Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a u mnie niema duzo szykowania w tym roku wigilja wypada u tesciow 🙂
potem na swieta do mojej mamy

ahhh Gosie chyba juz urodziła co?
czy ktos cos wie na ten temat ? jestem bardzo ciekawa
moj dzidzius Alek kopie caly dzien a jak kichne to odpowiada kopniakiem chyba mu sie moje kichanie niepodoba wiecie co juz niemoge sie doczekac kiedy bedzie mial czkawke i bede to czuła i wogole juz chcialabym go zobaczyc i przytulic!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wiem 🙂 wsumie juz 5mc a ja mam wrazenie jakbym sie o ciazy dowiedziała wczoraj
moja choinka ładna zywa pachnaca .....
ahh moj mały wciska mi sie w jeden albo drugi bok lub pod pepek i rano nie cisnie 😉
wczoraj mało sie ruszał wieczorem dopiero dał o sobie znac a dzis własnie mnie puknoł
ahhh chce juz go zobaczyc hii

A co z Gosia jeja jak chciałabym wiedziec czy juz urodziła ...

moja szwagierka poszła do lekarza który powiedział ze nic niewidzi i kazał jej zrobic krew kurcze okres spoznia jej sie od 10.12
jakby zaszła w ciaze to 4tyg temu i nic niebyłoby widac jeszcze na usg?
trzymam za nia kciuki wsumie ta cienka linia sie pojawiła na tym tescie ale zobaczymy dzis wynik krwi niekłamie

Jutro wyjezdzam wiec :
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NA TE SWIETA DLA WAS I DLA WASZYCH FASOLINEK I FASOLKOW ZEBY SWIETA BYŁY BIAŁE JEDZENIE DOBRE CHOINKA PACHNACA I ZEBY KAZA DOSTAŁA GÓRE PREZENTÓW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, możliwe, że lekarz jeszcze nie widzi tak wczesnej ciąży, nieraz pęcherzyka nie wiać i w 6 tygodniu, więc cierpliwości dla Twojej kuzynki 🙂 Jak robiła test i są 2 kreseczki, to może być spokojna 🙂

Dziewczyny - Drogie Mamuśki i Ciężaróweczki 😉
Życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, aby nadchodzący Nowy Rok był jeszcze lepszy od obecnego 😘 [img size=426]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bo__e-2516febdfb9adb8168771bdc9ff56072.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986- no mam nadzieje ja sie tak nia przejmuje jakby to było moje własne dziecko wczoraj obie płakałysmy przez ten 1 tes a na 2 wyszła ta 2 kreseczka ledwo widoczna ale u mnie tez tak wyszło ale pecherzyk bylo widac mam nadzieje ze sobie nieuroiła niewiem czy to mozliwe zeby podczas urojenia test wyszed?
JESZCE RAZ WSZYSTKIEGO NAJ JAK TYLKO SIE DZIS DOWIEM JAK WYSZEDŁ JEJ WYNIK TO NAPISZE PAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Już pisze co z Gosią więć w poniedziałek wieczorem urodziła synka przez cesarskie cięcie. Gratulacje 🙂

Dopiero teraz pisze bo sama od neidzieli leżałam w Policach w szpitalu 😞 dziś wyszłam i teraz leże w domu - skoczyło mi ciśnienie miałam 147/105 w domu a jak już pojechałam do szpitala to miała 160/120 więc nei było ciekawie. Dali leki położyli na obserwacje cały czas ktg, plus inne badania.

Muszę już do końca ciąży brać leki i dużo odpoczywać.

Ogólnie do świat to wszystko wyszykował mój mąż dopiero dziś zobaczyłam choinkę 🙂 jest przepiękna.

Skłądam Wam też życzenia i dbajcie o siebie dziewczyny bo dzidzie są teraz najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co Aniu, nie wiem też o co chodzi, koro test wykazał ciążę, a dziś dostała okres. Słuchaj, skoro miała ostać okres 10.12, dziś mamy 23.12, więc mogło się tak zdarzyć, że poroniła dzidziusia 😞 bo od dnia miesiączki było 13 dni o dziś, no i + czas do poprzedniej miesiączki, liczmy, że mogła być 5 tygodniowa ciąża.. 😞
Fakt, ciążę można sobie uroić, znam kilka przypadków że dziewczyna wmówiła sobie że jest w ciąży - brak miesiączki, mdłości.. a testy wychodziły negatywne..
Przykro mi, że Twojej szwagierce się nie udało..

a co o tych kreseczek na teście, u mnie też była ta druga kreska ledwo widoczna, że aż musiałam powtarzać testy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu1986- no własnie tego sie obawiam 😞
zobaczymy co lekarz powie to młoda silna dziewczyna.
o 17 bedzie wynik i bedzie z nim dzwonic do lekarza potem mi napisze bo mieszka daleko odemnie

Gosia GRATULACJE!!! co prawda cesarka to ic przyjemnego ale napewno jest szczesliwa wiec jesli mozna przekazcie jej zyczenia swiateczne i urodzeniowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, to się chwalę... 19 grudnia o 23.05 zostałam mamą Helenki 🙂 Jest boska... Grzeczna i wielka - po mamusi - ma 56 cm i ważyła 3700 przy porodzie...
Dziewczyny, to najniezwyklejsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doznałam! Co prawda nie brałam nigdy ecstasy, ale sądzę, że nic nie pobije wrażenia z uczucia przeciskania się dzidziusia na świat! Sam drugi okres porodu jest absolutnie fascynujący! Pierwszy w moim przypadku był mniej ciekawy...
Teraz mała śpi, a że jest dziennym spiochem, wieć mam nadzieję, że znajdę czas, by do was zaglądać...

A co do tej miesiączki po terminie... zdarza się, że miesiączka może byc nawet przy zagnieżdżonej ciąży, to raz... a poza tym właśnie około dwóch tygodni trwa wędrówka zapłodnionego jaja do macicy, gdzie się zganieżdża i z tego powodu tez mogą występować krwawienia i bóle, także nie traćcie nadziei!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj ale się obiadłam. Moja mała to szalała w brzuszku podczas kolacji aż nie mogłam usiedzieć.
Widać, że najważniejszy gość 🙂

Gosia ja już wybrałam szpital w Policach przekonałam się już do niego na 100% będąc teraz przez te 4 dni - obsługa i sprzęt rewelacyjny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, a czemu męczą? Nie chcieli Tobie wcześniej cesarki zrobić? 😞 ah, widzisz, tak polecali ten szpital, że dbają o ciężarne itp..

Jak będziesz miała chwilkę czasu to skrobnij jak tam Filipek sie czuje 🙂

Nina, no i Ty też napisz coś o Helence, może fotka? 🙂

Fajnie, że święta w domu spędzacie a nie w szpitalu.

Buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, przezywam koszmar mam za duze piersi maly nie moze zlapac brodawek i nie chce ssac a mi sie porobily zastoje, a piersi nie moge dotknac awet tak bola. bylam juz dwa razy w szpitalu zeby pomogli ale przeciez nie moge tam jezdzic co chwile, nie wiem juz co robic to jakis koszmar,
;((((((((((((((((((((((((((
oporadni laktacyjnej nie ma nagle zadnej , wypozyczalnie laktatorow zamkniete bo to swieta a ja w kropce horror jestem kompletnie załamana.

co robic 😞;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...