Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Love- ja właśnie znam takie osoby co właśnie jak mają rodzicow z zasadami i każą się tylko uczyć i święte udawać to takie szybko migrują gdzie kolwiek.
Moja mama jak poszłam do gimnazjum i się zgorszyłam to chciała abym miała już te 3 i 4, a jak do liceum to się pytała ' i co udało Ci się na tą dwoję zaliczyć?' hehe:P ale i tak w klasie licealnej miałam same 3,4,5 bo się podniosłam.
do Dubaiu? matko, odważna jesteś:P mi by to nawet do łba nie przyszło;p no wy też szybko wpadliście jak my:P trochę dziwnie:P

Kochana Dubai to pomysł kolezanki... kurde pozatym gowiara byłam 🙂))
Musze naadrobić co napisałyuscie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe 🙂) Ale wiesz co tak ci powiem że jakoś niczego nie żaluję. 🙂 Fajnie bylo i na szczescie sie skonczylo... wspomnienia zostaną.
Mnie mój tata sam wkopal bo stwierdzil ze musze bledy placic i sie stalo... no ale jakos nawet udalo mi sie wybronic... troche wstyd byl ale cuż 🙂) Teraz sie kazdy z tego smieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też swoich przygod nie żałuję, bo uważam, że były totalnymi szaleństwami o ktore nikt by nie podejrzewał takiej spokojnej osoby. Hehe, moja mama też często mnie wkopywała, ale jak już do czynienia miałam z policją to broniła mnie i ściemniała i jakoś to wyszło pozytywnie, ale tego akurat bardzo żałuję, chciałabym cofnąć czas.
hehe a no Love, te poryte lata już za nami;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No za... ale teraz będą te lepsze. 🙂) Ja póki co jak jeszcze nie ma dzieci na swiecie też zamierzam szaleć... ale jak się skończy 1 trymestr, i aż do czasu jak się nie zacznę toczyć jak beczka 🙂)
Na wrzesień już mam w planach z naszą ekipą co tu jesteśmy jakąś imprezę zrobić w weekend. 🙂 A co dalej się wymyśli.... bo przeciez to zze jestm w ciązy nie znaczy ze musze ze wszystkiego rezygnowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe 😁 dokładnie 🙂 ja na razie takich szaleństw nie planuję, bo należe niestety do osob, ktore nie umieją imprezować bez alkoholu. A więc w moim towarzystwie udusiłabym sie od dymu fajkowego i bym siedziała jak tabaka w rogu:P tzn bez alkoholu umiem się bawić, jak inni też się bawią na trzeźwo. Ale wiadomo, wszyscy nie trzeźwi a ja trzeźwa.. więc unikam:P idę spać 😁 dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak się stresuję boże a jak będzie coś nie tak tego sie boje jeszcze mojego przy tym nie będzie bo na pole jechał i muszę jechać autobusem mame poprosiłam żeby do mnie przyszła bo tak sie boje jeszcze boje się jeśc że znowu mi w nocy będzie nie dobrze ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefretete no to niezłe jaja:/ a nie da się w hurtowni?
Mulant, nie boj żaby 🙂 będzie gitez 🙂
Love- ja też spałam jak zabita, dopoki o 5 rano burza nie przyszła:P takiej burzy na oczy nie widziałam i na uszy nie słyszałam;/ tyle błyskow na minute i uderzeń na maxa, że szok:/ bałam się z mamą, ja omal nie urodziłam a ona omal nie padła na zawał:P w ogole u nas pogoda taka duszna , że nie idzie oddychać:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie zpogodą to mówiąc krótko ni w dupe ni w oko.... Dzisiaj w Medio. 36 st. a jutro i pojutrze burza ma być...A jao burzy marzyyyyyyyyyłam tyle że teraz wychodzi że mnie ominie ta przyjemność, bo jutro jadę do Rzymu do lekarza a tam jutro 36 st, a w sobote ma być 38st. I weź tu wytrzymaj. Zostaje na dwa dni bo jade sama a prawie 2 tys km nie zamierzam w jeden dzien robic.
Kiedyś się tu uduszę! JA CHCĘ JUŻ ZIMĘ.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...