Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
obdarzona ale sie rozpisałaś podejrzewam że będę mieć za mało żelaza i to sie nazywa anemia ale zobaczymy jak jutro pojadę po wyniki ;/
a mi się podoba jak mój mi się nie wtrąca go garnków i nie wie wszystkiego o gotowaniu bo jak mi coś nie wyjdzie to nawet nie wie że mi nie wyszło he he :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Mulant jeśli to anemia to kiepsko;/
no ja też wolę często robić coś sama, ale czasem mogłby mi pomoc 😜

właściwie macie też tak, że macie ochotę iść ze swoim na spacer? i się go pytacie '' kochanie, a może pojdziemy razem na spacer'' - a on na to z miną nie tęgą '' nie nie zmęczony jestem, nie dam rady się ruszyć'' ale jak powiesz za 10 minut '' a może się pokochamy'' to on odzyska siły i ucieszy się?
już dawno się przekonałam, że faceci tacy są. Nie wszyscy ale większość.
Dlatego kurwica mnie bierze na filmach romantycznych. Czy jak seriale oglądam bo tam jest to nie prawdziwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
No Mulant jeśli to anemia to kiepsko;/
no ja też wolę często robić coś sama, ale czasem mogłby mi pomoc 😜

właściwie macie też tak, że macie ochotę iść ze swoim na spacer? i się go pytacie '' kochanie, a może pojdziemy razem na spacer'' - a on na to z miną nie tęgą '' nie nie zmęczony jestem, nie dam rady się ruszyć'' ale jak powiesz za 10 minut '' a może się pokochamy'' to on odzyska siły i ucieszy się?
już dawno się przekonałam, że faceci tacy są. Nie wszyscy ale większość.
Dlatego kurwica mnie bierze na filmach romantycznych. Czy jak seriale oglądam bo tam jest to nie prawdziwe 😞

no widzisz obdarzona z tym się zgodzę z tobą o tym spacerze ha ha ha z moim jestem 9 lat i co chcę iśc na spacer to słyszę po co przecież mamy auto po co chodzić jak można jechać 🙂
4 razy byłam na spacerze z nim ha ha ha boże to aż tak dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona HAHA 😁 Dobre pytanie ale cos w tym jest. Ale faceci (niktorzy) po prostu maja swoje 'piorytety". Mój to taki nie jest, a le za to ja. Z domu mi sie nie chce prawie nigdy ruszyć ale inne rzeczy zawsze mi się chce.
U mnie tak jak mówiłam to w niektórych sytuacjach role sie odwracają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Mulant bo chłopy myślą, że jak mają auto to nożki już nie potrzebne 😜 moj też często się autem wykręca 😜
ale na sex zawsze znajdzie siłę, nawet jakby konał w najcięższej chorobie 😜 ale na spacer nie chce iść 😞 tzn czasem pojdzie 😜
Love obudź się 😜 i czytaj 😜 i pisz bo nudnooooo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na te pieczone kurczęęęę chyba przyjadę 🙂 O ile sama całego nie wciagniesz 🙂) Zjadła bym sobie.
ja wcinam serek plesniowy z morelami 🙂 Już 3 jem... Codziennie nowa zachcianka... wczoraj nutella a dzisiaj ser
No i smaki różne... ciekawe co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Love obawiam się , że jak przyjedziesz do Mulanta na kurczaka to nie masz z nią szans, ona zje wszystko;D te 5 kotletow jak nie dawno zjadła to jest bezkonkurencyjna:P
ja tam nie mam smakow, tzn mam ale nie takie, że jem np coś z czymś dziwnym 😜 ser pleśniowy z morelami bleeeeeeeeeeeee;/ haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Hehe mmm 😁 mulant no:P gadasz o tym jak ja głodna jestem 😜
ja też mam w domu buraczki domowej roboty i jem często 😜 a dziś mam łazanki mmm 😁 z kapustkąą , boczkiem, wieprzowinką, wołowinką , wędzonką, boczkiem , kiełbaską i makaronem 😁 pyszności;D

oż ty smaka mi zrobiłaś na ten boczek ;/
ja chcę boczku smażonego z cebulką albo lepiej z kluskami na pyrach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dalej głodna.
hehe wieczorami zawsze jednaj najnudniej to wole tu trochę popisać;D
boże jak ja ryczałam. Miałam dziś zły humor ale za nic nie umiałam se popłakać 😞 i przez przypadek na you tubie znalazłam filmik jak kot reanimuje kota, ktory właśnie został przejechany i w rzeczywistości nie żyje. Ten kot chodzi po nim, masuje go, wącha, lezy koło niego i jest mu tak przykro i potem też cały czas jest w nadziei że ten kot odżyje... i ten kot co go reanimował sam wygląda jak bezdomny i zaniedbany, nie ma chyba nikogo więcej oprocz tego co go auto przejechało 😞 Boże jak ja płakałam, dalej płaczę. Nic mnie tak w życiu nie wzruszyło. Zwierzęta mają uczucia i ja to wiem od dawna ale Ci sadyści nie wiedzą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...