Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

A, no i wyobraż sobie, jaki ten brzuch miałam mały, skoro w piątym miesiącu ciąży brałam ślub i byłam ściśnięta gorsetem w rozmiarze 35. Jak go przymierzałam teraz przed ciążą, to brakło jakieś 10cm, zeby na styk go chociaż zawiązać. I uwierzyć nie mogłam, jaka byłam chudzina. Szkieletor dosłownie hehe

Oo ja sobie też dziś zaplanowałam zrobienie paznokci, bo mnie podkusiły tą hybrydą i zrobię mały eksperyment. Przedłużę sobie na formie żelem, a dalej będę robiła już normalnie, jak na zwykłej płytce. Moze się udadzą 😉 Granatowe chcę albo beżowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ło kurcze to na serio chudzinka z Ciebie musiała być 😁 teraz pewnie wszyscy zaś nie dowierzają jak Cię widzą z brzuszkiem 😁

też myślałam nad granatem, bądź nad brązem. Ale robię taką rożowo-pomarańczową czerwień, nie umiem tego wytłumaczyć. Albo lekki roż. Hybrydy jak Ty nie zrobię bo nie mam maszynek i innych pierdoł 😞
ale gdzieś kiedyś przeczytałam , jakiś nagłowek w gazecie ' dłonie są wizytowką kobiety' hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam chujową wizytówkę, bo ja mam brzydkie dłonie, brzydkie palce przez grube kostki i trapezowaty kształt paznokci. Po tatusiu odziedziczyłam, bo moja mama ma zajebiste. I mój brat też 😠 😁
i muszę się naprawdę nieźle nagimnastykować,żeby ładnie wyglądały hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek zostanie dotkliwie pobity przez bandę chuliganów, wskutek czego umrze na atak serca. Uczciwy i zawsze bardzo odpowiedzialny Ryszard pozna ludzi z półświatka.Nie będzie chciał mieć z nimi nic wspólnego, ale przestępcy nie odpuszczą. Po kategorycznej odmowie współpracy ze strony poczciwego taksówkarza zdarzy się tragedia.

😲
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra ja mam to samo. Ja mam grabie, chude i długie. Całe lata kiedyś obgryzałam, więc paznokcie mam i będę miała zawsze krzywo rosnące. Dwa palce wskazujące jak złączę, to rozchodzą się jak czołki ślimacze, każdy w inną stronę. Teraz w ciąży ciut przytyły mi palce ale i co z tego jak są krzywe.
I też muszę się napracować żeby mieć ładne, a często mi się nie chce. I se myślą ' ta Agata to jakiś flejtuch bezstresowy kompletnie' hehe.
No ale z takimi urodziłyśmy się i dupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja też muszę coś porobić. Do siostry pojdę po płyn zmiękczający na początek. Bo nam się skończył a ja mam jeszcze jedno pranie do uprania.
Mały się tak wypycha, że aż boli.

Ja nie wiem jak u was, ale u mnie Fifi mało już kopie, tylko od tygodnia ponad wypycha się, zwłaszcza na boki albo do gory i przemieszcza się. Czasem kopnie, ale ogolnie jego ruchy są często bolesne, czasem lekko irytujące, np. w nocy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak mi Bartek wpychał nogi czy tam ręce pod żebra w nocy. To dopiero był ból 😮 ani oddychać, ani się ruszyć. Brrr... Wikusia mnie co prawda kopie częściej niż on, ale Bartek właśnie tak się przeciągał i wypychał.
Ło, ja dzisiaj kończę 26 tydzień 🤪


Dobra, spadam. Wpadnę potem :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mala jakos tak nisko siedzi caly czas :/ ale jak kopnie to az goraco mi sie robi 🙂
Ja dzisiaj pomimo lekkiego bolu kregoslupa mam zamiar poodkurzac, umyc podlogi, poscierac kurze i upiec piernik. Mam nadzieje ze nie wyzione ducha przez to 🙂 dobrze, ze mam chociaz obiad zrobiony to jedno z glowy.
Ja tez musze wyrwac brwi, umyc łeb, a paznokcie mam zajebiste wiec spoko 🙂 🙂
Ide pranie wstawic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, no moj właśnie tak się przeciąga 😁 może chłopcy tak mają 🙂
Kasia, tylko się nie przeforsuj 😁 powoli i z głową 😁

ja tak na prawdę dopiero biorę się za robotę 😎 na pierwszy strzał idą talerze i sztućce- będę zmywać 😁 potem ogarnę ten rozgardiasz, zetrę wszędzie kurze, ściągnę pranie i wstawie nowe, dokończę sprzątać pokoj, pojdę spać, wstanę i wezmę się za siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skonczylam odkurzac, umylam podlogi w lazience i przedpokoju, w pokoju nie myje bo czysto, ale w kuchni umyje jak juz piernika zrobie, pranie sie wlasnie wypralo. Wiec zostaje juz nieduzo 🙂 piernik, podloga w kuchni, zapakowac prezent dla Michałka i koniec, wolne, bede jesc salatke jak to wszystko zrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciliśmy.....w domu sajgon.Zostaw dziecko ze swoim kolega 🥴Kolezanka powiedziala,ze sil juz jej brakowalo,bo takie zabawy wymyslali.


Zakupy zrobione,kasa wydana 😠Maz sobie kupil buty,bo kurtke kupil w Be tylko chcial mi zrobic niespodzianke.Nawet łądna 😉

Musze sie przespac,bo ciagle mi slabo.A tyle pracy na mnie czeka.Chce dzisiaj zrobic bigos i upiec babke.Mam nadzieje,ze maz mi pomoze.Jeszcze szybko sprawdze torb od meza co ma tam do prania i lece do łóżeczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie zapracowane, ja też 🙂 ale zaraz się kładę, tylko bigosu odgrzeję bo obiadu ni ma. Potem jak wstanę zaś muszę podokańczac pewne rzeczy. Ogolnie mam taki syf, sprzątam tak tylko na wysokości oczu, i tam gdzie goście mogą zajrzeć. Sama się dziś bawiłam w gościa, aby dojść gdzie posprzątać. Bo jakbym miała wszędzie w każdym kącie to bym na porodowce wylądowała 😁

idę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nieziemsko spać chce. Ale cóż...Czekam aż galaretka stężeje, to ją zjemy z niuniem z owocami i bitą śmietaną, na poprawę nastroju, bo się pokłóciliśmy. Wlazłam na jakieś jego autko i rozwaliłam sobie stopę pod spodem i to dość chamsko 😠 i jak sie rozwrzeszczałam, to nie mogłam skończyć 😮 masakra. Wstyd mi normalnie.
Ale przynajmniej w mig posprzątał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wróciłam z wigilii firmowej. Ale było fajnie 🙂 Koleżanka jak zawsze wszystkie potrawy przygotowała. Zjadłam pierożka ruskiego, pierożka z kapustą i grzybkami, trochę kapusty z grochem, śledzie z rodzynkami, śledzie tradycyjne z cebulką, kwaśnicę, karpia w galarecie i na koniec serniko-makowiec 😁 W ogóle dyro się przypucował, że jego żona też w ciąży. Głupek się nic nie chwalił. I to w 23 tygodniu. Chce rodzić w tym szpitalu co ja, bo pierwsze też tam rodziła. Jeszcze się na porodówce spotkamy. Ale byłyby jaja 😉

Wy zapracowane, a ja dziś odpoczywam. Odpindrowałam się już na tą wigilię firmową, więc pazurki zrobione. Łukasz jak wróci z pracy będzie sprzątał, a ja tylko upiekę tą szarlotkę. Na szczęście jest prosta i szybka. Nawet się zastanawiam czy jej jutro nie zrobić by świeższa była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu mnie ciało swędzi 😞Cholera,albo mam na coś uczulenie.Ale dla świętego spokoju w środe zrobie sobie badania Alat i Aspat,bo to chyba są te próby wątrobowe.

Astra Ty mi coś pisałaś i jakiej chorobie ,tak?To chyba dobrze zapamiętałam z artykułu.Ide wypić wapno.

Biorę się za ciasto i szykowanie kiełbaski na bigos.
Mąż już choinke wstawił do stojaka teraz musi okapać,bo jest mokra.Wieczorem będziemy ubierac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybuchneeeeeeeeeeee jak mina.............mam to gdzies nic nie robie.Mąż mi właśnie powiedział,że 27.12 musi jechać do pracy na jeden dzień 😠 😠 😠 😠Statek załadują i wraca do domu.Do tego jeszcze chce autko mi zabrać,ale to juz mnie tak nie martwi.A miało być tak pięknie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzę, że dzisiaj kobitki wybuchowe!
Astra, no ja też bym się rozwrzeszczała i też potem było by mi głupio, ale wiadomo że nie poklepiesz go po plecach i nie powiesz Bartuś rozwaliłam sobie syneczku moj kochany stopkę o Twoj samochodzik, idź się pobawić dalej.

Izunia, no lepiej sobie zrob. Ja to mam zrobione i mam dobre, tzn. ten alat a czy aspat to nie nie wiem, nie pamiętam. Nie denerwuj się, noo taką ma pracę, pewnie jemu samemu nie uśmiecha się tam jechać, ale to tylko 1 dzień, także dacie radę 🙂

Ja jestem spocona jak kret na pustyni, ktoś zajebiście dowalił do pieca. Oprocz tego zrobiłam 1/2 tego co miałam zrobić, ale nie wyobrażam sobie że miałabym zrobić całość. Byłam tylko taka mądra jak robiłam listę rzeczy do zrobienia 😎
Głodna jestem i w ogole. Dupa dupa dupa;/;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sernik pożeram 😁
Czekam aż mój styrany pracą mąż wróci o 20:00 do domu to od razu jadę do biedronki, zapomniałam o paru rzeczach, ale jeszcze zdążę kupić. Pyyyyszny sernik 🙂
Jutro zrobię rybkę po grecku i posprzątamy troszkę i luzik, można iść na Wigilię do teściów hehe

Izu, tamto to Ci chyba ewci@ pisała, nie pamiętam zresztą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Sernik pożeram 😁
Czekam aż mój styrany pracą mąż wróci o 20:00 do domu to od razu jadę do biedronki, zapomniałam o paru rzeczach, ale jeszcze zdążę kupić. Pyyyyszny sernik 🙂
Jutro zrobię rybkę po grecku i posprzątamy troszkę i luzik, można iść na Wigilię do teściów hehe

Izu, tamto to Ci chyba ewci@ pisała, nie pamiętam zresztą.



A dzieki,bo nie byłam pewna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...