Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyssiiaa, więc układ masz super. Myślę, że będzie spoko jak zobaczą Twoje zaangażowanie. Bo czuję, że zalezy Ci na tej pracy 😉 Mi w sumie nie zależało dlatego teraz siedzę na wychowawczym i pewnie po urodzeniu drugiego dziecka i po macierzyńskim dalej wychowawczy pociągnę i bedę szukać nowej roboty - taki plan a co będzie to zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć mamuśki własnie wróciłam z pracy i czytam co tu naskrobałyście 😁

no dudasia układ mam super, zalezy mi na tej pracy bo praktycznie nic cieżkiego w niej nie robie, siedze w ciepełku atmosfera jest super dlatego też głupio mi ich zostawiać. Powiedziałam sobie ,że bedę chodziła do pracy tak długo aż mi zdrowie pozwoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czytam was na bieżąco ale jakoś nie mam weny żeby pisać 🙂
U nas wszystko oki, dopiero 6 grudnia idę na wizytę, ale codziennie czuje maleństwo jak kopie albo się obraca 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja też mam samopoczucie świetne, tyle że jak jest jakiś pochmurniejszy dzień to chyba łapie mnie depresja 🙂 Szukam właśnie jakiegoś prezentu dla Bartka na mikołaja i będą klocki 🙂 o takie 🙂 http://allegro.pl/klocki-konstrukcyjne-clics-400-czesci-i1933942771.html
jeszcze do odbioru w Krakowie wiec super 🙂 No i szukam sukienki na sylwestra ale z tym już gorzej 😞 poczekam troszkę jeszcze aż mój rozmiar bardziej się określi przed sylwestrem 🙂
Aaaaaa i Najważniejsze!!!! ELIZA moje GRATULACJE!!!! w sumie to czemu miało by być Ci lepiej niż mi 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela no w końcu się odezwałaś!!! 😉
No moja Pani ma dziś małe święto, kurcze jak ten czas szybko leci!
Klocki super też się zastanawialiśmy nad klockami z mężem (ma chrześniaka) tyle że drewnianymi 😉 No ale narty wygrały! 😉 w sobotę kupiliśmy! A ja właśnie czekam jak mąż wróci z pracy bo po raz pierwszy dostał w pracy paczkę na mikołajki dla dzieci no a wiadomo Patrycja jeszcze słodyczy nie je 😁 😁 😁 Bede miała dziś święto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia to jeszcze są takie zakłady pracy ze dają paczki na mikołaja 🙂 🙂?? Ja to pamiętam jak zawsze jeździłam na spotkanie z mikołajem od taty z pracy,a pracował w hucie T. Sendzimira, kurde to były paczki 😁 😁 😁 😁 i to były czasy 🙂 kolonie, zimowiska 🙂 a teraz jak sobie sam nie zapłacisz to nic nie ma 🤢 🤢 🤢 Może u was w paczce będzie zabawka a nie słodycze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartulex napisał(a):
Sylwia to jeszcze są takie zakłady pracy ze dają paczki na mikołaja 🙂 🙂?? Ja to pamiętam jak zawsze jeździłam na spotkanie z mikołajem od taty z pracy,a pracował w hucie T. Sendzimira, kurde to były paczki 😁 😁 😁 😁 i to były czasy 🙂 kolonie, zimowiska 🙂 a teraz jak sobie sam nie zapłacisz to nic nie ma 🤢 🤢 🤢 Może u was w paczce będzie zabawka a nie słodycze 😁 😁 😁 😁

Słodycze bo już sprawdzał 😁 ale bede miec ucztę wieczorem! Ciekawe tylko co na to mój żołądek 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki! Ehhhh ja padam na pysk. Ostatnio nie mam na nic czasu a ni chęci. Niby II trymestr a czuje sie tak jak w pierwszym, czyli kijowo. No nic może minie.
Co do pracy, hmmm ja też bałam sie powiedzieć jak byłam w pierwszej ciąży. Dopiero w 14 tyg powiedziałam jak mi chcieli wcisnać 12 godzin pracy! A tym razem dzidzuś stwierdził że mamusia musi powiedzieć wcześniej i tyle. Na szczeście tu nie mogą mnie zwolnić jak jestem w ciąży. Zreszta kto bym im robił jakby polaków zwolnili? 🙂
Niunia ale fajnie, tez bym chciała paczkę ze słodyczami. Marzą mi się draże kokosowe,normalnie chodzą za mna już jakis czas ale tu niestety ich nie ma , a jak są to chwile i wykupione 😉 Chyba ktos je jeszcze uwielbia hehe
A tak pozatym to chyba u nas bez zmian. Za tydzień się przeprowadzam. Już nie moge sie doczekać. A później Świeta, jupiii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny :* no co do ruchów dzidzi to ja już też czuje delikatne "muskanie" wiadomo nie kopniaki ale takie delikatne jak się ruszy 😁 miałam iść w czwartek do lekarza a jednak idę w środe za tydzien do mojego lekarza stwierdziłam ,że wole żeby jeden mi prowadził ciąże od początku do końca tym bardziej ,że wie co i jak a teraz drugiemu tłumaczyc jeżdzić w badaniami to bez sensu 😁 poczekam jeszcze tydzień ;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
u nas dzisiaj pogoda do d..... szaro buro i ponuro 😞 nic się nie chce
za to samopoczucie od paru dni lepsze - chyba II trymestr 🙂 no i zmniejszam dawkę luteiny stopniowo co meeega pozytywnie wpływa na moją psychę - w końcu!!!! ufff
miłego dnia!
ps. ja mam wrażenie że czasem czuję jakieś smyranie w brzuchu ale to chyba raczej moja wyobraźnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂
Sylwia jak tam paczka od mikołaja? 🙂 ja właśnie dosładzam się mieszanka krakowska do kawy 🙂 wypije i ruszamy na spacer bo piękna pogoda 🙂 choć podobno u nas w Krakowie straszne zanieczyszczenie powietrza 🤢 🤢 🤢 no ale cóż trzeba złapać trochę promieni słonecznych 😎 🙂 Eliza czemu musiałaś wrócić do pracy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
cześć
u nas dzisiaj pogoda do d..... szaro buro i ponuro 😞 nic się nie chce
za to samopoczucie od paru dni lepsze - chyba II trymestr 🙂 no i zmniejszam dawkę luteiny stopniowo co meeega pozytywnie wpływa na moją psychę - w końcu!!!! ufff
miłego dnia!
ps. ja mam wrażenie że czasem czuję jakieś smyranie w brzuchu ale to chyba raczej moja wyobraźnia


Aaana też brałam luteine 😁 na szczęscie już nie biore od tygodnia ;p a z jakich powodów miałaś przypisaną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 😉 niedawno wróciłam do domu i glowa mi pęka!! Ela ojjj chyba masz rację że krakowskie powietrze zanieczyszczone bo normalnie funkcjonowac nie mogę teraz 🥴
A paczka na mikolaja spoko tylko nic nie zjadłam bo ochoty w ogole nie mam 😮 a tak mnie nosiło wczoraj!
Eliza opowiadaj jak to z tą pracą bo Ty przecież byłąs już na zwolnieniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
HEj
Tysiaa brałam bo miałąm skórcze od początku (twardy brzuch) + 2x już poroniłam wiec tak profilaktycznie też , a Ty?
jak się po niej czułaś? dół psych, nudności itp?



ja ją brałam bo w 7 tygodniu na samym początku lekarz powiedział mi ,że krwiaczka mam jakiegoś który się zazwyczaj wchłania (niby każda kobieta to ma w ciązy jensym się wchłania sam drugim nie) dlatego przepisywał mi wsumie po cytologii żeby nie wystąpiło plamienie i nie wystąpiło brałam to prawie 1,5 miesiąca a co do skutków to chyba nic mi po niej nie było chociaż nie wiem bo objawów typowych w ciązy nie mam więc nie wiem czy coś tam szkodziła mi czy też nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane,dlugaaa historia pamietacie jak mnie wyslali do domu i kazali nie prsychodzic bo za ciezko i za szybko trzeba tam pracowac??????ale powiedzieli,ze placic beda a nie mialam pensji i poszlismy do sadu pracy zalozyc spraweto pozlosci poszli do adwokata i zazadli zebym wrocila i tak naklamali w tym pisemku,ze szok,ze niby ja sama po poinformowaniu ich ze jestem w ciazy wyszlam z pracy i nie wrocilam....no i musialam wrocic ale obijam sie robie bardzo wolnoooooo gorzej niz zlow hihi i oni sie wkurzaja i dobrze im tak...jeszcze dwa dni!!!na poniedzialek i wtorek biore urlop a od srody zwolnienie 🙂
kregoslup sieda i stopy mi puchna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eliza2707 napisał(a):
Kochane,dlugaaa historia pamietacie jak mnie wyslali do domu i kazali nie prsychodzic bo za ciezko i za szybko trzeba tam pracowac??????ale powiedzieli,ze placic beda a nie mialam pensji i poszlismy do sadu pracy zalozyc spraweto pozlosci poszli do adwokata i zazadli zebym wrocila i tak naklamali w tym pisemku,ze szok,ze niby ja sama po poinformowaniu ich ze jestem w ciazy wyszlam z pracy i nie wrocilam....no i musialam wrocic ale obijam sie robie bardzo wolnoooooo gorzej niz zlow hihi i oni sie wkurzaja i dobrze im tak...jeszcze dwa dni!!!na poniedzialek i wtorek biore urlop a od srody zwolnienie 🙂
kregoslup sieda i stopy mi puchna...


gorzej niż na syberii ;/ ale niestety niektórzy tam robią zobaczymy co zrobią jak moi się dowiedzą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...