Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tyssiiaa napisał(a):
cześć mamuśki 🙂

ja własnie wróciłam z pracy obiadek zjedzony i mogę wkońcu zabrać się za nadrabianie zaległości na forum ;D 😆

Nie będziesz miała dużo do nadrabiania 😁 😁 😁
Coś to forum milknie ostatnio 🥴 Niedługo czerwcowki w ilości postów wyprzedzą!! Dziewczyny co z Wami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja przez cały weekend miałam chyba AŻ 2 strony do nadrabiania 😁
Myślę że im bliżej maja tym się wszystkie będziemy częściej udzielać! No ale kwietniówek to nikt nie pobije 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukam smoczka i kupka niekapka na allegro tak zeby była jeszcze możliwośc zakupu ubranek i nie bardzo mogę znalezc bo jak już jest z ubrankami dla dzieci to są to rozmiary malutkie przeważnie 56-62. A chciałabym za jedną przesyłką wszystko kupic. No ale chyba się nie uda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukam smoczka i kubka niekapka na allegro tak zeby była jeszcze możliwośc zakupu ubranek i nie bardzo mogę znalezc bo jak już jest z ubrankami dla dzieci to są to rozmiary malutkie przeważnie 56-62. A chciałabym za jedną przesyłką wszystko kupic. No ale chyba się nie uda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia ja pracowałam w mojej firmie od sierpnia zeszłego roku i cały czas do kwietnia na umowie zlecenie przy dokuemntacji na stadion narodowy pózniej na miesiąc przerwali nam prace i pózniej przyjeli mnie w maju na umowe próbną na 3 miesiące a w sierpniu mi przedłużyli na 5 lat myślę ze w tym wypadku nie będą zbytnio zadowoleni wyjdą raczej z założenia ,że dostałam umowę i odrazu dziecko myśle ze sam kierownik jakoś to zaakceptuje nie ma wyjścia ale jakoś się zastanawiam 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
a nie ma żadnego sklepu na allegro dla dzieci gdzie mają te wszystkie rzeczy? 🙂

No właśnie są ale przeważnie jak są kubki i smoczki to nie ma ubranek na starsze dzieci tylko takie wyprawki dla maluchów 😠 Kurcze nie mam czasu szukac! Trudno bede musiała osobno zamówic!
A co do pracy to jakoś się ułoży, może akurat dobrze zareagują 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do 3 miesiąca mają prawo Cię zwolnić a ja już mam 3,5 więc teraz jest czas żeby powiedzieć. ale jak pomyśle o tych koemntarzach ,że taka młoda... że nowa praca i już dziecko.. wiecie jak się pracuje z samymi facetami pracoholikami mimo ,że sa naprawde super to wiem ,że nie będzie mi łatwo ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Ja miałam ciężki dzień - Bartek dał mi w kość w nocy a póżniej był nieznośny w dzień 😞 Teraz bawi się z tatą więc chwilke mam dla siebie.
Wydaje mi sie, że jeżeli nie będziesz nadużywać L4 to dobrze zareagują na ciążę. Myślą, że jak ktoś jest fair to raczej zostanie to docenione. No ale - różnie może być i nie chcę Cię do niczego namawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Hej! Ja miałam ciężki dzień - Bartek dał mi w kość w nocy a póżniej był nieznośny w dzień 😞 Teraz bawi się z tatą więc chwilke mam dla siebie.
Wydaje mi sie, że jeżeli nie będziesz nadużywać L4 to dobrze zareagują na ciążę. Myślą, że jak ktoś jest fair to raczej zostanie to docenione. No ale - różnie może być i nie chcę Cię do niczego namawiać.


Powiem to na dniach. ja chce akurat pracowac może nie do końca ale napewno jak będę się mega źle czuć to wtedy dopiero odejdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powinno być ok 🙂 Nie denerwuj się bo i tak niczego nie zmienisz. zwolnić Cie nie zwolnią a raczej nie będziesz miała wpływu na to czy będą Cię chcieli ponownie przyjąć po macierzyńskim/wychowawczym.... Skup się teraz na szczęściu jakie Cię spotkało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...