Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, sprzedaje autko, nie chce któraś? 🙂
http://allegro.pl/item1256721071.html

tak wiem, wygląda obskurnie 😞 ☺️ prawy bok załatwił mi mąż, zderzaki teściu...

gdybście kogoś znali kto chciałby auto kupić to polećcie mu ten link.
Inaczej będe musiała na złom oddać auto, a skzoda jeżdżącego dawać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu pisałam meile do tych skupów złomu, nic nie odpowiedzili. Ostatecznie pojade do stobna i dostawię im auto. maja obowiązek go kupić.
cena jest do negocjacji, 1800 to punkt wyjścia..
liczę chociaz na 1500 zł, akurat starczy na ubezpieczenie nowego i wymiany przedniej szyby bo jest peknięta.
Na allegro to różnie chodzą , jeżdżące ponad 2000.
No wkopałam się trochę z tym autem, było kupione " z grzeczności:", bo teścia szef sprzedawał.. ja od razu byłam jemu przeciwna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, sprzedaż autka idzie tak: http://allegro.pl/ford-mondeo-mk1-jezdzi-silnik-igla-od-1-zl-bcm-i1260899969.html wystawiłam od złotówki. Jeden facet już się pytał o niego ale na razie cisza.

Co do własnego biznesu, jestem ZA. Zawsze popieram ludzi chcących stworzyć coś własnego. Sama też chcę, ale na razie nie wiem co.
Twój pomysł jest ok, tylko musiałabys znaleźc lokal i źródło używanych ciuszków. A zbyt miałabys na pewno, bo w ciuchbudach dizecięce ciuszki szybko sie rozchodzą 🙂 Popytaj o dofinansowanie z Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - moja babka od pracowni magisterskiej założyła biznes i dostała od nich dotację 40 000 🙂 a założyła firmę czyszczącą, np dywany, tapicerki, dezynfekcje itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jej, autko już za 600 zł jest. Jeszcze 9 dni do konca

hej 🙂

ale dziś zawału bym dostała. Stoje na światłach ( Na piastów vis a vis akademików politechniki ) i podchodzi do mnie zdyszany facet.. ( stał sporo aut ode mnie ) pokazuję mu ze nie mam kasy i nie dostanie nic, a on mi gwałtownie drzwi otwiera. No to ja gwałtownie drzwi zamykam spanikowana, a on znów otwiera i krzyczy ( z dialektem ukraińskim ) "PANI, JA CHCE AUTO OD PANI KUPIĆ, NIECH PANI DA NUMER TELEFONU TO ZADZWONIĘ ZARAZ". No to mu dałam, przeprosiłam za zachowanie i poprosiła o tel po 21.00. Zobaczymy czy zadzwoni.
No mówię Wam, tak sie strachu najadłam że szok jak gościu będzie jeszcze chciał auto zoabczyć, to już mąż pojedzie mu pokazac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten ukrainiec zadzwonił, a jakże.. odebrał mąż. Umówili sie na stacji benzynowej . Podjechał i zobaczył dwóch łysych bandziorów w mercedesie już czekało, do tego blond panienka.. zaczynają oglądac to auto, wytykają wszędzie niedociągnięcia... pytają się ile za nie, a mąż, że 1600 jak jest na szybie.. a oni, że za taką cenę nie kupią. Zapytali się czy mogą też zobaczyć bagażnik i wnętrze auta, a tym samym czasie ta blondyna się gdzieś ulotniła... Maz nie dyskutował dalej tylko zawinął się i wrócił. Szczescie, że cały i nic mu nie zrobili, ukraince jedne.. Wmawiali, że auto miało być w stanie idealnym, że niby tak jest na kartce.. a na kartce jest napisane, że SILNIK jest idealny, nie karoseria..
Zdenerwowałam się, bo mogliby zrobić męzowi krzywdę...
No jeszcze w trakcie jazdy na stację rura wydechowa się urwała, tzn środkowy tłumik i szura po ziemi.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może uda się sprzedać komuś normalnemu 🙂

Dziewczyny sprzedaję głęboki wózeczek Trzymałam go "tak na wszelki wypadek", potem doszłam do wniosku że w zime powożę małego w ni,m, a teraz dowiedziałam się że mamy kolezanka chce ode mnie odkupić bo na nowy nie za bardzo ją stac, uzywkę po obcym nie chciałaby a po Grzesiu ok, bo zna historię wózka. Sprzedaję za 500 zł, czyli za połowę ceny
Trochę mi szkoda bo byl fajny, ale po co ma się kurzyć.. potem mogę miec problemy ze sprzedaniem na allegro..

A jak się przytrafi drugie to będziemy się wtedy martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...