Skocz do zawartości

Ile przytylyscie i rozmiar brzuszka | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heheh z jednej strony fajnie, bo w razie czego jest z kim porozmawiac, czy nawet rodzice pomoga po urodzeniu, a cale pietro to nie mało 🙂 hehe
u nas nie bylo innego wyboru bo pochodzimy z odległych miast a rodzice nie mieli tak duzych domków by nas pomiescic, i tak siedze sama calymi dniami,ostatnio zlapalam sie na tym ze zagaduje sklepikarki w supermarkecie ( prawie jak stara babcia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

O jaaa ale sie rozpisalyscie 🙂 a ja zrobilam spaghetti a skonczylo sie kfc bo mi nie smakowalo spaghetti :P no i zakupy no i kino i dopiero jestem w domciu 🙂 Skora ale My podobne jestesmy Moj jest z Warszawy ja z Wielkopolski 🙂 a poznalismy sie w Irladnii i sie wszyscy smieja ze musielismy wyjechac aby sie odnalezc a poznalismy sie nie uwierzycie : na sympatia.pl 🙂 🙂 🙂 🙂 do dnia dzisiejszego w to nie wierze 🙂 no my cos swojego kupimy moze za 2-3latka narazie wynajmujemy ale mamy 3pokoje tylko dla siebie i nikt Nam sie nie kreci pod nogami 🙂 Dodi mi tez sie dluzy...mam wrazenie ze tak ten czas powoli ucieka 🙂 czuje sie jakby minal juz rok odkad zaszlam w ciaze, a najgorsze jak cos boli bo odrazu glupie mysli sie ma, ale mam nadzieje ze bedzie dobrze 🙂 chyba ten najgorszy okres jest juz za Nami 🙂 Skorka ale Ci Dziecko figla płata haha 🙂 kto wie moze Moja Dzidzia tez cos poukrywa 🙂 chociaz moj lekarz ma sposoby kazal kaszlec albo sie smiac i dziecko podskakiwalo i sie obracalo 🙂 sprobuj nastepnym razem na usg 🙂
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dżiz... ale tu ruch... 🙂 ale postanowiłam dołączyć, bo jakoś mam wrażenie, że się wpasowaliśmy w temat... Też nie mamy slubu i nie planujemy go w najbliższej przyszłości, bo Bobas nam wystarczy jako gwarant bycia razem i nie musimy się ciągać po instytucjach... Dzidźka była robiona i "zaskoczyło" za pierwszym razem. Damian powiedział: "Do roboty, maluchy!" i sie udało 😁 😁 😁 A co do poznania się, moze nie tak romantycznie jak u Was, ale tez niecodziennie. Znaliśmy się od 17 lat, bo chodzilismy razem przez pierwsze trzy lata do podstawówki. Później ja się przeniosłam i nasze drogi sie rozeszły, choć czasem spotykaliśmy sie przypadkiem. Aż w końcu wylądowaliśmy w jednym mieście na studiach i po pięciu latach studiów i wspólnego dojeżdżania pociągami umówiliśmy się na spacer... Trzy miesiące później byłam już w ciąży i mieszkaliśmy razem:P
Dodi, sto lat! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry Mamusie 🙂Nio ruch jak w Paryzu 🙂klepiemy sobie o wszystkim 🙂 My mamy slub cywilny 1grudnia ale w sumie chcemy go aby prawnie wszystko bylo ok 🙂 a koscielny z czasem za 2-3latka nie spieszy sie narazie 🙂 Oj dzisiaj plan dnia ustalony jedziemy nad morze a pozniej do pubu bo Irlandi tam z kims gra i sie umowilismy ze znajomymi 🙂 ja kierowca 🙂 haha ale co mi tam i tak nie pije wiec co ma reszta sie meczyc 🙂 a powiem Wam szczerze ze wcale mi nie brakuje picia 😉 a tak bardzo kochalam piwko 😉 jakos sie czlowiek potrafi przyzwyczaic do wszystkiego 🙂
Zycze Wam milego i spokojnego dnia 🙂
Pozdrowionka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jestesmy My tutaj na forum 🙂 Moj tez mi mowi ze wszystko jest ok i ze mam sie nie martwic no ale oczywiscie latwo mowic :P ale brzuszek mnie juz nie boli prawie wcale wiec sie uspokoilam 🙂 chyba nospa pomogla 🙂 ale juz jej nie biore od wczoraj rana bo mnie nie boli wiec nie ma sensu brac 🙂 dzis mam ostatnie dwie tab duphastonu ciekawe jaka bedzie reakcja organizmu po odstawieniu mam nadzieje ze zadne plamienia nie powroca ;> na szczescie moj lekarz mi przepisze bo irlandzki to moge pomarzyc o czyms takim :P
Slonko niepewnie wychodzi zza chmurki no i mam nadzieje ze dzien bedzie ladny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie bolal od poczatku ciazy pozniej doszlo plamienie. Plamienie minelo a bol brzucha zostal i tak sie zamartwialam 3miesiace ;> ale juz ulzylo. Nawet nie wiecie jak to jest milo polozyc sie do lozka jak nie boli 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 az sama bylam ostatnio w szoku jak szybko zasnelam 🙂 co prawda wstaje w nocy jakies 4 razy do wc ale wiem ze minie ok 17stego tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak, nawet mój luby robi dzis obiadek dla nas 🙂
potem moze ruszymy gdzies do supermarketu, bo wczoraj nie poszlismy w koncu.Ja tak leniuchuje codziennie ,takze jak przychodzi week i jestesmy razem w domu, to najchetniej bym gdzies chodzila,jezdzila i wogole aktywnie spedzala dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...