Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!
Rzeczywiście na ogól paskudnie dzisiaj ale nam udało się wyskoczyć na spacerek w kaloszach i płaszczu p/deszczowym 🙂 Poskakaliśmy po kałużach i zafundowaliśmy sobie przejażdżkę tramwajem - pierwszy raz w życiu Bartek jechał i był tym faktem baaardzo podniecony 🙂 nie ważne, że jeden przystanek tylko 😉

Powiem Wam, że mój brzuch od kilku dni bardzo nisko... Hm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Dudasia dla brata i bratowej, bo ja prace mam, a czy wróce lub zmienie to zobaczymy. Moze uda sie znalesc coś innego.
U nas pochmurnie ale dosc cieplo, wiec bylismy juz na jednym spacerku. Jak młody wstanie to pojdziemy na drugi. Trzeba troche leniuchów nauczyć chodzenia, bo oni by tylko jezdzili samochodem a tu niet 😉
Ja mam pytanie do mamusi nowej mam nadzieje że nas czyta jeszcze bo sie nie udziela, ktora ma cukrzyce ciążową. Mozesz mi napisać ile razy dziennie mierzysz poziom cukru i czy przyjmujesz insuline, czy wystarczy dieta tak jak u mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
sorry, że wchodzę na Wasz wątek, ale może kogoś zainteresuje, że dodałam nowe aukcje, teraz sprzedaję:
-koszule do karmienia- kończy się cena od 9,99
-maść maltan
-książkę z przepisami
-ubranka po synku
-moje ubrania
-bajki Frankliny-nowe i używane
-inne bajki
-7 rodzajów kolczyków
-bransoletkę

ceny od 3,99
zapraszam do obejrzenia 🙂

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki
u nas smętnie - brzuch mnie strrrraaasznie ciągnie od dołu, nie mogę się poruszać szybciej niż żółw/slimak. Nospa nic nie daje więc siedzę i / lub leżę - zwariować można!!!!
marzę sobie o rowerze, energicznym marszu, skakaniu, basenie o aerobiku itp nie wspomnę... ech.... nie lubię takiego wymuszonego lenistwa!!
obliczyłam sobie że po długim weekendzie majowym już w końcu mogę odetchnąć bo będzie 37tc! a tymczasem nogi razem i kulam się jak staruszka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana rozumiem Cie doskonale, tylko ze ja musze cos robić zeby mieć w miare normalny poziom cukru. Mówie Wam masakra, nie zycze nikomu. Zwłaszcza ze ja musze sie kłuć 7 razy dziennie a podobno w Polsce tylko 3. I gdzie tu sprawiedliwość? Nawet nic zaplanowac sobie nie moge bo msze wrócić do domu i zmierzyć poziom cukru. Bleee Musze w poniedziałek pogadac z ta babka bo to naprawde nie jest mi na reke zeby wracac ze spaceru biegiem z dzieckiem bo musze zmierzyc cukier. NIby moge zmierzyc sobie gdzies w lazience ale to i tak nie jest to, bo trzeba ciagle patrzec na zegarek. Jeszcze zeby tego było mało, nie mam karty medycznej, a paski kosztuja 41e za 50 szt. a mi to starczy na 6 dni! Dobrze ze mi ta kase oddadza jak wyrobia mi karte ale dopoki tego nie zrobie musze zaplacić. Tylko siedziec i plakac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dzisiaj jakoś do żartów spieszno nie było - ból pleców odebrał radość z życia 😞 Wczoraj cały dzień z Bartkiem i dzisiaj efekt 😞
Dzisiaj mój M. dostał info od kolegi, że jego żona urodziła a termin miała chwilkę po mnie. Ale to uświadamia, że to tuż tuż... Psychicznie nie jestem gotowa!!! No ale człowiek to chyba szybko się przestawia jak się akcja zaczyna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Mi dzisiaj jakoś do żartów spieszno nie było - ból pleców odebrał radość z życia 😞 Wczoraj cały dzień z Bartkiem i dzisiaj efekt 😞
Dzisiaj mój M. dostał info od kolegi, że jego żona urodziła a termin miała chwilkę po mnie. Ale to uświadamia, że to tuż tuż... Psychicznie nie jestem gotowa!!! No ale człowiek to chyba szybko się przestawia jak się akcja zaczyna..


no wsumie Asiu teraz polecimy już... Ty pewnie jako 1 😜 więc się szykuj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ja mam diete i mi jak najbardziej pomaga, bo nie mam cukrzyczy tylko zaburzenia, tak to nazwali. No nic jak narazie jest ok, zobaczymy co mi jutro powiedza w szpitalu.
Dudasia wez mnie nie strasz 🙂 Mi dziś kolezanka powiedziała ze mi strasznie brzuch opadł. Az mi sie słabo zrobiło. Chyba zaczne pranie po świetach, a jak nie to bratowa mi popierze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchate
jak samopoczucie dzisiaj?

Dudasia a jak dzidzi kolegi się ma? wszystko z nim ok?

ja też mam wrażenie że mi brzuch opadł, plecy nap....., brzuch ciągnie ale myśle że tak z 50% tego to psycha więc meliska i trzeba się jakoś do maja dokulać 🙂

ja dziś mam w planach objechać przedszkola i złożyć papiery - ciekawe czy młoda się gdzieś dostanie bo rocznikowo jest za młoda....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Spokojnie nie ma się czym stresować ze za szybko urodzimy 🙂 jeszcze z tydzień przenosimy 😉 😉 😉 😁 😁 😁 a tak serio to ja liczę ze weznie mnie z znienacka 😁 przed weekendem majowym 🙂 😁 😁 😁
Aaana nie za późno na zapisy do przedszkola? u nas w Krakowie właśnie dziś jest ostatni dzień zapisów 🙂 a jak jest u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś mam wizytę, wiec trzeba podwozie doprowadzić do ładu 😁 😁 😁 dziś ma mi przygotować papiery do porodu, a i muszę jeszcze zrobić wymaz GBS. No i pewnie kolejna wizyta za 2 tygodnie i zaczną sie KTG. Robiłyście już te wymazy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama2 napisał(a):
Ja dziś mam wizytę, wiec trzeba podwozie doprowadzić do ładu 😁 😁 😁 dziś ma mi przygotować papiery do porodu, a i muszę jeszcze zrobić wymaz GBS. No i pewnie kolejna wizyta za 2 tygodnie i zaczną sie KTG. Robiłyście już te wymazy?


chodzi o wymaz na paciorkowca? u nas robią po 37 tygodniu bo podobno wynik jest ważny 3 tygodnie? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja już po składaniu papierów - złożyłam tylko w 1 przedszkolu i liczę że się dostaniemy - oby! dziś jakoś chyba ostatni dzień składania - wyniki 23 kwietnia. Zobaczymy co z tego będzie!! 3majcie kciuki!!

ja żadnych wymazów nie robiłam jeszcze ale gin mówiłą że zrobimy coś (nie pamiętam co) przy nast wizycie czyli ok 34 tc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mama2 napisał(a):
Ja dziś mam wizytę, wiec trzeba podwozie doprowadzić do ładu 😁 😁 😁 dziś ma mi przygotować papiery do porodu, a i muszę jeszcze zrobić wymaz GBS. No i pewnie kolejna wizyta za 2 tygodnie i zaczną sie KTG. Robiłyście już te wymazy?


chodzi o wymaz na paciorkowca? u nas robią po 37 tygodniu bo podobno wynik jest ważny 3 tygodnie? 🤨

Tak Tysiu na paciorkowce, ja zrobiłam dziś bo na wynik czeka się tydzień a to akurat będzie 36 tydzień a u mnie w szpitalu właśnie od tego tygodnia. a ile to jest ważne to nie mam pojecia 😮 😮 😮
A u nas mała jeszcze wysoko główką,ale szyjka już miękka 🙂 wizyta za 2 tygodnie, no i za 2 tygodnie zaczynam KTG, już w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...