Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justyna widziałm tylko w necie a nie na żywo i wyglądała jak śpiwór - ale wózek i tak najlepszy ze wszystkich które przejrzałam w necie - wygląda na wygodny a nie taką wielką plastikową kolumbrynę no ale ta cena.... 😞
muszę się jeszcze zastanowić! tym bardziej że mam już spacerówkę porządną i może tylko dokupię gondolę do niej dla młodej ale wtdy co ze starszą na dłuższym spacerze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam tylko parasolke, niby mozna ja rozłozyć na płasko więc i maluszek mogłby w niej jeżdzic ale tez nie mam co z Piotrkiem zrobić? No nic zobaczymy. A co do tego wózka to nie jest taki typowy śpiworek, znaczy sie jak ja widziałam to na zywo, moze sa dwa rodzaje? Nie mam pojecia, ale nic jest jeszcze troche czasu, zobaczymy jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna prowadziłam podobny bliźniaczy (abc design) i był do d....... męczarnia a nie spacer! teraz znajomi mają jeden obok drugiego i pdobnie - meega szeroki i mało zwrotny - no ale to w porównaniu z teutonią pojedynczą więc pewnie każdy bliźniaczy będzie się gorzej prowadził - tylko ten PHIL&TEDS wygląda mi na wygodny dla rodzica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
justyna prowadziłam podobny bliźniaczy (abc design) i był do d....... męczarnia a nie spacer! teraz znajomi mają jeden obok drugiego i pdobnie - meega szeroki i mało zwrotny - no ale to w porównaniu z teutonią pojedynczą więc pewnie każdy bliźniaczy będzie się gorzej prowadził - tylko ten PHIL&TEDS wygląda mi na wygodny dla rodzica

no jest zajebiscie wygdny bo moja kumpela ma go dla jednego dziecka i jest mega zadowolona, no ale ta cena mnie rozwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
emi-rose napisał(a):
dudasia napisał(a):
aaana napisał(a):
Justyna_malutka , Dudasia właśnie się zorientowałam że może trzebaby się rozejrzeć za wózkiem rok po roku??? czy nie? hm.... Wy kupujecie?? jak się wybrać gdzieś dalej z 2ką??


Myślałam o tym.. Ale to chyba za droga historia. Widziałaś coś w przystępnej cenie?? Te platformy - dostawki do wózków mnie nie przekonują. Sama nie wiem jak to zrobić 😞


mi się podoba rozwiązanie emmy, ale to drogi wózek 🤢
Lekarz powiedział ze do nastepnej wizyty powinien sie obrucic, jak nie to bedzie czekac mnie cesarka 🤢


jakie to rozwiązanie emmy?
Dudasia właśnie patrzę i używane za ok 1400PLN :/
JustynaMalutka a jaki chcesz wózek??


http://www.wozki-emmaljunga.pl/index.php?d1=9&d2=54&d3=194&d4=-1&id=746&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=qlmNUHyE&k=0&dd=2&pp=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
emi-rose dzięki za linka pomysł niezły
ale z moim dzikusem to jednak się nie sprawdzi 😞 pozabijały by się dziewczyny




Niestety nic innego nie wpadło mi w oko także nic nie mogę doradzić więcej 🤢
Ja narazie mam straszny mętlik też w glowie odno snie wozka już sama nie wiem czy lepszy wózek droższy od razu czy lepszy tanszy a potem spacerówke lepszą dokupić, sama już nie wiem każdy co innego mówi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka mamusie!
u nas niestety tez to sie nie sprawdzi bo ja mam zwykła spacerówke a jakbym miała kupować głęboki wózek to lepiej dołożyć i kupić taki co mi sie podoba, no nic poczekamy, zobaczymy. A co do wózka to z mojego doswiadczenia ja kupiłam tani pierwszy wózek a dałam sporo za spacerówke i sie bardzo z tego ciesze, bo Piotrek w głebokim jeżdził tylko 5 miesięcy, a ze spacerówke mogłam rozłożyć do pozycj leżącej to ma wygodnie nawet teraz jak zaśnie. Plus jest jeszcze jeden, że spacerówka dużo lżej sie jeździ po mieście, zawsze sie zmieścisz, a z dużym wózkiem różnie bywa. Kolezanka kupiła drogi wózek głęboki i teraz narzeka bo miejsca zajmuje jej za dużo, a szkoda jej wydac kasy na spacerówke bo tamten sporo kosztował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja po przemyśleniach chyba pozostanę przy tym co mam tj spacerówka dla starszego i nosidło dla dzidzi.
Doma jak miałą 4mce już chciałą jeździć w spacerówce a nie w gondoli więc przemęczę się 4-6 mcy i jeśli potem jeszcze dla starszej będzie wózek potrzebny to kupię podwójną spacerówkę a jak nie to luz 🙂 - będzie miała młoda po starszej i tym sposobem nie wydam $$ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wruciłam a zmachałam sie jak nie wiem teraz chwile leze i bede robic obiad dzis schabowe na szybkiego a potem musze jechac do zgorzelca zawiesc zwolnienie ksiegowej bo moj pracodawca nie wie kiedy bedzie u niej a zeby termin nie minal to wole sama dopilnowac.

A nosidło musiałam zakupic bo mam w domu bardzo krecone strome schody i rzeby bylo bezpieczniej to bede w nosidle znosic maluszka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...