Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Grzesiu jest chory, dziś zaczał w dzień mocno kichać, a wieczorem teściowa sprawdza gardło a tam strasznie czerwone. Dostał antybiotyk ospamox, dostał o 19.30 i jutro o 7.30 kolejna dawka. Wychodzi ze ten tydzien siedzimy w domku i sie kurujemy jezu, chyba ocipieje, tyle w domu siedzieć.. ale jak mus to mus, trzeba dziecko wyleczyć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mamy w rodzinie jeszcze 2 takich maluszków, więc często nawzajem się zarażają. No gorączki juz nie ma, trochę kaszle i kicha. Bierzmemy antybiotyk, pewnie do końca tygodnia się wykuruje 🙂

a co do spacerku, to czasami chodzimy z mamuskami, ale teraz jakos się zebrać nie możemy. MOże jeszcze nam się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej witaj na forum 🙂
Mój Filip tez skonczył 8 miesiecy 🙂

Wiecie ze juz stawia coraz wiecej kroczków cwaniak jeden tylko by chciał chodzic, dobrze ze jest chodzik bo rece odpadaja, a zamówiłam szelki do nauki chodzenia moze w nich bedzie lzej trocvhe go prowadzac 🙂

Asian a gdzie mieszkasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie po ciąży zostało 4 kg i to głownie na brzuchu. Mam typ sylwetki taki, że każdy zbędny tłuszczyk odkład ami się tylko na brzuchu 😞
obiecałam sobie, że tez będę ćwiczyć, ale jakoś zabrać się za to nie mogę.

pogoda okropna, wróciłam niedawno z biedronki, jest promocja na pampersy, jeśli któras z Was używa huggisów, to wielka paka za 29.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...