Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oooo;D ale to 😞 szybko nas opuścisz Nefre.
Bo ja to się boję , że jak już będzie nam się wszystkim zbliżać, to ja zostanę sama, bo jest nas wiele i są takie co mają terminy dużo poźniej niż ja ale one tu tak często nie piszą.. Ty urodzisz, Love urodzi, Mulant też a ja tu będę jak ta pipka.

Chyba nie pojdziesz do lutowek!?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie. Love ma rację, czasem temin przez usg też się ustala 😉 i mają kobiety po 2 terminy;D

Carmen z Hojrakiem? z Hojrakiem tchorzliwym psem? tam nie było Carmen, chyba, że w konkretnym odcinku 😜?
Ja tam nie mam dylematu do wozka, bo teściowie ktorych nie widziałam nigdy na oczy go kupują. I już powiedziałam ktory, że chcę z hurtowni 😜 a łożeczko kupuje babcia mojego M, powiedziała , że przeznaczy 500 zł na łożeczko 😜 no na samo łożeczko jakieś ciut tańsze+ materacyk to da radę chyba za taką kwotę. Ale te wszystkie bajery do łożeczka, baldachimy sama sobię kupię:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak w lipcu byłam w PL to z kuzynki blixniakami ogladalam i byl taki potwór morski - Carmen 🙂 hehe
Ja póki jestem w IT nie kupuje łóżeczek ani wózka- tylko foteliki samochodowe i jedno łozeczko urystyczne. Niestety musze dac rade bo inaczej nie bede miala jak tych bajerów przewieźć. (ewentualnie moze wozek kupie)
Łózeczka moze uda mi sie wyżulić od kuzynki ale moj michu mowi ze on sam chce pokoik urządzić (na co sie za nic w swiecie nie zgodze) i wszytsko nowe kupi...
Nie wiem jak bedzie... na razie nie mysle bo mam 10000 wizji pokoiku i naszego domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nefre ja mierzę co 2 tygodnie brzuch rano na czczo i ważę się rano na czczo. W 13 tygodniu się mierzyłam w brzuchu i miałam 88, a w 11 tygodniu miałam 85;D a ile teraz mam to nie wiem, dzisiaj miałam się zmierzyć bo minęły 2 tyg od 13 tyg bo dziś 15 tydzień zaczynam i zapomniałam 😜 a teraz jestem obżarta:P
To dużo już masz 😁 zdj zaraz zobaczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm.. my zaczynamy gdzieś na koniec września, początek października malować pokoj moj bo na początek w nim zamieszkamy a potem dopiero za jakiś rok no gorze na strychu.
Łożeczka itd nie chcę wcześniej jak w na początku lutego, a postawie je u siebie na początku marca i wszystko poustawiam 😜 ja mam dość mały pokoj i mam meblościankę ktora koliduje postawienie łożeczka gdzie kolwiek.
Jak moj tata przyjedzie jutro to pomierzę z nim a on jest majstrem i budowlańcem, zawsze wszystko sam buduje i projektuje, to coś wymyśli;D
Ja nie mam wizji jak Ty, bo nie mam miejsca w pokoju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Mnie obwód brzucha od początku ciąży do 15 tyg powiększył się o 4cm, więc niewiele. Waga w pierwszym trymestrze mi spadła z 64 na 62, aktualnie 63. Mam tylko nadzieję, że pod koniec nie będę ważyć więcej od mojego męża 🙂
Co do pokoju dziecięcego to będziemy mieć nie lada problem, bo mamy małe mieszkanko - jeden pokój przechodni połączony z kuchnią i drugi zamykany, w którym mamy sypialnię. Sypialnia jest za mała, żeby ją w jakiś sposób podzielić na dwa mniejsze pokoiki, a spać w przechodnim to też tak dziwnie trochę. Dopóki dziecko będzie małe to może sobie spać z nami, ale kiedyś nadejdzie taki okres, że zacznie się domagać więcej prywatności. A nam trochę prywatności w nocy też by się czasem przydała 😉 Ale myślę, że mamy jeszcze jakieś trzy lata, żeby coś wymyślić.
Obdarzona jak tam ta matura? Znasz już wyniki? Byłaś je sprawdzić w końcu?
Love to Ty już pokaźny masz ten brzuszek!!! Sporo Ci urósł 🙂 A po mnie w dalszym ciągu mało co widać, nie mam się czym za bardzo chwalić. Raczej mi wcięcie w talii zanika niż brzuch rośnie. Ale jeszcze się doczekam, jeszcze będę przez to narzekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia, jaki ładny brzusio 😆 Po mnie nic nie widać. Jak pojechałam rodzić pierwsze dziecko, to położne się pytały, czy nie pomyliłam oddziałów, bo ze wzdęciem to gdzie indziej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja ciotka całą ciaże miała mdłości, i chyba dlatego ma jedno dziecko 🙂 powiedziała że to było najgorsze co mogło ja spotkać,

zaliczyłam 2,5h spacer, tate musiałam poprosić zeby odwiózł mnie do domu bo tak się zapuściłam ze bym już do domu nie doszła, umęczona jestem jak cholera

teraz kawka i prasowanko znowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też całą pierwszą ciążę miałam wymioty. Nie mogłam nic prawie jeść, żyłam na rosole i ciepłym mleku, do końca też miałam zgagę i zero siły na nic. Teraz przy drugiej ciąży mdliło mnie trochę na początku i wymiotowałam kilka razy, na szczęście przeszło i apetyt mam ogrromniasty 😎 gotuję grochówkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...