Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Kasia też miałam jakieś deprechy wcześniej teraz czuję się zajebiście i mam mnóstwo energii, więc nie przejmuj się tym 'toczeniem' przez 2 tygodnie 😁 Ja całe mieszkanie dzisiaj wywracam do góry nogami 😜


No gulek, taki chory przypływ energii to się podobno ma tuz przed porodem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia kazała przekazać zajebiste info: My, jako marcowe ciocie Alanka będziemy miały prezent na dzień kobiet 🙂 Otoż w czwartek 8 marca pojawi się on na świecie, Izunia jeszcze nie wie o ktorej godzinie ale się dowie 😁 Miała dziś usg i haha Alanka ciężko było zmierzyć, waży 4500 g i zabrakło tygodni na usg do jego rozmiaru 😁

Ale jaja co 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha gulek tzn że niedługo urodzisz z Obdarzoną 🙂 bo obie macie dużo energii w sobie hihihi 🙂 🙂 a ja nie mam w ogóle, nawet nie mam siły wstać z kanapy żeby sobie włożyć żarło 🙂 😁
Ooo to suuuuper wieści od Izuni 🙂 to dużutki chłopczyk z Alanka 🙂 suuuper 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ejże Nefre chyba urodziła bo ani widu ani słychu co tam u Niej 🙂 no ciekawe. Kurde nogi mam spuchnięte, zimno mi w nie zajebiście, a pocą się jak głupie i śmierdzą 🙂 jutro znajoma zapowiedziała mi się, że wpadnie do mnie zrobić maniciure i pediciure i zrobi mi ładnie piętki 🙂 powiedziała, że muszę ładnie wyglądać podczas porodu :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde ale mi się humor zepsuł 😞 dziś był wypadek i zginęła moja znajoma i taki chłopak, jechali do szkoły. Nie lubiłam jej strasznie bo zabrała mi chłopaka i wielu innym laskom odbijała ale szkoda jej. Ale za to inna moja koleżanka co też jechała z nią leży w ciężkim stanie w szpitalu kurde no 😞
A ta dziewczyna co zginęła to rok temu auto ją walnęło jak szła na nogach na przystanek rano i strasznie ją to zeszpeciło, bo nogi i biodra trochę jej pokrzywiło, potem dom jej spłonął a teraz zginęła. Fatum.

Sztunia, ooo to żeby czasem spokoj się nie skończył jak Maja wroci 🙂

Kasia, ja też miałam lenia strasznego ale od tygodnia mam powera. A dziś mam powera ale..nie chce mi się jakoś 😁
za to Ggulek może mi posprzątać trochę jak ma tyle dziś energii 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja od porodu narzekac na moejgo nie moge
przy porodzie dzielny chłop, pomocnik, pomimo że go pare razy opieprzyłam
bo gadał do mnie na skurczy i powtarzał kilka razy ptanie, to mu powiedziałam żeby sie nie pieklił bo teraz nie pogadamy 🙂
a tak kompociki gotje zachcianki spełnia, sniadania do łóżka robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Mulant, Kasia ma rację 😁 te chłopy są fajne ale czasem 🙂

Sztunia, pozazdrościć Ci chłopa 😁 a jak tam z Twoją dietą? co ogolnie jesz? rozumiem że kompot popijasz 🙂

net mam tak wolny że to się w pale nie mieści. Nie wiem czy dziś wejdę, bo po prostu moje nerwy są znerwowana przez powolność internetu. Jutro mam wizytę u gin, a przed wizytą KTG. wkurwiona jestem bo kolejka będzie jak murzyńska pała a ja się spoźnię bo auto będę miała poźniej a jeszcze to ktg a jeszcze gin mnie 'docisnął ' do listy.
Także dziś golonko pipolonko i ogolnie doprowadzę się do kulturalnego wyglądu. O Panie 😞 widzisz i nie grzmisz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, jestem zyje, jeszcze póki co w dwupaku, ale jutro wielka data, bo zuzia sie tyle dni pzred terminem urodziła, a ja dzis zwłoki, wiec jakos czułam ze moze to juz jutro. dopadło mnie wczorajw nocy jakies zatrucie czy cos, chciałam w nocy zwymiotowac, ale niestety nawet palce nie pomogły, za to o 7 tak mnie pozreczysciło, myslałam ze pokój i lozko zarzygam, i dopeiro teraz dosżłam do siebie. dobzre ze tesciowa przyszła do zuzi bo bym chyba padła, nie dałam rady z nia siedziec, anwet kompa nie dałam rady właczyc tylko na kom.

dobre wiesci od Izunii widziałam, akurat o niej myslałam, miałam napisac do którejs z was czy ktos ie odzywał, albo do Izuni samej,a tu bach i sa wiesci. niezłego klocuszka wychodowała, ale przynajmniej cc bedzie miała, zaplanowane i jz zawsze jest bezpieczniejsza, w szpitalu czeka. date chyba musiała sama wybrac bo ajk on taki odhodowany to chyba mogli ja i wczoraj czy dzis kroic.

Sztunia dzielnie patzre z Polonezem, karmi i jest mamuska po raz drugi pełna geba. zibaczymy jak majeczka do akcji wkroczy jak bedzie. bobaska widziałam, ja sie zastanawiam nad jakims z nocnikiem czy pieluszka czy wiecej akcesoriów jakichs do karmienia. a wy zamawialismcie w smyku?? tam jakies promocje same patrze. dobre ceny?? nawet na allegro jeszcze nie popatrzyłam. ale musze lukac bo i u nas lada dzien.

reszta patzee siedzi ajk na bombie, obdarzona, ggulek, jaszminka, one na 9, nie wiem co one czekaja i w ogole. za to Kasia sie doczekac nie moze. Kaska siedz na du.... podhoduj jeszcze mała. jak ja urodze 17- go doczekam to tez sie rozpakujesz. co ci sie tak spieszy.

mulant chłopa dosiadaj albo nie wiem, kurde jeszcze chłop narzeka, ciekawe jak nocy nie pzrespi, za te gadanie to musisz mu dac wycisk po porodzie, wszytsko przy Hubciu niech robi, taki madry i sie mu spieszy 🙂 hehe

Astra tez cos podczytałam ze sie szykuje. kurde tu nie bedzie sie komu potem rozpakowac, nio chyba ze lady czy kika, ale lady tez ma termin pzrediwywany pzrez lekarza do 20.

a propos mulant na kiedy ty amsz termin ze ci jeszcze lekarz 2 tyg daje?? bedzie cie pzreciagał na po terminie prawie??

a własnie i gdzie Nefre... maz miał napisac jak urodzi a tu ni widu ni słychu, co jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewcia nie kupilismy w sklepie za 100zł, jak zobaczyłam ta cenę w smyku to mnie szlak trafił

obdarzona no dieta, lekko gotowane miesko, marchewka buraki, rosołek krupniczek, troche zółtego sera, kefiry, serki białe, dzemik truskawkowy, jabłko, banan, gruszka, biszkopty, sucharki, flipsy
poki co nie szaleje no bo pola ma podobno słabe miesnie brzuszka i nie moge doprowadzić do wzdeć u niej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, może Twoj organizm rzeczywiście czyści się przed porodem? może urodzisz wcześniej Igusię tak jak Zuzię 🙂
Kurde chyba Twoj biologiczno-porodowy zegar wybija godzinę 0 zawsze w 37 tyg i w tedy po prostu rodzisz 😁 może Twoje ciało nie uznaje 40 tygodni tylko 37-38 😜

a ja wykąpana idę na m jak miłość. Ciacho zaraz zjem, mojego cytrynowca mniammmm 😁 a potem idę siostrzeńca pilnować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona chętnie Ci posprzątam, bo po moich wariacjach brzuch potwardniał i mała znowu wariuje ehh 😜 Mój zaczyna ją karcić, że wypycha się w złą stronę 😁
Sztunia ale Ci dobrze, ciekawe jak reszta facetów po porodach będzie się zachowywała, bo w lutówkach dziewczyny narzekały nieźle 😜 A z tą dietką to dzięki, będziemy mieć jakiś punkt zaczepienia bo co inna strona, inny artykuł to różne opinie 😉
Mulant weź swojego naprostuj, żeby się nie czepiał i właśnie, zwal na to, że nie chciał się bzzz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...