Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A, no rzeczywiście, mam Twój nr telefonu 🙂 Już sobie wklepię...:P
Ale u mnie dalej nic... dziś termin i dupa... ma jeszcze jakies 12 godzin... ale mamusia też punktualnością nie grzeszy, więc nie spodziewam się cudu... Wizyta w sądzie też nie pomogła - nawet mnie nie przesłuchiwali! Jutro idę na kontrolę. Boziu, jak ja już chcę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Madzia kup sobie krem w aptece i higiena teraz po każdej wizycie w wc. Mam nadzieje, że w ciąży nie nosisz stringów tylko bawełniane majteczki - czytaj barchamy hihi. zmień też dietę na bardziej lekkostrawną i pij więcej wody 🙂

Życzę powodzenia mnie to naszczęście do tej pory nie złapało ale czytałam że to normalne w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, i ja i moja siostra 14 dni po terminie rodzone... Tyle że siostrze udało się córę dwa dni po terminie urodzić... zobaczymy, jak będzie ze mną 🙂 Idę na zakupy obiadowe - może pomoże:P

Madziu... norma, niestety... przykra i krepująca, ale powszechna... Mogę poradzić Ci to samo, co dziewczyny, bo nic innego nie wymyslili na tę przypadłość... Mnie średnio pomogło, ale pogodziłąm się z tym:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, dziewczęta... jakaś ona niespokojna od godziny... skurcze chyba są, ale nie wiem, w jakim odstepie, bo ona strasznie fika i nie wiem, czy to sie brzuch napina ze skurczu czy z jej ruchu... ;/ ale chyba to nie to... bezsens...

Córa będzie Helenką... o ile będzie córą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jak tam u Was?

Ja miałam maskryczną noc - koło 3 złapał mnie atak migreny porażka - dobrze, że w domu była coca-cola plus mokry ręcznik na głowę i jakoś wytrwałam. Teraz już jest lepiej normalnie funkcjonuje chociaż nadal dziwnie się czuje ;/

Idę do sklepu zobaczyć jak zimno jest na dworzu hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski.

Dzisiaj w nocy byłam w szpitalu bo dostałam bóli i skurczy.

Ale to jeszcze nie to bo nie mam rozwarcia .
no i mam przyjechac jak bede miała co 5-7 minut skurcze.
lekarka mówiła ze wieczorem albo w nocy powinnam wrocic do szpitala i urodzic jutro chyba. zobaczymy.

Nina u mnie tez byly skurcze bo maly sie ruszał, daj znac bo idzesz do szpitala dzisiaj.


Montusia to dobrze ze ci przeszło, ale wiesz zawsze mozesz wziac apap jedna tabletka nie zaszkodzi malenstwu.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AAAAAAAAA Gosia!!!!!!!!! Super, będziemy mieli Filipka po drugiej stronie brzunia! Ale fajowo! 🙂 Mocno bolało????

Ja wczoraj już miałam nadzieję, ale się rozwiała...

Po 15 idę po wyniki i na izbę przyjęć - i tak mnie odeślą, bo nic się nie dzieje... dopiero wieczorem coś zaczyna ruszać, a to i tak fałszywki same... ech...

Montusia, też miewam migreny... pomaga megamocna czerwona herbata i fioletowe przescieradło, w które się zawijam i zasypiam... czasem czekolada, ale rzadko skutkuje... Współczuję, to paskudny ból, na który się nie ma zbytniego wpływu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam wczoraj zaparacie bo tak normalnie to ja mam biegunki nie mam problemow z wyproznanianiem sie,ale dzien wczesniej zjadlam cala czekolade i stad taki efekt,kupilam masc babka w aptece podala Avenoc niby jako jedyna moga stosowac kobiety w ciazy bez recepty.Narazie mam spokoj.

Teraz z innej beczki nie orientujecie sie moze jak z macierzynskim w zusie przez jaki czas placa,dodam ze jestem na swojej dzialnosci.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia moje gratulacje, że już sprawa się poruszyłą dalej 🙂

Tylko dziwne, że odesłali Ciebie do domu trochę to jest niepokojące skoro masz urodzić w ciągu 24h.

Co teraz robisz ? Sprawdzasz torbę, dzwonisz po rodzinie ? Czy leżysz i nic nie robisz. Ciekawa jestem jak to jest w tych ostatnich godzinach w dwupaku 🙂 ja mam jeszce sporo czasu.

Jutro mam wizytę u lekarza i zobaczę moją kruszynkę przed świętami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zostawili mnie bo lekarka mowi ze bez sensu zebym sama lezala i czekala. bo przeciez nie ma odwiedzin i moj nie mogl by byc.
no i byłam bardzo glodna 🙂 a oni dali by mi jesc dopiero po porodzie.
dobrze sie czuje to lepiej w domu, zwlaszcza ze mam blisko do szpitala jak cos.

Nina wiesz mnie brzuch zaczał bolec tak jak zjesz cos i ci zaszkodzi, potem przeszlo, a w nocy to i bol brzucha i bol plecow i krocza, no i nasilal sie co jakis czas.

a teraz to wstalam niedawno musialam odespac nieprzespana noc i hmm skurcze mineły grr mam nadzieje ze wroca.
a torba juz w samochodzie bo zabralismy w nocy 🙂 takze czekam, zaraz jakis obiad musze zrobic.

Madziorka ja tez mam problemy z kregoslupem , i mi pomogl jak pisalam wczesniej kojec materhood dla kobiet w ciazy duzo lepiej sie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...