Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no własnie nie tak dużo jakby się wydawało, tylko ogólnie już musi mnie uciskać na zołądek i nie ma opcji mega wyżerki 🙂

Mój Michciu też pomaga w sprzataniu, odkurza i podłogi myje, i na głowie ma kabinę prysznicowa i co mu każe to zrobi za wyjątkiem mycia naczyń, znacyz się jest zmywara ale casem coś w rękach trzeba i on już nie 🙂 ale piecze też i gotuje od wielkiego dzowna ale jabłeczniczek nieraz mi upiekł, o własnie jabłecznik sobie upiekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Piekłam w sobote jablecznik 🙂))
Mój to w sumie tez potrafi ugotować jakies tradycyjne potrawy. Tzn ziemniaki, usmarzyc kotleta, no i przyznam ze np rosół to jak zrobi to jest najlepszy... no i to chyba wszytsko 🙂) hehe wilekiego pola do popisu nie ma 🙂 No ale ma mnie wiec ma dobrze bo mu ugotuje (lub zamowie jak sie nie chce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te wasze chłopy to prawdziwe skarby 😜 ciekawe,moj chyba nie będzie chciał sprzątać bo jest zdania, że kobiety do dzieci, garow i sprzątania. Owszem, ale nie rozumie , że czasem trzeba pomoc, albo choćby po sobie posprzątać:P
Nie gadajmy o rosołach i lazaniach! ale bym sobie zjadła 😞 a miałam nie dawno lazanie to prędko mieć nie będę, a rosoł w niedziele to w sumie niedługo 😜

Nudzi mi się. Mam dziwną nerwowkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiesz..mimo wszystko ja tez taka nie jestem 😜
a robisz czasem z siebie takie niewiniątko przed swoim Michem? że np. on Ci powie coś zajebiście przykrego a Ty zamiast go zjebać to zrobisz smutną minę i będziesz udawała, że mimo wszystko nic się nie stało, ale i tak będziesz chciała żeby on widział co zrobił i żałował i przeprosił?
bo ja tak robię:P albo odwrocę się i płaczę a jak on się pyta co się stało , to mowie, że nic:P ale on potem widzi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dosyć długo się znamy i jakoś jak mi robi przykrośc i wie o tym, to się w różny sposób fochuje, raz rycze raz dre japę, a czesem nie odzywam się. ale jak robi to nieświadomie to zawsze na spokojnie mówię zeby tak nie robił,

ale ostatnio co niedziela mamy lekkie spiecia śmiejemy się że jeden dzień razem i juz awantura 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe... noo to jest dobre...
Tzn ja przeważnie pape drę. I to nie źle, że aż znajomi co z nami mieszkają z domu wychodza. O! Np przed chwila ale to do rana bedzie dobrze 🙂
Ale zdarza mi sie tez focha walnąc ze chodze smutna, płacze, albo mimo wsyztsko nieudolnie udaje ze wszytsko gra. No to wtedy kwiatki, jakies winko (przed ciaza) wystarczyly.
No ale mimo to i tak sie rzadko i to bardzo klócimy. Raczej jestesmy zgodni i usmiechnieci a ja uległa (chociaz bywam uparta jak osioł)..
Nawet nie lubie sie klocic. Wole czasami odpuscic i dac spokoj chociaz wiem ze mam racje. Pozniej i tak wychodzi z czasem na moje i jestem zadowolona. A jak nie to trudno.
I ja i mój potrafimy sie do bledu przyznać wiec nie widze wiekszych problemow. A wzbudzanie poczucia winy to czasami mi nie wychodzi i dziwnie sie czuje, bo moj tez to taki as ze jak cos go wkurzy to sie potrafi wydrzec i to ostro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!
Widzę, że ja budzę to forum 🙂 Zawsze byłam rannym ptaszkiem, za to wieczorem szybko zasypiam, zazwyczaj po 22. A wczoraj to pobiłam wszelkie rekordy - wylądowałam w łóżku o 21 (sama, żeby nie było niedomówień). Padnięta byłam totalnie. Jakoś ostatnio doba jest mi za krótka, żeby się wyspać do syta. Byle do weekendu, połowa prawie za nami 🙂
Lecę do pracy, miłego dnia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Leliva miłego dnia pracy 😜
ja też już wstałam. Bo miałam jechać do kolegi z koleżanką ale się wkurwiłam i nie pojechałam 😞
Mam dziś tak podły nastroj, że szok 😞 zaraz chyba muszę się wypłakać.
Bo jutro mam wyniki z poprawki z matematyki. A w radiu powiedzieli , że poprawki nie zdała co 2 osoba. 😞 a ja taka tępa z matmy i mimo korepetycji na bank nie zdałam i nawet nie jadę po wyniki 😞 mama wytłumaczyła mi że są tacy co mają dysleksje lub analfabetyzm, i są tacy co mają dysmatematykę i analfamatematykę, że ja do nich należę. Ale dlaczego mam cierpieć i czuć się gorsza i nie mogę mieć wyształcenia przez tą matmę 😞 nigdy się jej nie nauczę:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Mulant,wiem coś o tym już 😜 oni dowalą się do wszystkiego 😜 zawsze jak widzę te babeczki w urzędzie to mi się scyzoryk otwiera. Nie wszystkkie bo są też takie fajne i miłe, ale takie po 40-stce z dłuższym stażem to masakra;/



uuuu,a ja tez jestem urzednikiem,(co prawda nie skarbówki) mam nadzieje ze niezbyt podłym. ale nie mam 40-stu lat wiec moze nie jest ze mna az tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam złe ciśnienie eh za słabe musiałam wypić sobie kawę eh;/ co do gotowania to mój mi kiedyś zrobił jajecznice z wegetą z tym że to było więcej vegety niż jajek ale co miałam zrovbić zjadłam żeby mu przykro nie było 🙂. jak się wam spało kobitki jaka u was pogodynka bo u mnie wietrznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Te wasze chłopy to prawdziwe skarby 😜 ciekawe,moj chyba nie będzie chciał sprzątać bo jest zdania, że kobiety do dzieci, garow i sprzątania. Owszem, ale nie rozumie , że czasem trzeba pomoc, albo choćby po sobie posprzątać:P
Nie gadajmy o rosołach i lazaniach! ale bym sobie zjadła 😞 a miałam nie dawno lazanie to prędko mieć nie będę, a rosoł w niedziele to w sumie niedługo 😜

Nudzi mi się. Mam dziwną nerwowkę:P


ja sie np dowiedziałam ostatnio ze mój maz to skarb, pomaga mi jak moze, gotuje, sprzata, okna mył w sobote, zajmuje sie zuzia, ale rzadko kto tak ma, wiekszosc facetów uwaza tak jak napisałas"baby do garów, dzieci i sprzatania" i naprawde chyba mój jest wyjatkowy. a faceci tak twierdza bo tak im jest wygodnie. zona zastepuje mame, ktora wczesniej mu prała, sprzatała, gotowała i miał podane na talerzu,a jedyny obowiazek to pracowac i tak marudza ze ciezka praca i jacy to oni zmeczeni. a ja po całym dniuw pracy tez jestem czasami zmeczona, i nie mam siły na to czy tamto. dlatego bardzo sie ciesze ze mój sie tak angazuje, chyba bardziej czasami niz ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki, poodpisywałam na to co popisałyscie na forum, a teraz napsize co u mnie. wczoraj byłam na wizycie u swojej gin, załozyła mi karte ciazy, i niby wsyztsko wyglada dobrze.z wyników wyszło mi białko w moczu, ale dostałam urosept i za 2 tyg mocz do badania. poza tym powiedziała ze cukrem podwyzszonym mam sie nie martwic, cukrzyca jak cos wyjdzie przy krzywej cukrowej. takze póki co spokojnie. martwiace jest podobno moje chudniecie. schudłam juz ponad 4kg, i to duzo, niby 1kg w czasie tego mojego zatrucia,a reszta wcezsniej. nio ale zobaczymy co bedzie dalej. po badaniu usg i ginekologicznym wychodzi ze wsyztsko jest ok, ma raczki, nózki, wypełniony zołądek (hehe, myslałam ze takich rzeczy to nie widac), dzidzia mierzy 6,5 cm 🙂 jak na ten czas rozwija sie ksiazkowo, prawidłowo. musze tylko isc do lekarza choób odzwierzecych (umówiłam sie na 23-go) i zobaczymy. poza tym wsyztsko lux 🙂 jak zeskanuje zdjecie to się z Wami nim podzielę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@- tak myślałam, że ktoś tu jest urzędnikiem, ale tak jak napisałam, są też te miłe, ale są też te podłe 😜 No masz szczęście z tym swoim mężem. I masz rację, zastępujemy im matkę.
Ja to marzę tylko o tym, aby oni zmienili nastawienie do nas i do naszego gospodarzenia. Ponieważ oni myślą, że pracują na budowie, w biurze, w drogowce czy gdzie kolwiek zarabiają kasę to myślą, że taka iż żoncia nic się nie narobi. A taka kobieta , powiedzmy że ma 2 dzieci, to musi wcześnie rano wstać, zrobić śniadanie, przypilnować dzieci, męża odprawić do pracy, potem sprzątać po mężu i dzieciach, pilnować jeszcze i znosić humory dzieci, ugotować, potem dalej posprzątać, przywitac czule męża, pranie robić, zrobić wszystkim kolację i w ogole wiadomo o co chodzi. A taki mąż Ci powie, ' kochanie co Ty możesz wiedzieć o ciężkiej pracy, lepiej zrob mi podwieczorek bo narobiłem się dziś' ale taki mąż żonie nie zrobi kolacji. Są tacy co zrobią, np Twoj, czy może Love czy tam Mulanta.
Gdzieś czytałam, że przeciętnej matce wychowującej dzieci i męża powinno normalnie się płacić pensję, ok 2500zł.
Faceci myślą, że praca za pieniądze to praca, a praca za darmo to żaden wysiłek.
Ja dopiero teraz jak moja mama poszła do pracy zrozumiałam, dlaczego tak krzyczała, często płakała po cichu sprzątając, bo sama teraz po niej sprzątam i mnie szlak trafia 😜

Mulant, może od pogody masz takie ciśnienie? u mnie te wiaterek:'P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@ , pewnie niedługo przytyjesz i to z podwojną siłą:P nie wiem jak wyglądasz, ale jak czytam często o Twoim złym samopoczuciu to wyobrażam sobie Ciebie jako bardzo zmarnowaną, taką bladą i ledwo żywą. Przesrane masz w tej ciąży, ale dobrze, że samo-samopoczucie masz teraz dobre 😁
Duży już Twoj dzidziuś;D ciekawe jak moj, bo ja byłam w 12 tyg i 4 dniu u gin na usg i dzidzia była mała, miała 5 cm i 3 mm.
To czekamy na zdjęcie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...