Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Helloł mamitas 🙂

Jak czytam Kozinkę, to mi się nóz w kieszeni otwiera, jak ludzie moga tak postępować!!!
Ja też nerwus jestem, ale tak jak mówisz dentystka sąsiadka, to się człowiek hamuje... nie mniej rozumiem Twój maksymalny stan wkurzenia, ale mam nadzieje, że przejdzie Ci :* Zjedz sobie coś dobrego 🙂

Ja juz po sniadanku, DDTVN oglądam 🙂 Był fajny temat o byjakach i leżakach dla maluchów 🙂

Ps. Ale z Was laski 🙂
To mój fb http://www.facebook.com/profile.php?id=100001024824012
Buziaki


Wyslalam zapr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
czy Was też atakuje kręgosłup? Kurcze, 19 tydzień to trochę wcześnie... co będzie dalej 😞 Dziś przede mną jeszcze za 6,5h pracy a jestem już 3,5.

Pozapraszałam Was na fb 🙂

Udanego dnia, ale mam chęc na lody snickersowe i ciasteczkowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
hej,
czy Was też atakuje kręgosłup? Kurcze, 19 tydzień to trochę wcześnie... co będzie dalej 😞 Dziś przede mną jeszcze za 6,5h pracy a jestem już 3,5.

Pozapraszałam Was na fb 🙂

Udanego dnia, ale mam chęc na lody snickersowe i ciasteczkowe 😁


Kochana, mnie kręgosłup naparza już ze 4 tygodnie!! Szczególnie na wieczór po całym dniu.. Boli mnie też często kość łonowa.. Dlatego staram się sporo spacerować i generalnie nie leżakuje za wiele 🙂

Lody snickersowe? ja mam czekoladowe w domu i się skuszę 🙂
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamcie 🙂a my prawie codziennie z córcia wcinamy lody grycana sorbety malinowe i truskawkowe.Kozinka ja bym normalnie nie wytrzymala i sie wcisnela i powiedziala ze mnie w ciazy kolejka nie obowiazuje..bo na brak kultury innych nie ma mocnych...jak jest mus to trzeba sie zrobic bezczelnym..ja tez mam kulture ale jak ktos mnie wkurwi to nie recze za siebie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
Nie było mnie parę dni na forum a tu ponad 1000 stron, no ładnie
Ja już dzisiaj po badaniu u gin, dzidzia jest zdrowa i odpowiada wielkością na 21tc a waży 410g.
No i prawdopodobnie będzie dziewczynka bo mówi że siusiaka nie może się dopatrzeć, za dwa tygodnie mam iśc na połówkowe. Acha dała mi tez skierowanie na test obciążenia glukozy.
Kozinka ja CI normalnie współczuje że już dwa dni próbujesz dostać sie do dentysty i tylko trafiasz na chamstwo na poczekalni. Ja ostatnio byłam w aptece a tam wielki komunikat "poza kolejnością przyjmowane są kobiety w mocno zaawansowanej ciąży" 😮
Dorota ja też nażekam na kręgosłup pomaga mi 5 minut leżenia na lewym boku.
Pozdrawiam wszystkkie mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pszczelarka musisz Ty mi wysłac zaproszenie na fb 🙂 i jak ktoś mnie nie ma a chce to też,bo ja nie mogę 🥴
moja mała też ma zły dzień bo wrzeszczy od rana i nie dało się jej uspać nawet,w końcu po jakiś 2 godzinach rozpaczliwego płaczu zasnęła sama w łóżeczku i dopiero postawiłam na obiad,dobrze,że mam te mrożone pierogi co lepiłam to szybciej pójdzie a zupa już się gotuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 😘

Kozinka
widze ze dzien sie dobrze u Ciebie zaczal 😠 ja to bym chyba rozniosla ta przychodnie :/

Dziewczyny moj fb http://www.facebook.com/profile.php?id=100000140481676 jesli ktoras ma ochote mnie zaprosic to zapraszam 🙂

Wlasnie wcinma slodkie buleczki z brzoskwiniowym dzemem 😁 😜 moj obiad 🙂

zimno tam ze az nie chce mi sie wychodzic, pieska musze nosic na rekach bo marzną mu łapki :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Wiecie jakos tam sobie dzialam , nie nosze 10kg od razu tylko np. podziele sobie 2 razy po 5 🙂) Bedzie si!!!!

Dzis rozwazam kiedy powiedziec o ciazy, ale chyba dopiero po wyjezdzie... 😉

u mnie bliska rodzina wiedziała od razu a dalsza i znajomi to mało kto wie do dzisiaj,że w ciąży jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...