Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!
Jak dobrze, że bezsenność mnie nie dotyczy 🙂 Ja to mogę spać i z 10 godzin 🙂 Zasypiam od razu. Chyba mnie wykańcza dzień na tyle, że później po prostu padam.

Co do porodu to ja nie byłam nacinana na życzenie 🙂 Chociaż po fakcie jak się okazało, że Bartek 4 kg ważył to powiedziała, że gdyby wiedziała, że taki duży to by na pewno nacięła 😉 Ale sie udalo. Malutkie pęknięcie tylko i specjalnie tego później nie odczuwałam.

Polecam mieć swoją położną do porodu. Trochę to kosztuje ale naprawdę warto. Ważniejsza niż lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose nie denerwuj się! Pomyśl że zobaczysz swojego maluszka, a USG w tym tygoniu jest takie słodkie! Ja miałam w 4d i napatrzeć się nie mogłam 😆 Po za tym tak patrze na Twoje konto, że nie znasz jeszcze płci? Pewnie jesteś ciekawa 🙂
Ja do swojej wizyty dni odliczam:P ostatni mój lekarz zakupił usg3d to taka frajda dla mnie i dla męża:P
Na, która godzinę wizyta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dudusia, a ile płaciłaś? Też się z mężem nad tym zastanawiamy, jednak przychylniej patrzą potem na kobietę na porodówce...To faktycznie miałaś duże dziecko, mój mały to kruszynka, tydzień temu ważył 2700, także gigant z niego nie będzie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z njednej strony już się właśnie nie mogę doczekać bo mam nadzieję żę poznam płeć, z drugiej strony właśnie się stresuje chyba zreszta każdy sie zawsze troche stresuje. Dziś mam na 17, ale z domu wyjezdzam już ok 16, więc zaraz już idę sie szykować. Dziś niestety mąż mi nie będzie towarzyszył bo ma popołudnia będzie musiało wystarczyć mu zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie jak każdy facet wolał by syna, choć mówi że pierwsze dziecko to mu obojętnie aby zdrowe 🙂 ja też tak myślę ale już się nie mogę doczekać tej płci bo bym już kupowała a tak musze czekac jeszcze. Wczoraraj juz upatrzyłam łużeczko chciałam wam pokazać ale jako nwy uzytkownik nie moge jeszcze dodawqac linków 😞 po wizycie oczywiście wszystko napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalla napisał(a):
Tyssiiaa: Pomijając położne nie jest źle 🙂 już tyle razy tam byłam, że nawet idzie się z nich pośmiać 🤪, jakoś nie ufam innym szpitalom....
A do kogo chodzisz?


mój lekarz prowadzący: Grzegorz Gurynowicz 🙂
moja ciocia jest tam położną więc nie narzekam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje brzuszki Kochane, dopiero wróciłam 🙂 byłam jeszcze na pizzy 🙂 z Maluszkiem wszystko w porządku, rozwija się prawidłowo 🙂 będzie Synuś 🙂)) a waży już 700 gram 🙂 jak tylko bede miała dostęp do skanera to wrzucę fotki 🙂 a cieszę się bardzo nanana robię teraz pyszną kolacyjkę i czekam na mężulka 🙂 a cesarka u nas to 1500 zł trochę dużo, gin mówi że dziecko zdrowe ja zdrowa, radzi rodzić naturalnie no ale zobaczymy jeszcze troszkę czasu jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...