Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja miałam mieć dzisiaj wynik z tego paciorkowca, ale mój gin zapomniał je wziąć z gabinetu i muszę jutro zadzwonić :/ palant!
Michała 2-u letnia chrześnica powiedziała, że urodzę za 8 dni 🙂 zobaczymy czy jest dobrą wyrocznią 🙂
Lady spoko, badanie nie jest takie tragiczne, patyczka do pupy Ci nie wkłada, tylko przykłada na sekunde i już 🙂 mój mi powiedział, że przeprasza, ale teraz dotknie odbytu, nawet nie zauważyłam kiedy to zrobił 🙂
Idę spać reż, bo tu cicho coś ostatnio 🙂
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Ja miałam mieć dzisiaj wynik z tego paciorkowca, ale mój gin zapomniał je wziąć z gabinetu i muszę jutro zadzwonić :/ palant!
Michała 2-u letnia chrześnica powiedziała, że urodzę za 8 dni 🙂 zobaczymy czy jest dobrą wyrocznią 🙂
Lady spoko, badanie nie jest takie tragiczne, patyczka do pupy Ci nie wkłada, tylko przykłada na sekunde i już 🙂 mój mi powiedział, że przeprasza, ale teraz dotknie odbytu, nawet nie zauważyłam kiedy to zrobił 🙂
Idę spać reż, bo tu cicho coś ostatnio 🙂
Dobranoc.


To spoko, bo sobie to wyobrażałam jako niewiadomo co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no spoko :-) badyla do tyłka nie wkłada 🙂 także bądź spokojna, pewnie też Ci powie, że przyłoży na sekundę patyczek do pupy 🙂
Pierwsza data którą sobie typowałam na poród to 5 marca, urodziny teścia, nie urodziłam 🙂 następna data to 8 marca, dzień kobiet 🙂 czekamy 🙂
Idę dalej spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Nadal nikt nie rodzi?

Gdzie Nefre?

Ja mam dzisiaj wieczorem ginkę, mam nadzieję,ze mnie zbada i powie,ze mam jechać do szpitala i rodzić 🤪 Nie daję już rady z bólem stóp i dłoni co rano, z trudem robię śniadanie, bo mam tak spuchnięte i zgrabiałe paluchy, bolą przy każdym zgięciu 🙃 I nie mogę łazić, bo mam wrażenie,ze glówkę mam już między nogami - taki napór i odrętwienie, w dodatku ucisk w krzyżu 🤢 😁 Niech to się skończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

jestem po wizycie, mała nadal z głową w górze, gin powiedział, że za 2 tyg ostatnia wizyta i jak się nie obróci (a stwierdził że raczej się nie obróci) to skierowanie na cc 🤔 chyba zacznę się oswajać z tą myśla
wymaz na paciorkowca też pobrany, wynik w czwartek ale odbiorę przy następnej wizycie
Kasia nie smuć się 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Postaram się 😞 ale to trudne 😞 tak jak wcześniej się nie bałam porodu ani trochę, tak teraz boję się jak sam skurczybyk, żeby tylko dzieciątko się nie zaraziło 😞 ale mam nadzieję, że ten antybiotyk który podadzą przed porodem powstrzyma tą cholerną bakterię! Kurde mam nadzieję, że z tego stresu nie urodzę dzisiaj, bo dzisiejszej daty nie było w planach, kolejna przewidywana data porodu to 8 marca 🙂 później 13 marca- imieniny mojej chrzestenej, kolejna to 14 marca- urodziny moje i Michala, 18 marca- urodziny mojego taty no i 21 marca- 1-wszy dzien wiosny hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ale fajnie, że macie z Twoim Michałem urodziny tego samego dnia 🙂 Jeszcze jakby Marysia przyszła na świat 14 to już w ogóle byłoby super 😉

widzę,że ten paciorkowiec dość popularny 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie denerwuj się Kasia, tak jak dziewczyny pisały mnóstwo osób ma te paciorkowce tylko po to się robi to badanie by dobrze osłonić dziecko przed porodem i w trakcie antybiotykami. Gorzej jak niektórzy w ogóle się na to badanie nie decydują i rodzą nie wiedząc, że coś takiego mają. A niestety z tego co słyszę dużo lekarzy nie kieruje na to.
Ja jadę o 11. Ile czekałyście na wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle dziwnie czuję, mam wrazenie, jakby moj brzuch codziennie był niżej.. Okresowe bóle miałam całą noc, teraz też mam i w krzyżu mnie też boli. Coś mi sie wydyma,że znowu bóle krzyżowe mnie nie ominą przy porodzie 😞
Dobrze,ze dziś lekarz...
Ja jadę o 11. Ile czekałyście na wyniki?

U mnie były po trzech dniach o ile dobrze pamietam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
u ns noc piekna, mala budziła sę co ok 3h na cycucha, wstałysmy o 9.00 jestem wypoczeta haha

kasia nie martw si ępaciorkowcem, ja nie zdązyłam odebrać wyniku i dostałam antybiotyk, dzidzi nic nie podaja chyba tylko ty dostajesz do żyły ampicylinę i coś jeszcze, jakąś tablete, ja miałam wenflon i wstrzykiwali mi to co 6h, a w miedzyczasie podczas porodu zrobili mi próbę uczuleniową na ampicylinę 🙂

śniadanie do łózka mąż mi przygotował, pieknie słonko świeci jest milutko

a mama dzwoniła do mnie że mi dziecka nie odda 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia mój też mówił, że tylko ja właśnie dostanę ampicylinę albo penicylinę dożylnie(nie pamiętam dokładnie co to było) z tym że u nas w szpitalu podają co 4 godziny. Będzie dobrze 🙂
Astrunia jak też mam od jakiejś godziny bóle okresowe, z tym że takie malutkie i strasznie dużo biało żółtawego śluzu, krzyż na razie póki co nie boli.
Kurde zaczęły się telefony czy już urodziłam czy może rodzę 😠 denerwujące to grrrr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia i tez tak Cie te próby kurewsko bolały? Bo jak ja rodziłam Bartka i robili mi te próby to mnie tak ręka bolała jakby mi żywcem odcinali. Masakra 🤢
Fajnie masz z tą Polinką 🙂 A Maja na suwaczku wyjaśnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ona mi je nawet pod prysznicem robiła
na rece nakłucia dwa zrobiła malutkie obrysowała długopisem, podpisała i za poł godziny sprawdziła czy coś się zaczerwieniło
mozna powiedzec bol jak przy zastrzyku tylko chwilowy, zwykłe ukłucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia napisał(a):
nie ona mi je nawet pod prysznicem robiła
na rece nakłucia dwa zrobiła malutkie obrysowała długopisem, podpisała i za poł godziny sprawdziła czy coś się zaczerwieniło
mozna powiedzec bol jak przy zastrzyku tylko chwilowy, zwykłe ukłucie 🙂

Mnie robiła w taki sam sposób, ale jak wiłam się z bólu przy skurczach na łóżku. Ból masakryczny, bardzo mnie bolało, nie wiem dlaczego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do sklepu, bo dziś sobie wymyśliłam na obiad wielkiego panierowanego schaba, zasmażany ryż i surówkę z białej kapusty 🙂
Tylko jak ja tam dojdę i jak będę w tych wszelkich bólach gotować. Coś czuję,ze lada chwila mogę urodzić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...