Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe... czytam czytam i nie wiedziałam o co chodzi ze skubaniem kurczaków :O Ale już zakumałam :P
I się pochwalę chociaz może nie ma czym (obdarzona pewnie to stwierdzi) że królika kiedyś zamordowałam 😁 Hehe jaja jak nie wiem chociaz sama jestem ich wielbicielką.
Co do pokoiku to też już bym chciała wszytsko szykować... chociaż malowac sciany, zaplanować, wybrać kolory, posciele, pomysleć jak rozmiescić mebelki, ale kurde musze poczekac bo nie wiem nawet gdzie bedziemy mieszkać 😞 Eh.... cierpliwosci... cierpliwości 🙂
Co do rozstępów to ja tam nic na razie nie uzywam oprócz oliwki j&j w żelu. Jak będą to bedą rozstępy, a co do mnie to na pewno ich nie unikne bo się pewnie nieźle rozciągnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love Ty morderco 😜 nie lubie Cię 😜 haha nie no, lubię:P
hm... ja dziś miałam pierogi ruskie z cebulką i boczkiem 😁 mmm 😁 a na spaghetti mam taką chcicę że szok;D choć miałam nie dawno to chcę znowu 😉 bo ja jem albo spaghetti spaghettowe pomarańczowe to takie albo ze szpinakiem 😜 to ja chcę to i to 😜

Ja teraz muszę pomalować bo potem może nie być jak 😜 i myślę nad kolorem, jestem wciąż na stronie dulux.pl
Love, w sumie ja też jestem przygotowana na te rozstępy;D są kobiety co baaaaaaaaardzo o nie dbają i ich nie mają, ale mi się chyba nie uda 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe sos serowy tez moze byc 🙂
Ze szpinakiem to lubie lasange lub takie muszelki ale nie pamietam jak sie to danie nazywa 🙂


Własnie... teraz sobie czytam jakeis pierdy o polskich serialach i w przepis na zycie jak czytam ze syn anny ma miec na imie Gniewko to ej nie moge ze smiechu... ktora da synkowi tak na imie? 🙂) chętne są?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skarbowego kod pocztowy zmienić i się tłumaczyć bo kochana żona wpisała inny i jest teraz problem a oni jak się czepiają to wszystko sprawdzają bo wychodzi na to że mój mąż nie rozliczył się z podatkiem a rozliczył i ma problem bo wychodzi że to nie ten sam człowiek bo inny kod pocztowy wpisałam paranoja jakaś ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, lasagne ze szpinakiem nie lubie, tak samo jak kanaloni ze szpinkakiem też nie ale to i to to to samo:P lubie zwykłe lasagneeee mmmmmm:P
Gniewko! kur*a , moja mama ogląda ten serial namiętnie 😜 tą Anie poje**** a właściwie reżyserow:P

Mulant,wiem coś o tym już 😜 oni dowalą się do wszystkiego 😜 zawsze jak widzę te babeczki w urzędzie to mi się scyzoryk otwiera. Nie wszystkkie bo są też takie fajne i miłe, ale takie po 40-stce z dłuższym stażem to masakra;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej aniołku 🙂 Ja już od tygodnia czuje 🙂) Z dnia na dzień coraz mocniej.

Hehe no ja tez wole zwykłe ale te ze szpinakiem tez nie jest zle wg mnie.

Dokładnie w urzędzie to wsyztko wykryją i wsyztsko wiedza. Ja nie nawidze tam chodzic... :/ cala mokra z tamtąd wychodzę!!! eh...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O nie zauważyłam Cię aniołku 😁 no wiadomo,że Love czuje bo ma bliźniaki;D ja nie czuję jeszcze, ale czuje czasem jak się przewraca np. z lewej na prawą stronę. I czuję to od 3 dni;d CZY 2:p
Fajnie masz że już na swoim mieszkasz 😜 hehe 😉

Love, no ja też z urzędu wychodzę cała mokra, ale i z ulgą, że już po wszystkim. Choć ja w urzędzie byłam tylko 3 razy na razie bo nie mam tam nic aż tak do załatwiania:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale się rozpisałyście, nie nadążam czasami z czytaniem 🙂 Ja dopiero wróciłam z pracy, troszkę mi się przeciągnęła dniówka dzisiaj.
Ostatnio mam apetyt niesamowity, ale mało czasu na gotowanie, więc robię zazwyczaj coś, żeby było szybko i dużo 🙂 A spaghetti jest bardzo dobrym pomysłem 🙂 Jutro mam w planie żurek z jajkiem i białą kiełbaską.
Gniewko, dobre... Z dziwnych imion to znam Mieszka, Tristana i Dragana 🙂 I chyba to imię się im odbiło w jakiś sposób na psychice, bo każdy jest na swój sposób nieprzeciętny 😉 W pozytywnym znaczeniu na szczęście. Ale ja wolę tradycyjne, pospolite imiona - Łukasz, Grzegorz, Tomasz. Dla dziewczynki nawet wstępnie nie mamy nic wybrane jeszcze, jakoś mam wrażenie, że to będzie chłopak. Dowiem się tego na usg w połowie października - nie wiem jak wytrzymam do tego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak lovi to sie nie dziwie 🙂 ja kolo 15tygodnia czulam, teraz jak mysle o tym to takie dziwne ze cos tam sie ruszac moze 🙃 dziwna natura 🙃
Juz skonczyly sie nudnosci?
moja mala spi juz 3 godziny, eh miala maly wypadem i 1/3 zeba ukruszyla, jedynke... nerw na wierzchu, niebawem obumrze i nie bedzie ja bolec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam ze ja unikam jak ognia ale jak trzeba to ide bo nie powiem- zle nie jest... ale sie boje tych bab a przed wejsciem zawsze sie martwię i modle zeby byl taki gosciu bo tylko z nim sie tam dogaduje. Na razie tez mam z glowy... tylko musze dowod wymienic bo nazwisko juz nie te 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek, to szybko poczułaś, a co konkretnie poczułaś? poczułaś tak jak ja czy już jakieś smyranie czy pukanie? bo ja czuję też takie smyranie, ale drapię się w tedy, bo mi się wydaje, że to z zewnątrz. Sama nie wiem, może to to, a może nie. Ale to przewalanie czuję.
Oj biedna ta Twoja corcia 😞oby szybko ten nerw obumarł bo będzie się męczyć.. ale taki jest urok dzieci, zawsze muszą sobie coś zrobić. Ja to całe dzieciństwo chodziłam poszkodowana 😜 jak każdy 😉
Leliva, ja też czuję , że moj to chłopczyk 😜 też się dowiem w październiku albo pod koniec września.
Mulant, nie dzięki 😜 dziś nie mam ochoty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba boli bo nie gryzie juz wszystkiego go sie da, i od piernikow czekoladowych trzyma sie zdaleka, a wczesniej przepadala za nimi. nieby groznie nie upadla a jednak... trzeba uwazac, ale i tak sie nie upilnuje dziecka zawsze cos sie stanie...
dodam kilka zdjec Julki 🙂
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-09/169cd1e5/sam_2276.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-09/169cd1e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-09/11301197/sam_1509.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-09/11301197.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-09/16b34324/sam_1798.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-09/16b34324.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...