bedziecie zdrowi i oni tez. takze ja bym nie ryzykowała jednak. po co macie sobie pluc w twarz potem.


Chora jest kuzynka meza ma 12 lat.Chodzilo mi czy z reszta rodziki(wujek,ciocia i kuzynka)tez lepiej sie spotykac.Jednak oni ciagle z nia sa.Teraz sie dogadalysmy? 😘


hehe niom, obnizone IQ robi swoje hehe
nie wiem sama, moze lepiej nie ryzykować. to chwila a moze zawazyc na tym co bedzie potem. ale byc mzoe ja panikuje... co inne dziewczyny myslicie?? mzoe jak to niekonieczne to lepiej dmuchac na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, moze któras z was ma kamienie do masazu w domku??

bo mi maz kazał szukac jeszcze jakiegos prezentu na swieta dla siebie i znalazłam na allegro( jak wpisałam prezent dla zony) własnie takie kamienie. ja non stop z bolacymi plecami chodze, nawet bez ciazy i stresuje sie byle gównem. tylko czy to zdaje egzamin czy niepotzrrbny badziew. kadzidełek i innych swieczek mam to bym se kupiła same kamienie hehe 12szt, wieksze i mniejsze. zaraz linka wkleje.

http://allegro.onet.pl/gorace-kamienie-do-masazu-zestaw-prezent-rocznica-i1998059676.html

co o tym myslicie?? moze jaks ei spreze i od razuy kupie i opłace to kureierem by doszło do swiat, tylko lipa jak ktos zapyta co dostałam,a ja ze kamienie powiem 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie próbowałam tych kamieni. Mi na plecy najlepiej działał masaż tajski. W ogóle na całe ciało.


chodzi mi o to zeby samemu robic bez wychodzenia z domku, tu w ogole one takie tanie, ze az sie prosza. a przy okazji dodatkowy czas znajdziemy na bycie zsoba. jak juz dwójka anszych maluchów zasnie, gdzies tak o 23 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie próbowałam tych kamieni. Mi na plecy najlepiej działał masaż tajski. W ogóle na całe ciało.


chodzi mi o to zeby samemu robic bez wychodzenia z domku, tu w ogole one takie tanie, ze az sie prosza. a przy okazji dodatkowy czas znajdziemy na bycie zsoba. jak juz dwójka anszych maluchów zasnie, gdzies tak o 23 🙂 hehe



zaraz sobie tak pomyslalam......bedzie romantycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co prawda moj maz czesto siedzi w nocy i pracuje, ale to nie masaz 5h, jak nie bedzie miał czasu, to poukłada, posiedzi chwilke czy pomasuje cos innego i poleci do siebie.
nio i to raczej troche prezent na po ciazy bo teraz na brzuszku sie nie połoze, bo kamienie pospadaja, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja to uwielbiam wszelkiego rodzaju smyranie po plecach, masaże nawet nie profesjonalne tylko udawane przez męża, także mnie by taki prezent zadowolił 😉


ja tez tak mam 🙂A moj maz nie lubi 😞Ale teraz w ciazy jak chce to mnie masuje-hehhehe

zgage mam 😞a bylo juz tak pieknie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia, ja przy dwójce maluchów po 23:00 to bym buzowała, jak stary piec hutniczy, pod swoją kołderką, z mężem na plecach, a nie z kamieniami 😁 ale to podobno fajna rzecz.
Lady, ja też na masaż stawiam, męża kuzyn jest masażystą i jak miał zakład u nas w grajdołku, to raz w tygodniu byłam, aż mnie jedna ciotka posądziła,że chyba se chce męża zmienić 😮 😁 teraz się do Łodzi przeniósł, ale mamy taką skośnooką azjatkę w mieście i jest cudotwórczynią! Masaż robi taki,że szok. Kilka razy byłam na akupresurze, coś zajebistego. Jak urodzę, to się na te kamienie do niej wybiorę, co Ewcia pisała, bo też ma w spisie usług 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiam tajski masaż, bo się po nim czuję jakbym regularnie ćwiczyła. A ćwiczyć normalnie tak bardzo nie lubię 😉 No i tajski takie działanie ma, że pobudza mięśnie tak jakby się ćwiczyło dosyć intensywnie. Człowiek wstaje i ma wrażenie, że może fruwać 😉 Tylko to drogi gips jest 😞 Czasem groupon jakąś dobrą ofertą poratuje, ale jednak jak się zaprasza masażystę do domu to się woli mieć swojego sprawdzonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka moja właśnie dzwoniła,że wczoraj wieczorem urodziła synka. A termin miała na 28 stycznia 😮 Wszyscy jej mówili,że wcześniej urodzi, bo wyglądała jak słoniątko i brzuch bardzo nisko już był. Kurde, rodziła niecałą godzinę, a to jej pierwsze dziecko.
Zazdraszczam takiego porodu 😎 hehe
niuniu 3200 waży i 52 cm, już czuję jaki pultach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...