Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Tyssiiaa bo najgorsze co moglismy zrobic....zaczac prace u Polki ktora zyje z Turkiem a raczej na odwrot...a ona jest taka szma** zaprzeproszeniem,ze az mi szkoda slow


dokładnie jak mówisz 🤪 ja się tylko boje ,że pomyślą ooo umowę dostała to już w ciąży i same korzyści będzie brała... 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam się, spijam kawę i lecę bo dzisiaj dużo pierdół do załatwienia
a to takie buty Eliza - ech ... ale złośliwi - byle do środy!!! 3maj się dizelnie.
A tak w ogóle jak się żyje w Niemczech (bo Ty chyba tam, nie?) - jacy są ludzie w stos do Polaków? w razie niebezpieczeństwa utraty pracy jakaś pomoc państwa jest czy tak jak u nas hehe? i czy trzeba znać dobrze niemiecki czy angielski na początek wystarczy?

oki - lecę! miłego dnia brzuchatki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To chyba dlatego, że u nas większość dzieciatych... No ale może to nie to 😉
Dziewczyny, mobilizowac się bo nam forum padnie!
Ja właśnie wróciłam z siłowni - pół godzinki na bieżni i orbitreku na dziś wystarczy. A zaraz planuję świąteczne wypieki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To malenstwo w brzuchu? Chyba nie narzeka 😉
Chodzę na siłownię bo mam pod nosem tak jak i basen. Siłownia to tylko sala cardio i tak na pół gwizdka - tzn. nie duże obciążenia a raczej większa intensywność. W pierwszej ciąży chodziłam na super fitness dla ciężarnych - taki co się wychodziło zlaną potem 🙂 Niestety zajęcia się odbywają na drugim końcu miasta o takiej godzinie, że w życiu nie jestem w stanie dotrzeć gdyż muszę czekać aż mąż przejmie syna...
a szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki!
No niestety u nas dużo mamusiek z małymi dziećmi i pewnie nie mają czasu, ja nie mam jak siedziec przy kompie, bo moje dziecko mi coś wciska, przełącza, masakra wiec wchodze tylko i podczytuje jak nie widzi hehe
Dudasia kobieto kiedy Ty masz czas, mozę nie czas ochote? Ja to najlepiej bym przeleżała cały dzień, choć ostatnio mam tak ze nawet leżeć mi się nie chce, nic mi sie nie chce;/ Zresztą nawet jakbym znalazła ochote to nie mam jak, bo ja pracuje do 13, mąż ma na 14 do 23 wiec nie mam jak nawet wyjsc z domu. Ehhh no nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂
Obiad się gotuje, syn śpi - jest chwilka na neta 😉

Justyna, nie chce mi się ale się zmuszam do ruchu 🙂 Z Bartkiem na basen bo mamy wykupiony kurs więc nie odpuszczam. Z reszta ona ma tam taką radochę, że aż się zastanawiam czy jednak nie zapisać się na kolejny kurs 😜 Od stycznia do końca marca czyli do końca 8 miesiąca bym musiała Bartka tam zaciągać 😉 Chodzenie to luzik, gorzej, że tam jest sporo ćwiczeń gdzie głównie rodzice podrzucają albo inne manewry dziecmi robią 😁 No i jeszcze czasem trzeba go podnieść, przenieśc bo nie z wszystkim sobie sam poradzi... No nie wiem jeszcze. Decyzję muszę jednak w miarę szybko podjąć 🤔
Na siłke chodzę jak Bartka przejmuje już tata na kąpiel i spanie - zazwyczaj 20-21 bo klub do 22 czynny. No i tak jak mówiłam mam go kilka metrów od domu. No grzech nie chodzić. Basen mam 100 metrów od domu... Już bliżej się nie da 🙂 no chyba, że ktoś ma w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wrażenie, że moja dzidzia jest spokojniejsza brzuchu niż Bartek. może to jednak dziewczynka 😉 Kurcze, następne USG już za niecałe 2 tyg! To będzie 20 tc więc już kurde powinno się na 100% wyjaśnić 🙂 Bosko! Ale nastawienie na Huberta jest po tym jak lekarz zasugerował w 12 tc..
Robicie sobie USG połówkowe 4d? Ja się zastanawiam ale pewnie tak, jakoś po Nowym Roku. Ale tylko dlatego, że można lepiej zbadać serduszko, układ krwionośny cały i mózg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...