Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no Asiu własnie na facebooku o tym czytałam siora wstawiła... straszne jak można tak traktować kobietę która pojechała rodzić i to w dodatku martwe dziecko.. zamiast podnosić ją na duchy to traktowali jak śmiecia... eehhh żal mi tej dziewczyny... 😞 to jest przykre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny właśnie przeczytałam ten raport... to jest po prostu straszne!
Swoją pierwszą ciąże straciłam w 14 tygodniu i powiem Wam,że chyba personel do kobiet, które straciły dziecko jest szczególnie nie miły! Dosyć, że dla kobiety to najgorszy dzień w życiu, to jeszcze taka znieczulica!
Pamiętam, że też leżałam w pokoju z dziewczynami, które były w ciąży i zarówno ja jak i one czuły się źle, ja bo dziecko straciłam, a one, bo się bały... wcale się nie dziwie, niech Ci lekarze zaczną myśleć! Bo to że dla nich dziecko to płód i zero uczuć nie znaczy, że matko ma to samo czuć!
Ale mi ulżyło jak to napisałam.....
Teraz z niecierpliwością czekam na synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny! U mnie chyba poród się zbliża, bo brzuszek się obniżył i rozwarcie na 1cm:P Póki co jestem w domu i czekam "na ten dzień"
Ciąża Wam tak zleci, że nawet nie zauważycie 🙂 Moja rada śpijcie ile się da, bo potem jest ciężko:P

Tych złych wspomnień nie da się zapomnieć, a ta ciąża pozwoliła mi wstać na równe nogi 🙂
Po prostu jest dla mnie nie do pomyślenia, że osoby, które wykonują pracę położniczą czy ginekologiczną są takie bez serca, nadal to do mnie nie dociera jak tak można... eeeeh pewnie tak było i niestety będzie!

A jak Wam samopoczucie dopisuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to cudnie 🙂
Ja w poprzedniej ciąży przez okres najlepszego samopoczucia pracowałam... Za to 3 i 4 miesiąc masakry sobie powegetowałam w domu 🙂 Tzn nie do końca wegetacja była bo się z kumpelą na tym samym etapie ciąży zmuszałyśmy do jakiejś tam aktywności.
Teraz to nawet z synem mi jakoś tak dobrze choć powiem Wam, że już powoli zaczynam się toczyć 😉 Już słonik się robi coraz większy. Nawet po domu za szybko nie mogę się przemieszczać. Ale poza tym to dobrze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie!
Wiem że mi sie odechce jak pojde na zakupy, ale nic na to nie poradze ze lubie tu wracać, a powrót na stałe hmmm narazie nie do zrealizowania. Szkoda nio ale co.
U nas jako tako. Piotruś w Polsce nie do poznania. Zachowuje sie super. Babcia próbuje go posadzić na nocnik, niestety jej nie wychodzi 🙂 A tak sie przechwalała hehe
Uciekam bo jedziemy na zakupy. Az sie boje 😉 dobrze ze mamkupic tylko spodnie bo nie mam w czym chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas niestety wszystko stopniało i mamy ogromną ciapę wrr nienawidzę tego:/, my już pomału zaczynamy przygotowywać pokój dla maluszka jednak narazie to głównie wyrzucanie gratów bo troche sie tego nazbierało z malowniem jeszcze musimy sie wstrzymac poniewaz chcemy mnij wiecej kolor dopasowac do płci. A wy dziewczyny macie już wszystko dla maluszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Emi! To najedz się słodkiego przed samym badaniem to na pewno Maluszek będzie rozbrykany i bedzie się przemieszczał - wtedy lekarz go złapie na pewno 🙂
U nas rano tylko ślady po śniegu były. Wróciliśmy od koleanki - Bartek się wybawił z rówieśnikiem. Teraz odpoczynek w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna, wskocz do lumpexu - moeze będą mieli odziez z Irlandii 😉
Nie no, jedne spodnie to spoko, szczegolnie jak się w Euro zarabia. Gorzej jak sie w zlotówkach zarabia... A przyleciałaś z męzem na urlop czy sama z Piotrusiem na odpoczynek? Piotrus pewnie w centrum zainteresowania dlatego taki grzeczny 🙂 BArtek zawsze grzeczny u dziadkow jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...