Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa mi też się brzuch stawiał jak kładłam się na plecach wtedy podchodziło wszystko w górę a jak byłam na patologi po terminie i byłam na ktg i leżałam na plecach wody mi odeszły bo miałam skórcze 100% proponuję żeby kłaść się najlepiej na lewym boku lub na prawym bo jak leżysz na plecach tlenu może mniej dochodzić przez łożysko do małego..
P.S Sąsiadka dobrze radzi żeby Adaś był zdrowiutki 😘
A I JESZCZE JEDNO W TEN SPOSÓB STAWIA SIĘ MACICA 🙂 JAK LEŻYSZ NA PLECACH WIĘC RADZĘ BOCZEK 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja sie chwalić nie bede bo nie ma czym, brzuch wielki jak arbuz. Dobrze ze tylko brzuch, ale ostatnio mam inne zmartwienia. Niestety moja waga wzrasta w zaskakujacym tempie 😞 😞 ☺️ ☺️ ☺️


Nie tylko twoja Justyna ja mam nadzieje tylko ze do porodu w +20 kg sie zamknę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
Tyssiiaa mi też się brzuch stawiał jak kładłam się na plecach wtedy podchodziło wszystko w górę a jak byłam na patologi po terminie i byłam na ktg i leżałam na plecach wody mi odeszły bo miałam skórcze 100% proponuję żeby kłaść się najlepiej na lewym boku lub na prawym bo jak leżysz na plecach tlenu może mniej dochodzić przez łożysko do małego..
P.S Sąsiadka dobrze radzi żeby Adaś był zdrowiutki 😘
A I JESZCZE JEDNO W TEN SPOSÓB STAWIA SIĘ MACICA 🙂 JAK LEŻYSZ NA PLECACH WIĘC RADZĘ BOCZEK 😆


dzięki Pamcia no własnie leże cały czas na lewym boku ale brzuch jak byl twardy tak jest 😞 nie wiem od czego? dzisiaj byłam na ktg i nie wykazało żadnych skurczy ani nic nie wskazywało na to ,że z brzuchem jest coś nie tak... może to od przeziebienia mi się spiął brzuch ale trzyma i trzyma fakt pociesza mnie to ,że Adaś strasznie żywy jest i cały brzuch mi się rusza ale dlaczego taki twardy mimo odpoczynku? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja sie chwalić nie bede bo nie ma czym, brzuch wielki jak arbuz. Dobrze ze tylko brzuch, ale ostatnio mam inne zmartwienia. Niestety moja waga wzrasta w zaskakujacym tempie 😞 😞 ☺️ ☺️ ☺️


u mnie 6 kg na plusie tylko... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, Ty taka drobna, że skóra Ci się tak mocno napięła 😉 Bierz magnez dla spokoju - to zawsze warto suplementować.
U mnie +10 to już dawno stuknęło 🙂 Mam nadzieję, że 20 nie przekroczę 🙂 A propos - zaraz zabieram sie za wypieki - jutro znowu 2 komplety gości z małymi dziećmi - będzie jazda.

Dobrej nocy juz Wam życzę więc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Tysiu a jesz nospe i magnez?


ciotka mi nic nie kazała na ten brzuch brać ale kupiłam wczoraj magne B6 i nospe mam wiec nie wiem czy dla spokoju brać? wsumie nie zaszkodzi 🤨


Ja biore właśnie nospe jedną dziennie na wieczór, lekarz mi nawet mowił by brac 2 x dziennie bo to nie zaszkodzi a moze pomóc w razie co, ja biorę jedną a drugą to w razie co w ciągu dnia jak brzuszek coś pobolewa bądź się spina, więc Tysiu jak uważasz ale ja bym sobie z jedną dziennie zjadła zobaczysz czy bedzie jakas poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...