Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
leliva napisał(a):
Siemka, ale mnie głowa napierdziela od rana:/ I lekką temperaturę mam - jakieś cholerstwo mnie bierze, chyba że to z przemęczenia...
Czekam na kuriera, ma mi dziś dostarczyć laktator z aventu. Mam nadzieję, że się sprawdzi. Moja kruszyna uszkodziła mi jedną brodawkę i karmienie z niej wymaga ode mnie bardzo dużo samozaparcia - liczę, że używając laktatora to mi się wreszcie podgoi, bo maści niestety nie pomagają.

Rodzić dziewczyny, bo nie mam z kim porównywać mojego szkraba 🙂


LEIVA kup sobie krem na pękające brodawki - polecam merki MUSTLA - sprawdził mi się w poprzedniej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia wracaj z Alankiem 🙂
ja polecam Maltan, prawie jedyna maść której nie trzeba zmywać do karmienia
a myslę zą to duzy plus 🙂

chyba sie troche ubiore i na dwór wyjde bo pogoda zacheca, a tak mnie wczoraj głowa bolała ze szok, chyba od tej anemi jebanej
szczesie mama wyciska mi sok z buraków, bo ten kupny jest obrzydliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, o to będziesz mieć swojego stroża od jutra 🙂

Sztunia, jedynie z tą anemią Ci wspołczuje a reszty zazdroszczę 😁 weź no pokaż Polę, ja chcę ją zobaczyć 😁

Ggulek, no to też przeszłaś dziś mękkę. Kurde co to będzie na porodowce... 😞

Nefre może prze a może już wyparła 😁
Kurde mama do mnie z tekstem ( chciała mnie pocieszyć): jak myślisz? 8 dni to dużo? a ja na to,że nawet mało, a ona że za 8 dni będę 4 dni po terminie i że na 95% będę tuliła Filipka.
W sumie pocieszyła mnie, ale czy za 8 dni to już nastąpi to nie wiem:/ a jak za 12 dni alboo 14 dopiero 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ja czuje sie ok, po czyszczeniu nic nie odczuwam, jedynie mam anemie bo duzo krwi straciłam, ale spanko było krótkie i nic mi po nim nie dolegało.
Polusia jest grzeczna mało płacze, chyba akcje nawał msamy za soba, noc fajna


swietnie, super ze wszytsko oki, mimo ze troche nas zaskoczyłas tym porodem, ale wszytsko oki, wiec tylko sie cieszyc, jeszcze jak grzeczna kruszynka sie trafiła. a mówisz ze miałas nawał??
ja to dopiero zaczełam miec taki na maksa, chyba w 4 dobe jak wróciłam ze szpitala, sie zaczał hardcore 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
no i wypakowywac się tu szybko 🙂

kurde nie przypuszczałam że będę pierwszą marcówką w marcu 🙂ale jaja 🙂


nio, nie wiem czy dostałas smska ode mnie bo pewnie było ich tysiace, ale ja włąsnie napisałam ze poczatek marca a my jakos od konca sie rozpakowujemy. ja póki co siedze jak na bombie i jednak w duszy licze ze do 17-go wytrwam jednak. choc to jeszcze prawie 2 tyg, niewiele ale jak przy akcji porodowej to kupa czasu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio co tam Maja wyczynia?? wie co sie dzieje?? zaglada do łózeczka?? moja cały czas mówi ze juz marzec a jej siostrzyczka sie w marcu miała urodzic... kurde starch sie bac, jak ona bedzie chciała wsyztsko robic przy niej. sztunia a kupiłas bobasa czy nie zdazyłas??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ggulek, no 2 tyg to strasznie dużo. Ja strasznie boję się rodzić ponad tydzień po terminie, bo już nie chodzi o tykającą bombę, ale to że jednak to nie zawsze sprzyja:/ Moja siostra przenosiła , wywoływali jej i nic. Urodziła 2 tyg po terminie a Szynek spędził tydzień w inkubatorze tak był niedotleniony, i miał problemy z płucami. Moja koleżanka też, 13 dni po terminie urodziła , wody to miała ponoć tak zielone że to się w pale nie mieści. Więc wolę w terminie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona to faktycznie nieciekawie :/ Powinni robić najpóźniej tydzień po terminie cesarkę, bo takie wywoływanie to też dla dziecka jest szok 😞 Ale nie martw się u nas na pewno nie trzeba będzie wywoływać 😁 :* Rodzimy 9 marca w końcu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja jest u rodziców wiec jeszcze nie wdziała
no chyba to był nawał bo cyce twarde były i wszystko bolało, przy Mai tez w tej dobie miałam. ale Pola dała rade mi wyregulowac no i juz jest luxniej w staniku 🙂
a lale Michał dzis kupi to ci napiisze co za firma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, ja właśnie mam maltan, od początku karmienia go używam i muszę przyznać że faktycznie jest rewelacyjny. Tylko mam jedno pęknięcie, które za cholerę nie chce mi się goić i jakby mała cyca nie złapała to i tak mi je podrażnia 😞
Dzieciaczka czkawka dopadła, lecę na ratunek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...