Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jestem z pomorzan zpitalna dokładnie co do płci maleństwa to już sama nie wiem to już 6 m-c a mój lekarz stwierdził na usg że sam nie wie dzieciaczek jest tak bardzo rozwinięty ma parametry dziecka z 7 m-ca dlatego jest mu ciężko jednoznacznie określić najprędzej chyba przy porodzie się dowiem co to będzie ha ha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie jak to jest jestem na zwolnieniu lekarskim od stycznia przez pierwszy miesiąc płaci "szef" a kolejne zus czyli luty i marzec płaci mi zus wiem też że płacą z opóżnieniem więc kiedy mogę siępodziewać jakichkolwiek pieniędzy biorąc pod uwagę miesięczne opóżnienie to wyrównanie za luty powinnam dostać w marcu a tu cisza????? czy to normalne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam ostrzeżenie od Pana Administratora i nie mogę wklejać linka.
Ale link znajduję sie w moim podpisie wiec zapraszam.

p.s przypominam że "lepsze" pukty są za głosowanie ze strony konkursowej. Więc kopijemy, wklejamy do paska wyszukiwarki i głosujemy. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 😁
Wiecie co, ja mam umowe u pracodawcy do dnia porodu.Od wrzesnia zeszlego roku przebywam na L4.Firma zatrudnia powyzej 20 osob wiec chorobowe dostaje z firmy.Nie mam pojecia czemu tak jest.A z ZUSem tak wlasnie bywa ze ma opoznienie.Z tego co sie orientuje to ma na wyplacenie 30 dni, ale roznie to bywa.Najlepiej zadzwonic tam i sie dowiedziec.Mnie osobiscie przerazaja te wszystkie ZUSy i urzedy.Nie chce mi sie nawet myslec o tych wszystkich formalnosciach jakie zalatwiac trzeba bedzie jak juz sie mala urodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...