Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobranoc Elizka! Trzymaj się dzielnie! nie wierzę, że mogłabyś nie dostać zwolnienia... Ech no... Powodzenia!
Ktoś jeszcze jest? U nas niedziela jest raczej poza domem i na necie nie siedzę. Dzisiaj u teściów planowanie świąt było - fajny nastrój się robi pomału. No i we wtorek mikołaj - ciekawe jak Bartek zareaguuje na prezenty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
ja w fabryce kawy tchibo.Rozpakowujemy kawe a pozniej ja pakujemy do kartonikow ozdobnych ktore tez robimy...no ja juz kawy nie dzwigam i robie kartony,ale i tak jest zajebi***ciezko


no nie dziwie się KRZESŁO to minimum Ci się należy a nie wspomne o reszcie udogodnień oki ja też uciekam spać bo jutro o 5:40 pobudka 🙃 dobranoc 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem a Was nie ma 😞
Trochę mnie przeraziły moje dzisiejsze mdłości - no ileż można!
Dzisiaj rano obudziłam sie wcześniej niż syn i delektowałam się ruchami maluszka w brzuszku bo oczywiście przez cały dzien z urwisem nie ma na to najmniejszych szans!

A jak się mają pozostałe brzuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ja jestem ale dopiero teraz :P wiesz co Ci powiem ja dzisiaj od 1 się kreciłam bo mi się też wymitować chciało tak jakoś pełno miałam ,że śliny nie mogłam normalnie przełknąć ;/ więc chyba nie Ty jedna 😘 jutro będzie lepiej 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Kochane wrocilam z nasz dzidzia wszystko super wazy 245gr i prawdopodobnie bedzie dziewczynka,ale lekarz nie byl pewny w 100% 🙂a zwolnienia nie dostalam 😠 😠 😠 😠


Dlaczego nie dał zwolnienia? o to już spory ten Twoj skarbek :* mówisz ze dziewczynka? ja wizytę mam jutro więc zobaczymy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa no nie byl pewny w 100% ale w 90 dziewczynka hehe 😁 😁 😁 bo powiedzial,ze ciaza sie rozwija prawidlowo i,ze mam isc do szefostwa i powiedziec,ze maja mi dac lzejsza prace wiec mu mowie,ze nie ma juz lzejszej a on,ze mam pracowac w tym zimnie i stac sobie 8h...ale mamy w Bielefeld polska gin jutro do niej zadzwonimy i zobaczymy co ona powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tyssiiaa no nie byl pewny w 100% ale w 90 dziewczynka hehe 😁 😁 😁 bo powiedzial,ze ciaza sie rozwija prawidlowo i,ze mam isc do szefostwa i powiedziec,ze maja mi dac lzejsza prace wiec mu mowie,ze nie ma juz lzejszej a on,ze mam pracowac w tym zimnie i stac sobie 8h...ale mamy w Bielefeld polska gin jutro do niej zadzwonimy i zobaczymy co ona powie


mogłas powiedzieć albo dajesz zwolnienie albo zaraz Ci wpied.... ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza, super, że z dzidzią ok wszystko. Głowa do góry, może coś się uda załatwić.
A ja dzisiaj dostałam informację, że moja gin złamała rękę i musiałam się przemówić do innego gina na tę wizytę za tydzień 😞 Ech, mam nadzieję, że szybko wydobrzeje i styczniowa wizyta już u niej będzie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynka jak nic 😉
Ja jestem ciekawa co to za lekarz, do którego ide za tydzień. Ciekawę czy choć w miarę doświadczony - czy będzie umiał ocenić płeć? Hm... Chyba jednak w takim razie zaraz po Nowym Roku pójdziemy na 3d/4d. Albo między świętami a Nowym Rokiem.... Na tym G super widac organy wewnętrzne - to mnie przekonuje żeby jednak zapłacić. No i pamiątka dla dziecka będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...