Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja widziała siostre
na poczatku była w szoku gdzie ja mam brzuch

potem widziałam straszny zal, smutek, zawiedzenie na jej twarzy że ktoś lezy w jej starym łóżeczku
ale teraz jest juz ok
podaje mi chusteczki przy przewijaniu
wybiera pampersy 🙂
przy karmieniu poki co nie reaguje, oczywiscie karmi tez swoja nowa lale
zawaliła jej całe łózeczko zabawkami zeby się bawiła i o dziwo ja jej nic nie mówiłam
głaskała trzymała za raczkę deliktnie, ze nawet nie musze nic mówić 🙂
oczywiscie szkoda jej było troche wózka, ale pojedziła z tata w głebokim 🙂
na najbardziej mnie rozczuliła jak wychodzilismy do lekarza a ona zaczeła ja kołysać w noosiidełku i tak ja doglądać czy wszytsko ok.
Myslę ze narazie dlaismy wszyscy rade, moja siostra tez udzo pomogła bo jak przyszła to olała Pole i poszła sie bawic z Majka wiec czuła sie dowartościowana
wieczorem pierwsza wspolna kapiel wiec zobaczymy jak majka asystowac bedzie 🙂
bylismy z małą u lekarza jest ok, tylko pępus zaczerwieniony i musimy wziać roztwór spirytusu bo octi nie daje sobie rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mysle ze damy radę, ona jest bardzo rozumna jedynie poprostu musi byc pewna że jest dla nas tak samo ważna jak jej nowa siostra

mój dzieciak własnie jezdzi po placu na motorze a jaka radośc hehehe, słońca troche wyszło już mu się marzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki 😘 Później was nadrobię. Byłam u ginki, mała obniżyła się szyjka skróciła rozwarcie na 2 cm, więc coś się przygotowuje. Powiedziała mi, że raczej nie powinnam wizyty 14 marca doczekać 😜 Za to ktg masakra leżałam ponad godzinę bo mała zasypiała cały czas, żadnych skurczy mocniejszych 😜 Nie wiem czy to była pielęgniarka czy położna, ta która obsługiwała ktg ale taka suka, że jestem przerażona jak można taki personel przyjmować... Potem wam napiszę więcej, a teraz idę nynu bo podczas wczorajszego mycia okien chyba mnie zawiało i rwie mnie łeb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na ktg wszystko ok zbadał lekarz rozwarcie jest szyjka skrócona tylko skurczy brak do domu;(
no i dostałam ciekawe książki od położnej tak się zaczytałam że biszkopt mi się troszku przypiekł he he 🤪 🤪
kupiłam 4 kg pomarańczy i je zaraz wszystkie zjem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie leżą i nie ma kto ich jesc, z tydzień już. Muszę sok z nich zrobić 😁

mulant, weź Ty powiedz swojemu chlopu zeby się nad Tobą zlitował i dał się skusić na bara bara 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
A u mnie leżą i nie ma kto ich jesc, z tydzień już. Muszę sok z nich zrobić 😁

mulant, weź Ty powiedz swojemu chlopu zeby się nad Tobą zlitował i dał się skusić na bara bara 😉

no więc nie chcę się chwalić ale wczoraj było bara bara he he he 🤪 🤪
no i spacer dziś był i dziś też ma mi dać dupska tak mówił he he 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładnie na dworze dzisiaj! Godzinny spacerek z małą zaliczony, spała spokojnie, nie tak jak wczoraj - musiałam po 20 minutach drzeć do domu, bo wrzeszczała okrutnie. A jutro wizyta patronażowa u pediatry.
Wszystkie po wizytach u gina, a ja też się zastanawiam czy nie przejść się skontrolować mój szewek, bo od trzech dni strasznie mnie ciągnie 🥴 Nic się tam nie babrze, bo oglądałam, nawet opuchnięte nie jest, a boli i bez apapu jest ciężko. Poczekam jeszcze dzień czy dwa, jak nie minie, to idę na przegląd podwozia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Ggulek, to znaczy że mnie przegonisz no 😞 ja mam to samo tylko nie mam najważniejszego 😞 rozwarcia 😞 ale to fajnie , że Ty masz 😁

Astra jak wyciszniesz soku to daj no, bo dawno mi ryja nie wykręciło 😁

Leliva, o ale zajebiście 😁 zazdroszczę Ci spacerku 😁

ja zaraz idę na spacer z psem, ale muszę na siostrę poczekać żeby dała mi pozwolenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra jak wyciszniesz soku to daj no, bo dawno mi ryja nie wykręciło

Ja mam czerwone pomarańcze, wiec sok jest w miarę słodki 😉 częstuj się:


leliva, zazdroszczę spacerków 🙂 a szewek ciągnie, bo się goi. Oj, ja pamiętam doskonale to uczucie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej laseczki wyczytałam na necie że skubanie brwi przyspiesza poród
cytuję Hej dziewczyny, jestem kosmetologiem i to prawdopodobne, że po regulacji łuku brwiowego pojawiły się skurcze. Ból wywołany spinaniem mięśni, możę zainicjowqać skórcze porodowe, to samo z depilacją woskiem. Należy wząść poprawkę na próg bólu ( właściwość osobnicza), bo są osoby ktore regulacja brwi wogule nie rusza, ale z woskowaniem radzę uważąć. W związku z tym wszelkie tego typu zabiegi odradza się w 1 trymestrze ciąży. Wiadomo jak ciążą jest zagrożona trzeba uważać przez cały czas ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulant, dobre, a ja myślałam, ze depilacji należy unikać w ciąży ze względu na to że skóra jest delikatniejsza i mogą naczynka popękać. I teraz się zastanawiam, kiedy ja nogi depilatorem potraktowałam, czy to nie było jakoś przed porodem przypadkiem 🙃
Córa się budzi, trza dać jej jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra tak tak marzec, zakręcona jestem 😁 Ale z Wiki klocuszek 🙂
Sztunia to super, że Majeczka dobrze to przyjmuje 😉
Obdarzona tak jak lekarka Ci mówiła może zrobić się rozwarcie w każdej chwili nawet dzisiaj 😜 Mi właśnie czop odpadł, coś się rusza heh Pytałaś mi się wczoraj wieczorem czy Emi też się tak wypycha, noo aż boli bo jest coraz silniejsza 😁
Mulant a Tobie nie odpadł czop? Bo jak odpada to kochać się nie można 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie depilacja brwi nie boli ani trochę, ba mnie nawet depilacja nóg nie boli. Wczoraj depilowałam nogi tak w ogóle, a od dwóch dni nawet mnie brzuch nie pobolewa choć bolał wcześniej codziennie 😉 Pamiętam jak zanim zdecydowałam się kupić depilator naczytałam się na różnych forach jakie to straszne narzędzie tortur itd. Phi nie dla mnie 😜

Astra ale bym wydoiła taki soczek. A u mnie jedna pomarańcza :/ Mam sok z porzeczek mamy roboty, muszę się zadowolić tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Astra tak tak marzec, zakręcona jestem 😁 Ale z Wiki klocuszek 🙂
Sztunia to super, że Majeczka dobrze to przyjmuje 😉
Obdarzona tak jak lekarka Ci mówiła może zrobić się rozwarcie w każdej chwili nawet dzisiaj 😜 Mi właśnie czop odpadł, coś się rusza heh Pytałaś mi się wczoraj wieczorem czy Emi też się tak wypycha, noo aż boli bo jest coraz silniejsza 😁
Mulant a Tobie nie odpadł czop? Bo jak odpada to kochać się nie można 😜

nie można 😞 😞 no to się pokochałam 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...