Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry 🙂 u mnie humor dzis lepszy, wczoraj mnie dopadła jakaś chyba jesienna depresja.No i prace prawie cały dzień pisałam, dziś też zamierzam ale nie wiem czy się ze wszystkim wyrobię co na dzis zaplanowałam, sprzątanie, zakupy, dziecko, ciasto upiec, sałatkę zrobic i jeszcze pracy trochę napisac 😮 Ufff trochę dużo tego!!!
Ja też ostatnio mam chęci na owoce, tylko u mnie to cytrusy dominują - pomarańcze i mandarynki - podobnie jak w pierwszej ciąży! Dobrze że się sezon zaczął 😜
No a wczoraj [przyszłam mi straszna ochota na adwokat, napiłam sie troszkę bo chcicę miałam nieziemską ☺️ ☺️ No i jak spróbowałam to mi ochota na lody przyszła z adwokatem ale niestety w domu niemiałam a do sklepu nie chciało się jechac. Może dziś kupię na czarną godzinę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie!
u nasz dziś też piękna pogoda, skorzystaliśmy, a jakże - milutki spacerek.
wczoraj byliśmy na obiedzie u moich rodziców - hhhmmm pysze gołąbki 🙂. a na deser bomba witaminowa - sałatka z cytrusów. moja mama jakoś zawsze wie na co mamy ochotę.
jutro ostatni dzień zwolnienia i wracam do pracy, już się nawet trochę stęskniłam 🙃.
miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
dzisiaj miałam baardzo intensywny dzień na szkoleniu po słabej nocy - Bartek na złość mi chyba się wybudzał 😞 Na szczęście kurs ciekawy i pomimo mdłości umiałam się skupić i jakoś to przetrwać. Kiedy w końcu mi odpuszczą te dolegliwości, no...

Was pewnie już nie ma - dobrej nocy życzę, pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, te "nowe" i te "stare" 🙂
Fajnie, że nas przybywa.
Ja po weekendzie juz jako tako doszłam do siebie. Dzisiaj w dzień 3-godzinna drzemka postawiła mnie na nogi 😉
Szkoliłam się z fotografii 🙂 Ostatnio rozwijam hobby. Przyszły weekend to wyjazdowy plener - fotografia krajobrazu i architektury. Może dzięki temu nasz drugie dziecko będzie już miało trochę lepsze zdjęcia z wczesnego dzieciństwa niż Bartek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej wszystkie brzuchate!
widać już u Was brzuszki?? bo mój już jakby 5ty miesiąc - nie da się ukryć!!
Dudasia ciekawe hobby!! a młody jeździ z Tobą czy masz go z kim zostawić?

byłam dziś u gin - wszystko ok !!! 🙂 widziałam maluszka! 😁 piękny!!!!!

aaana ja mam taki brzuch że hoho! Niestety tak to jest w drugiej ciąży. Skóra rościagnięta i w ogóle. Jak byłam z Pioterkiem w ciąży brzuszek było widać dopiero po 18 tygodniu, a teraz? Ledwo 14 a brzuch jak w 20 🙂 No nic przecież nic zrobić nie moge 😉
Super ze u ginia wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
też zależy jaką kto ma budowę ciała ;D ja niby jestem chuda ale brzucha prawie nie widać 😁 ale to prawda w drugiej ciązy już wszystko jest rozciągnięte i elastyczne ;p ja sobie na brzuchol jeszcze poczekam ;D

Nio niestety kiedyś było fajnie a teraz hehe No nic trzeba sie przyzwyczaić. Dobrze że chociaż po sobie nie przytyłami mieszcze sie w spodnie bo tak to by była deprecha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
no i prawidłowo ;D chociaż czasem dla maleństwa warto przytyć 😁 inni tyją drudzy chudną na to chyba nie ma rady ;p ja zawsze miałam szybko przemianę materii chociaż mam nadzieje ,że w ciązy troche ciałka dostane :P

Dostaniesz, dostaniesz. Ja przez pierwsze 18 tygodni przytyłam tylko 1kg, a potem hoho doszło do 14 hehe 😉 Więc się nie martw, może aż tak dużo nie przytyjesz ale coś na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...