Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc mamusie!
Cos tu pusto ostatnio.
Tysia super że Adas sie najada z cycusia. Chociaz troche czasu zaoszczędzisz bo nie musisz mleka ściagać.
U nas dzis dzień spiocha. Piotrek spał 3 godziny a my z Adasiem 2,5. Wyspałam sie i to chyba aż za bardzo bo mnie głowa boli.
Uciekam kąpać najmłodszego. Buziaczki mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie i dzieciaczki 😁
mój bąbel Iguś ostatnie 2 czy 3 dni (cos mi sie plącze ostatnio bo tak szybko mi czas leci) PRAWIE CIĄGLE ZNOWU ŚPI i mogliśmy wczoraj i dzis z mężem porobić mega zakupy na spokojnie, pozałatwiać wszyściutko na chrzest córki mojej koleżanki (będziemy chrzestnymi), nagotowaliśmy sie na zapas a on spał 😁 wieczorami nadrabia ale w nocy znowu cud, wydłuża po trochu te drzemki nocne 😁
gada sobie coraz więcej i usmiechów masa.
a i żołądek dzis mnie zabolał raz przez chwilę tylko!!!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo, same dobre wieści na forum 🙂
To ja też dorzucę, że Hubi dzisiaj spał do 9 a później od 11-17 (z przerwami na jedzenie oczywiście). I później jeszcze zaliczył godzinną drzemkę przed kąpielą, cud miód 😉 Teraz już śpi słodko.
Są też złe wieści, kręgosłup mój biedny dzisiaj wysiadł. Jutro na ratunek przyjeżdża moja mama bo ja to tylko na sztywno mogę się ruszać, zero schylania... Ale zebym nei uważałą... uważałam bardzo! Ale widać, jak sąłby kręgosłup to i tak wysiądzie prędzej czy później 😞
Tysia, gratulacje cyca! Asia, super masz z Igorkiem 🙂 Justyna, ja wiem dlaczego Twój Adaś tak śpi, bo u Was pada deszcz ciągle a to dobra pogoda na spanie (dzisiaj doświadczyłam 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dudasia może tak być, tylko czego Piotrek tak nie spał?
A co do spania, to moje dziecko wczoraj nakarmiłam go o 23, o 4 chciałam go obudzić na jedzenie bo akurat mąż wrócił z pracy, ale nie udało mi sie i zjadł dopiero o 6, więc spał 7 godzin!


Wow, szok. kiedy ja się doczekam.... Z Bartkiem doczekałam się dopiero jak go od cyca odstawiłam po 13 miesiącach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):

Są też złe wieści, kręgosłup mój biedny dzisiaj wysiadł. Jutro na ratunek przyjeżdża moja mama bo ja to tylko na sztywno mogę się ruszać, zero schylania... Ale zebym nei uważałą... uważałam bardzo!

o to współczuję bardzo 😞, mnie też coś próbowało złapać kilka dni temu na szczęście się rozeszło, dobrze że mama może Ci pomóc. Mnie przy Manii kiedyś tak złapało, że mąż musiał iść na zwolnienie by się opiekować córką i mną dosłownie. wspólczuję szczerze wszystkim "kręgosłupowiczkom!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak czytałam że wasze dzieci robią takie długie przerwy w nocy to normalnie wam zazdrościłam, bo mój to średnio po 3 godz budził się do jedzonka ostatnio zdarzyło mu się kilka razy ok 4,5 godz. przerwy. A dziś aż byłam w szoku ponad 6 godz!!! zjadł przed 21 i obudził się po 3 😁

Ale za to Mania w nocy wpadła z płaczem, że chce spać z nami, potem poszła za tatą do łazienki i do swojego pokoju gdzie znowu płakała bo jej zniknęła podusia z pszczółkami- na którą ja wół patrzyła ale była tak nie przytomna że jej nie widziała. a po 5 znowu przyszła do nas do łóżka ale już bez płaczu- na szczęście. także mogłabym się dziś bosko wyspać a jestem nie przytomna i to z powodu prawie 5 latki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt oczywiście gratulacje dla Tysi, czasu zaoszczędzisz teraz sporo 😁 przy Mani jak ściągałam na początku by pobudzic laktacje to ciagle potem to musiałam robić bo ona tyle nie jadla a ja cycki miałam wielkie na banie. Ile ja ku...źwa czasu traciłam! 😠
Jakie macie teraz piersi bo moje to tak zmalały, że aż brzuch przy nich zaczął odstawać jak cholera!!!
wczoraj jak mąż robił badania w vision express a tam są te lustra dookoła to nie mogłam oczu oderwać jak beznadziejnie to wygląda- ramiona wąskie, cycki w wersji mini i wielki brzuch. w domu nie mam czasu by to zauważać. trzeba inaczej zacząć się ubierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w ciąży miałam baaardzo pełne 75D a teraz to chyba z B- jest luz w biustonoszu do karmienia!!!, jakieś takie wyssane 😜 przed ciążą C a przed ciąża pierwszą to w ogóle malutkie były ale za to jak karmiłam to były olbrzymie nie to co teraz, mniejsze niż w ciąży. Grunt że mleko jest 😁
Tysia nie zrozumiałam z tym oddychaniem, że ciężko sie Adasiowi oddycha a frida nic nie wyciąga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Asia mam wrazenie ,że jest "zaflegmiony z rana" i próbuje fridą może mu coś z nosa wyciągnąc ale prawie nic nie wychodzi... 😞


a Tysiu to u nas też tak było z rana i też zaczęłam fridy używać, też po trochu wylatywało (grunt że babki wylatują) ale jak regularnie to robiłam to jakby dużo mniej a ostatnio to nawet nic nie było słychać (przez ostatnie 2-3 dni), dziś znowu coś zarzęził. Zakładam, że to normalka przy płynnym jedzonku i pozycji leżącej głównie. Położna nie zwróciła na to uwagi a ja zapomniałam zapytać, ale będzie jeszcze 21 VI to podpytam. Bo nie pamiętam by tak było przy Manii ale to było dawno.
A jak inne dzieciaczki, też tak mają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Tysia a psikasz mu najpierw sola morska? bo mi sama frida tez nie daje rady a z sola troche wychodzi.

a w ogóle czy słychać u Twojego Adaśka taką zalegającą wydzielinkę czy nie?

I co Ty w tej szafie schowałaś? 😁 😁 😁 Może coś zauważył 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia pisałaś, że Hubert też ma trądzik niemowlęcy- coś na to stosujesz? Ma jeszcze go? Po spacerku też blaknie? Bo u mnie blaknie ale taka chropowata ta buźka- no nie ładna- i ma na uszkach, trochę i na szyi (tak z boku). Jak długo to może się utrzymywać? Ktoś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justys psikam sterimarem baby i frida 🙂 byla polozna i mowi ze co drugi niemowlaczek to ma i to tzw zwiotczenie krtani ktore moze byc do 3miesiaca i mowi ze tylko psikac sola morska dziś polozna byla ostatni raz 🙂
Asiy słychać tak jakby był zaflegmiony a ona mowi ze to normalne tylko czasem mam wrazenie ze mu to przeszkadza ale pojde do pediatry na wizyte i umowic sie na szczepionki wiec podpytam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki Aaana dobrze mówi to normalne u maluszków. Tylko ze ja oprócz psikania to jeszcze odciągam, bo zawsze coś wyjdzie. A pozatym tu nie oczyszczają po porodzie więc jakiś śluz pozostaje i trzeba go wyciągnąć.
A tak odbiegając od tematu to mam masakre w domu. Piotrek jest okropny. Nic na niego nie działa. Ani prośby ani groźby ani rozmowa, nic kompletnie.Jeszcze zaczął mi robić siku i kupe w majtki co mu sie nie zdazyło nie wiem ile. Jestem załamana 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
dudasia napisał(a):

Są też złe wieści, kręgosłup mój biedny dzisiaj wysiadł. Jutro na ratunek przyjeżdża moja mama bo ja to tylko na sztywno mogę się ruszać, zero schylania... Ale zebym nei uważałą... uważałam bardzo!

o to współczuję bardzo 😞, mnie też coś próbowało złapać kilka dni temu na szczęście się rozeszło, dobrze że mama może Ci pomóc. Mnie przy Manii kiedyś tak złapało, że mąż musiał iść na zwolnienie by się opiekować córką i mną dosłownie. wspólczuję szczerze wszystkim "kręgosłupowiczkom!"

Tak miałam jak Bartek miał 3 miesiące. 2 razy z bólu zemdlałam. Generalnie lezałam i tylko mi dziecko do cyca przynosił mąż. I nawet z boku na bok mnie musiał przeturlać bo sama nie byłam w stanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dziewczynki Aaana dobrze mówi to normalne u maluszków. Tylko ze ja oprócz psikania to jeszcze odciągam, bo zawsze coś wyjdzie. A pozatym tu nie oczyszczają po porodzie więc jakiś śluz pozostaje i trzeba go wyciągnąć.
A tak odbiegając od tematu to mam masakre w domu. Piotrek jest okropny. Nic na niego nie działa. Ani prośby ani groźby ani rozmowa, nic kompletnie.Jeszcze zaczął mi robić siku i kupe w majtki co mu sie nie zdazyło nie wiem ile. Jestem załamana 😞 😞 😞


Justyś, strasznie Ci współczuję i też sie tefo obawiam, że tak będę miała jak zostanę sama z Hubertem i Bartkiem. Trzymam kciuki za Twoją cierpliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...