Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
na allegro ja sobie upolowalam takie i bede mojego napastowac o nie http://www.allegro.pl/item878556507_lozeczko_turystyczne_kojec_lulu_1_lulu1_najtani.html
heh czerwone bedzie pasowalo pod kolor tapety w sypialnie 😆 w sumie to podoba mi sie w zielonym kolorze ale do niczego nie bedzie pasowac.
albo bardziej stonowane http://www.allegro.pl/item875536013_mamtu_kojec_luna_2xdno_przewijak_moskitiera_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.posadzdrzewo.pl/[email protected]&activate=2R7R8758#/las/moje-drzewo

dziewczyny odwiedzcie stronke 🙂

Adriana ale wiesz ze dla dziecka malego na stałe lepsze drewniane. bo jak np bedzie sie uczyc wstawac to zawsze sa szczebelki zeby sie przytrzymac a tak w turystycznym to nie ma jak,
a tego pierwszego linku nie moge otworzyc. a ten drugi bardzo fajny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 😁
Mi sie wydaje ze obejde sie bez przewijaka, moja siorka nie miala i dawala rade, wiec czemu ze mna ma byc inaczej?!eee tam...
o 14.30 mam wizyte u lekarza i bedzie USG jupi 😆 juz nie moge sie doczekac.No i mam nadzieje ze jak zwykle bedzie wszystko ok. 3majcie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, też jestem teraz przeziębiona. Polecam ocillokokcinum - granulki homeopatyczne wkładane pod język. Są całkowiecie bezpieczne dla maluszka, więc można je brać 🙂 do tego biorę witaminę c, piję wapno i robię sobie herbatę z miodem, zdarza się, że pije też mleko z miodem.. i pomaga 🙂
Wiem że to będzie ciężkie, ale staraj się nie całować zbytnio Filipka, żeby nie podłapał od Ciebie przeziębienia, ja Grześka też trzymam w "kwarantannie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka fajne to łozeczko ja planuje kupic takie ale to dopiero jak mala sie urodzi bo one bedzie potrzebne do tesciów tu mam sosnowe łózeczko 🙂
Gosiu - no idz do lekarza i zobacz co sie dzieje moj maly mial pierwszy katar w wieku 2 miesiecy jak moja mama z nim spala bo bylam na sylwestrze u znajomych i niedosc ze go ponakrywala koldrami to jeszcze naubierała jak szalona no i efekt byl niestety
ale co poradzic babcie takei sa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo ta moskitiera fantastyczna sprawa 🙂
tyle ze jak dla mnie zbyt intensywne kolory.Mamy taperte w sypialni czerwona w jakies tam srebne cudenka i to dziala na moje oczy zbyt meczaco (pogapie sie chwile na sciane i spac mi sie zachciewa :laugh: )
No pochwale sie, bo bylam u lekarza wczoraj.Malutka rozwija sie bez zastrzez wazy ok.1500g i byla bardzo grzeczna podczas USG. Pan doktor zrobil dwie fotki dla tatuska ktory byl nieobecny, pierwsza to profil glowik, a druga to twarzyczka od spodu tak ze wiac dziurki w nosku i rozchylone usteczka, miodzio 😁 No i ja oczywiscie przytylam, waze juz 73,5 kg, a na poczatku ciazy wazylam 62kg. 🥴
Gosia, a Ty sie tam biedna kuruj, bo szkoda zeby na malego przeszlo.Bylas u tego lekarza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...