Skocz do zawartości

Ile przytylyscie i rozmiar brzuszka | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój nie pracuje w soboty, chociaz dobrze ze mozna sobie na forum popisac 🙂
a ja mysle ze dobrze ze siedze w domu, ciąża jest to jedyny taki okres kiedy mozemy jednak to troszke wykorzystac, troche tesknie za praca, ale mam beznadziejna szefowa i lepiej ze jestem w domu i sie nie denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam fajnych wspolpracowników, ale szefową beznadziejna, ona mnie na poczatku ciązy w deszcz z ulotkami wysłała na dwór..bez komentarza, dobrze ze od niej odpoczne.
Dobrze ze odchodzisz jak było tak beznadziejnie, ja tez mysle troche nad tym, ale szkoda mi umowy stałej i ze mam 15 minut na pieszo do pracy.Noi mój luby tez w stej firmie pracuje,takze wszystkie imprezy firmowe RAZEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie nikt nie pomoze, wczoraj pisałam ze jedni rodzice w Łodzi drudzy w Sochaczewie a my w Warszawie, w sumie az tak nie daleko, ale moja mama ma sama 8 letnia pocieche 🙂
Trzeba bedzie jakos sobie poradzic 🙂
Ja uciekam narazie, wykapac sie i ogarnac, az wstyd do 14 w pizamie .milego dzionka, potem wpadne jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach mi na sama mysl o pracy ciarki przechodza 😞 lubie to co robie pracuje w optyku nawet studiuje optyke (mam teraz od stycznia rok przerwy bo nie dam rady pogodzic) a szef mnie pyta kiedy wracam ale oczywiscie jak zle sie czuje to lepiej nie a pewnie mysli swoje ale niech spada i tak mi placi ubezpieczalna a nie on. nie mam zamiaru tam wracac narazie a po macierzynskim mam zamiar zostac na wychowawczym bo nie chce dawac dziecka do zlobka poza tym koszt takiego zlobka to 1100e miesiecznie to wyglada na to ze musialabym prawie pracowac na sam zlobek to juz wole z dzieckiem w domu zostac 🙂 my dzis smigamy do pubu 🙂 ja kierowca :P ale co tam napije sie jakiegos pysznego koktajlu bezalko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o wypchanych pepkach a ja nawet brzuszka nie mam haha :P no to niezle. Ale dzisiaj pogoda okropna wieje pada zimno a my sobie w domciu siedzimy z Moimi dwoma Skarbami i sie lenimy 🙂 Jeden na fotelu drugi w brzuszku 🙂 podjada pewnie sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Was dzisiaj wymiotlo z forum 🙂ach niedziela :P ale leniwa na maxa, ja wlasnie zjadlam frytki z czosnkowym i serem i octem vinegre 🤪 a taka mam ochote na kapusniak albo ogorkowa ze chyba zwariuje :P no to sie zaczelo 🙂 🙂 🙂ale milo tak 🙂a co tam u Was Mamusie?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamuski 🙂 jak samopoczucie dzisiaj? Ja w miare dobrze cos apetytu z rana nie mialam ale zaraz jakies sniadanko trzeba zjesc 🙂 jeszcze 3dni do wizyty moze juz bedzie widac plec dziecka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amfisbena napisał:
skórka, to jaki Ty masz brzuszek, że Ci pępek wystaje? I od kiedy? Bo u mnie ciągle wklęsły, a jestem mniej więcej na tym samym etapie, co Ty... 😁

Brzuszek mam w normie 🙂 Ale pepek od poczatku mi tak wypadał 🙂 Jakby maluszek go wypychał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...