Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewuchy!


Ale ten czas leci Fifi juz prawie 2 miesiace ma a nie dawno sie urodzil...
No ja wczoraj bylam u lekarza na kontroli po szpitalu.
Wszystko jest ok rozwarcie jest nadal ale nie ma skurczy najwazniejsze..
No i za 5 tyg rodze czyli w 39 tyg tak zapowiedzial lekarz,jeszcze dokladnie niewiem o ktorej co i jak ale do ustalenia.Myslalam ze moj by mogl byc przy mojej glowie podczas cesarki ale jednak nie za to od razu bedzie widzial dziecko i od razu bedzie mogl byc ze mna na sali pooperacyjnej.
Moze i dobrze bo jak widze jak teraz co do niektorych spraw podchodzi to lepiej zeby nie widzial nic.
Mam juz wszystko przygotowane czekam jeszcze na jedna paczke z allegro takie pierdolki typu podklady itd.
No to tyle juz nie moge sie doczekac a zarazem jestem pelna obaw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia spokojnie, wystarczajacym przezyciem bedzie dla niego ze pierwszy bedzie miał malenstwo na rekach, wiem jak u mnie bylo. a podkladow nie zamawiaj za duzo wystarcza ci duze podpaski sa o wiele wygodniejsze no i fajna sprawa majtki poporodowe.
odpoczywaj jak najwiecej bo nie wypoczniesz jak urodzisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia zamowilam jedno opakowanie podkladow bo jedno daja w szpiatlu,podpaski tez sa takze spoko.widzialam jak kolezankom po porodzie przelatywala krew tylko stanely lub lekko przeszly sie i zalane cale.Majtki poporodowe zamowilam takie z siatki zeby bylo powietrze no i takie maty na lozko zeby nie pobrudzic poscieli albo jak przeciknie krew zeby nie spac w brudzie,koszuli nie mam bo nienawidze koszul wiec mam pidzame bede podnosic do gory bluzke i tak tez nakarmie dziecko a jak bede sie tak meczyc to wezme koszulke mojego zaloze i to wystarczy.nie ma co pakowac majdanu bo sie okaze ze polowa nie potrzebna a to tylko 3 dni sie lezy a zawsze maz moze dowiesc.Wiem ze strach ma wielkie oczy ja juz przechodzilam operacje wiec wiem jakie sa obawy przed i jaki bol po cieciu bo juz to przeszlam ale w innym miejscu wiec wiem na co sie nastawiac,ale tez zalezy kto jaki ma wysoki prog bolu.
No to tyle a ja dzis chyba skocze na spacer bo moj mnie namawia ze musze wiecej sie wietrzyc hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ta moja mala jest tak ruchliwa przez caly okres ciazy ze to chyba bedzie maly diabel wcale sie nie dziwie dwa temperamenty moj i mojego to dwa wulkany wiec ona to bedzie czort cos czuje.

na dodatek bedzie baran tak jak moj jest baranem ja strzelcem wiec w domu bedzie sajgon. 😞

A tak w ogole to po domach chodza jakies kominairze daja kalendarze i wyludzaja pieniadze cos podpadal mi bo zagladal mi do mieszkania nachalnie..czy to czasem nie jakies zlodzieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha i jeszcze jedno moja corka bedzie miala na imie Nadia ale nie pisalam o tym wczesniej bo Montusia nadala swojej corce tak samo na imie wiec sie nic nie odzywalam.
Ja za nim nie bylam w ciazy juz wiedzialam ze bedzie Nadka ale ostatnio wachalam sie na zmiane imienia bo co raz czesciej slysze ze nadaja imie Nadia swoim dzieciom,wiec zastanawialam sie nad Bianka tez mi sie podoba,ale moj mowi ze juz zostaje Nadia bo jemu sie podoba i od poczatku do brzucha mowi Nadka ze juz sie przyjelo wiec chyba zostanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu fajne zdjatko 🙂 ja juz pomalu zapominam jak to jest miec brzuszek 🙂

Madzia moze byc ze to zlodzieje jacys.. u mnie jeszcze nie chodzili, no ale ja przeciez nmie mam komina hehe:P
Nadia to bardzo fajne imie , ja jak wybieralam swojemu to nie patrzyłam na to ze kolezanki dzieci maja jakies imie bo by bylo ciezko nazwac tak zeby sie nie powtarzalo.

A ciekawe jak tam |Montusia z malutka sobie radzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Agus4 na forum 🙂

Co do zdroii to ja slyszalam rozne opinie, np ostatnio noja kolezanka tam rodzila i przezyla koszmar, miala straszne skurcze, poprosila polozna o kaczke bo chciala siku a ona kazala jej isc do toalety, ona ledwo tam doszla a z toalety wychodzila juz na czworaka bo nie mogla sie podniesc i tak musiala dojsc do lozka i wdrapac sie na nie a zadnach z tych poloznych tam nie pomogla jeszcze jej dokuczaly, no ale wsystkmo zalezy od tego na kogo trafisz,
a polecam ci Police napewno bedziesz zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziorka to bedzie mała Nadinka hiii mi sie to imie bardzo podoba 🙂 ale z mezem ustalilismy juz na poczatku ciazy ze bedzie Lena 🙂

ale dzis mala mi daje w kosc kurcze to ruchy juz mnie bola az podskakuje 😞 masakra zapomnialam juz jak to jest w ciazy 🙂

no to Montusia juz do domku idzie no i fajnie ciesze sie na te wiadomosc 🙂
agus4- co do zdrojow to ja słyszalam zle opinie niestety ale wiesz kazda z kobiet ktora tam rodzila miala cc i ciezko to przeszły ps witaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia, bardzo ladne imie.
A co do szpitala w Zdrojach to nic nie wiem, ani dobrych ani zlych wiesci nie mam.
Ja sie zdecydowalam na Police, a to z racji tego, ze tu obecnie przebywam i blisko bedzie 🙂Mam nadzieje ze zapewnia nam odpowiednia opieke, a jak nie to tatus mojej corci da w zeby komu trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...