Skocz do zawartości

Ile przytylyscie i rozmiar brzuszka | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja dziś byłam w szkole rodzenia i naoglądałam się różnych różniastych brzuchów... Co jeden, to inny... Ciekawe... Niby każda z nas ma to samo, a tak inne jesteśmy... 😁 I zazdroszczę tym z wielkimi brzuchami, u których już widać, jak się bobas przewala w środku... Oczu nie mogłam oderwać od babeczki z naprzeciwka - wyszłam chyba na wścibską albo nienormalną 😁
skórka, podejrzałam Twój brzuszek - mega zgrabny!!! Mój bardziej kulfoniasty 😁
anitek, zakładaj obcisłe sukienki, póki ciepło - juz się możesz chwalić ciążą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 239
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Haha 🙂 ja w sumie nie zapisalam sie jeszcze bo mam czas na szkole rodzenia co do sukienke kochana to ja mieszkam w Irl tutaj za cieplo nie jest wieje i pada dzisiaj :P no tak juz cos troszeczke widac ale jak patrze na zdjecia w necie to moj to jest malenstwo w porownaniu do innych, ale nie ma sie co przejmowac najwazniejsze ze Dzidzia ma dobre rozmaiary i sie rozwija prawidlowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E, nie ma się co martwić, mi brzuch wyskoczyła nagle jakieś 5-6 tygodni temu, więc masz jeszcze czas. Z tym, że ja taka sobie raczej pełniejsza babeczka, a Ty widzę że chudzinka! Ale do połowy ciąży czekałam z utęsknieniem, bo marzyłam, że to będzie ta magiczna granica! I udało się 🙂 Ech, i co Wy wszystkie tak wyjeżdżacie z Polski? Co się z kims nie zagada, to z emigracji 😁 dbaj o siebie w tym wilgotnym kraju! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ja juz na emigracji prawie 5lat 🙂 ale ja sie nigdzie stad nie wybieram procz pogody i niektorych cen wszystko jest ok 🙂 co do brzuszka to chyba rzeczywiscie tak jest. Do pewnego momentu nic a pozniej wysadza pileczke 🙂 kilka moich kolezanek tak mialo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny , dawno mnie nie bylo (chyba od soboty)
Anitek85 i Skórka ale macie fajniusie brzuszki 🙂
Cio do brzuszków to mi z dnia na dzien coraz wikeszy sie wydaje, ale dzidzi jeszcze nie czuje, chociaz wczoraj w nocy cos sie tam dzialo i trudno mi okreslic co ??

Anitek85 A wogole mój luby pracowal w Irlandii i mieszkał Limerick troche mi opowiadał ze tam ciagle pogody nie ma 😞 ale piekne klify i widoki takze nie jest zle?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Ja mam moj brzusio w galeri zobaczcie sobie 🙂
Skorka moze teraz ocenic wielkosc 🙂 🙂

Anitek no malutki masz brzuszek, ale wiesz co podobno to nie ma znaczenia. Byc moze jeszcze wystrzeli ci olbrzymek po 20 tygodniu ciąży 😁 Tak czesto sie zdarza. Albo bedziesz miec malenka dzidzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
czesc dziewczyny , dawno mnie nie bylo (chyba od soboty)
Anitek85 i Skórka ale macie fajniusie brzuszki 🙂
Cio do brzuszków to mi z dnia na dzien coraz wikeszy sie wydaje, ale dzidzi jeszcze nie czuje, chociaz wczoraj w nocy cos sie tam dzialo i trudno mi okreslic co ??

Anitek85 A wogole mój luby pracowal w Irlandii i mieszkał Limerick troche mi opowiadał ze tam ciagle pogody nie ma 😞 ale piekne klify i widoki takze nie jest zle?!

Dodi ja tez tak mam. Z dnia na dzien widze, ze brzuszek jest wiekszy. Ciesze sie, bo podobnie jak Anitek długo był malutki. No i dzis znów smialismy sie z pepka. A dziewczyny my dzis zaczelismy 7 miesiac i jade na szał zakupów 😁 Moze cos znajde. Mnie tez czesto nie ma, z reguły dłuzej siedze przy kompie od czwartku 🙂 bo mam tylko go dla siebie 🙂 Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limerick to chyba jedno z gorszych miast w ktorych mozna mieszkac niebezpieczenie tam jest niestety. Ja mieszkam w Cork i tez jest pieknie zanim zamieszkalam w Cork mieszkalam w Dublinie 3lata smutne takie to miasto niby stolica a nic tam sie nie dzieje ;> ogolnie Irlandia jest piekna zielono caly czas aby ta pogoda niestety jest jak jest. Choc zdarzaja sie 2-3tyg bez deszczu. ale to rzadkosc 🙂 mysle ze mozna sie przyzwyczaic 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszek maly ale jeszcz urosnie 🙂Moze to i dobrze bo jeszcze w miare w rzeczy moje sie mieszcze 🙂 ja dzis czuje sie a miare dobrze w nocy tylko brzuszek bolal ale to chyba po wczorajszych 3porcjach kapusniaka 🙂 nie moglam sie opanowac byl tak pyszny 🙂 Pada deszcz jak zawsze :P ale juz na to nie zwracam uwagi za bardzo zeby sie nie dolowac 🙂 jeszcze 2dni do wizyty bede wiedziec co i jak z Dzidzia 🙂 juz sie nie moge doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skórka-pochwal sie co tam wybuszowalas na zakupach ??
anitek85 -ja juz dawno sie nie mieszcze a w stare spodnie to jedna noga do kolana 😞
co do Irlandii to moze polecimy z moim M.do znajomych w odwiedziny wlasnie do limerick, tazke zobacze jak wyglada bo jeszcze tam nie bylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pod koniec lipca kupilam normalne spodnie, ale zamiast 36 to 40 i juz jak siadam do odpinam guzik, na szczescie w udach troche luzu jeszcze jest.Musze powoli sie zaopatrzac w jakies zimowe ciuchy,bo robi sie powoli chlodno , a ja juz na brzuszku w zadne kurtki sie nie mieszcze,a jednak ja dopiero w lutym mam termin ,takze polowa ciazy w zimowych rzeczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci, ze czuje sie jak pączek 😁 I dziwi mnie to bo ogólnie ludzie mówia ze dobrze wygladam, ale chyba z przymruzeniem oka patrza na moje kilogramy!!!!!!! A od wczoraj to mi brzuch tak wystrzelił, ze wygladam jak kuleczka 🙂 No ale w trzecim trymestrze podobno najwiecej sie tyje 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czasem ogladam galerie i patrze na te kuleczki w 8-9 miesiacu,i sobie mysle czy ja tez bede miala taki duzy brzuszek,ale dobrze ze brzuszki nam rosna 🙂,to znaczy ze jest ok, gorzej jakby staly w miejscu, ja dzieki temu ze rosnie to chociaz czuje ze jestem w ciazy, bo takto nic sie nie dzieje, zadnych objawów,czasem czuje sie jakbym w niej nie była,i sie denerwuje ze cos nie tak.
Juz nie oge sie doczekac wizyty za 2 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez ide za półtora tygodnia do lekarza> Moze dzidzius pokaze płec 🙂
A co do naszego tycia to masz racje. Pamietam jak na poczatku sie martwiłam, ze nie tyje. A teraz juz wszyscy zaczepiaja mnie na ulicy. A wczoraj w sklepie jakies babcie podchodziły do mnie z ubrankami i pokazywały mi, zebym kupiła. Jedna mówila, ze nie mogła sie powstrzymac i ma juz 3 worki takich ciuszków. A wnuczka nie zdazyła w nich wyjsc, bo szybko urosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko jeszcze tydzień temu napisałam tutaj, że przytyło mi sie 9kg... dziś wchodze na wage i na plusie 11 kg 🤪
dobrze, dobrze niech mały rośnie! wchodzi mi tylko w brzuszek 🙃 ale w szoku jestem, bo naprawde nie jem dużo( nawet uwazam, że za mało ale jakos straciłam apetyt)
ciekawe ile bedzie za tydzień jak znowu wskocze na wage...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi W ja z rozmiaru 38 przeskoczyłam na 42-mam w tej chwili jakieś 8kg na plusie,a co do ubrań to bez komentarza,kupiłam Sobie spodnie ciążowe-ale są jeszcze troszke za duże 😞 będą na póżniej.No i musiałam kupić inne bo się troszkę chłodno zrobiło 😞 I czuję się jak foka 😎



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amfisbena napisał:
skórka, to masz szczęście, że ludzie na Ciebie życzliwie patrzą, bo na mnie jakoś spode łba cały czas... Ja nie wiem, czy oni myślą, że tego nie widzę, jak mnie mierzą wzrokiem z miną dezaprobaty? A ja widzę i mi przykro...

Amfisbena sa i tacy co patrza krzywo! Postanowiłam nie przejnmowac sie nimi. Jednak krzywo patrza głownie ci zazdrosnicy np. moja sasiadka! Było mi przykro ale szkoda moich nerwow!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...