Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ojojojo Gosia podam Ci namiary na położną która też prowadzi pogotowie lakatycyjne - jest położną ze szpitala w Polica ale wiem, że jeżdzi po domach i pomaga w problemach więc może zadzwoń do niej i zapytaj sie co robić

Teresa Wiatrowska - Górecka 601921309

Czytałam na necie i w książkach które mam że można ściągać mleko ręcznie może tego spróbuj do jakiejś butelki.

Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu, zadzwoń do swojej położnej ( albo do przychodni do której należysz i poproś aby położna przyszła ). Ja miałam podobny problem do Twojego, miałam cyce tware jak kamień, mega zastój i bardzo bolało - pomógł masaz piersi. Położna nasmarowała ręce oliwką i wzięła cyce w obroty - dosłownie - bolało, ale od tej pory nie mam problemów z piersiami, nie robią się zastoje a mleko ładnie leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki po swietach 🙂
Ja to nie moge sie ruszac tak sie objadlam przez te dwa dni, masakra 🙂A tu Sylwester sie zbliza, macie dziewczyny juz plany na Sylwestra? Gosia i Nina to pewnie w domku z maluszkami beda balowac 🙂Ja pewnie tez w domu zostane bo to ani potanczyc nie mozna, ani popic sobie :P za rok moze sobie odbije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

u mnie juz oki kobitka ktora zajmuje sie takimi sprawami pomogła, moge karmic piersia małęgo, ale przez to sztuczne mleko mały miał w nocy kolke i cała noc miał histerie nie mogłam go uspokoic dopiero kolo 5 zasnal mi na brzuchu i tak spalismy prawie do rana.
ciekawe jak dzisiejsza noc bedzie przebiegała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Gosiaczek to dobrze, że już mozesz karmic piersią. Może dziś będzie lepiej w nocy.

Kiedy pokażesz nam zdjęcia Twojego maluszka ?

Ciekawa jestem jak Nina sobie radzi, pewnie pojechała do rodziców na swieta i dlatego nic nie pisze.

Dziewczyny słodkiego mi się chce cały czas.... ehhh zwariuje :P a przed ciążą, żebym zjadła coś słodkiego to było święto a teraz codziennie ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, jak Filipek miał kokę po tym mleku, to może warto je zmienić? Jakie mu mleko podajesz? Ja u Grześka dopiero za 3 razem dopasowałam mu mleko. Poprzednio zarówno NAN 1 oraz Bebilon Comfort nie zdały egzaminu. Teraz mamy Hipp 1 Plus - jemu bardzo służy, zero kolek, ładne stolce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc !
GRATULACJE DLA MAMUSIEK !!!!
Gosiu ja tak spałam ze swoim synem okolo 3 miesiecy bo miał wieczna kolke wiec wiem jak ci ciezko 😞

jak tak was czytam to tak jakbym znow miala male dzieciatko w domu 🙂

po swietach ok nieprzejadałam sie 😉
zycze powodzenia i zeby maluchy dobrze sie chowały buziaki dla mamusiek i dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
Gosia ja do Ciebie mam pare pytan jak znajdziesz czas napisz cos.
po pierwsze odradzasz szpital wojskowy dlaczego?
po drugie nasluchalam sie odnsosnie cesarek ze jak znieczula od piersi do dolu to prawdopodobnie nie mozna oddychac czy to prawda mialas cos takiego?
i jak sie zajmuja Toba i dzieckiem w szpitalu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chodzę do mojej dobrej znajomej już z 8 lat do niej chodzę ma zakład na Monte Cassino. Jest młodą babeczką więc fajnie dobiera fryzury i przede wszystkim nie nieszczy włosów bo ma dobre preparaty.

Jak się zdecydujesz mogę Ci podac namiary do niej 🙂

Jupi łóżeczko zamówione 🙂 będzie po 6 stycznia, zamówiłam w TATO.
Teraz muszę się zastanowić nad materacem jaki kupić - może coś doradzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziorka co do Twoich pytan to mozna normalnie oddychac po znieczuleniu.
odradzam, bo kazdy lekarz mowi tam co innego.
jeden mówił mi ze nie da sie załozyc balonika foleya (zeby rozszerzyc szyjke), drugi udowadnia ze jednak sie da. meczyli mnie 12 godzin z 4 cm rozwarciem(rozwarcie zrobione przez nich tym balonikiem) i strasznymi bolami, bez mojej zgody przebili mi worek z wodami.... po tych 12 h stwierdzili ze jednak nie postepuje porod i zrobia cesarke, po czym anestezjolog kretyn 9 razy podwał mi znieczulenie w kregosłup... koszmar normalnie to co przezyłam, po cesarce nie przespałam ani jednej nocy zaledwie kilka godzin byłam zmeczona i fizycznie i psychicznie odradzam stanowczo. A no i wiekszos porodów konczy sie cesarka u nich... troche to dziwne.
Nie zycze nikomutego co tam przezyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...