Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tysia mam nadzieję,że może jednak ktg wykaże,że nie będziesz musiała leżeć w szpitalu,że pozwolą Ci leżeć w domu 🙂 🙂
animatki ja 26 września miałam robione usg,test ciążowy i nic nie wykazało ciąży...więc za pozwoleniem gina 3 października zrobiłam zdjęcie rtg zębów...10 października dowiedziałam się,że jestem w ciąży,tego samego dnia usg wykazało już 6 tydzień 😮 więc wcześniejsze badania nie wykryły ciąży i również żyję w strachu o dzidziusia,ale nasza mądra sandra uspokoiła nas,że gdyby w tak wczesnej ciąży doszło do uszkodzenia płodu to pewnie doszłoby do poronienia a jeśli do tego nie doszło,to znaczy,że jest wszystko w porządku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola dzięki za myśli o mnie 🙂 mąż mówil,że podobno mu nic babcia nie mówiła na ten temat ale siedział u niej wczoraj długo,więc nie wierzę,że przemilczała,nie ona 😮 ale mam to gdzieś,powiedziałam mu,że nie mam powodu ani zamiaru przepraszać,bo to nie ja powinnam to zrobić i nie wiem czy coś powiedział ogólnie w tej sprawie kiedy u niej był,podejrzewam,że nie,albo że powiedzial coś,żeby ją zadowolić jak zawsze zresztą 🥴 nie mam obowiązku znoszenia takiego traktowania i o mnie za mnie nie muszę pić z nimi kawy więc mi to wisi co sobie wyobrażają 😁 jeśłi jeszcze raz zdarzy się taka sytuacja,to mąż wie,że pokazę palcem drzwi babci i ją wyproszę więc od niego teraz zależy czy ją przystopuje czy nie,jeśli nie to trudno,nie ja będę płakać jak na drugi raz podczas takiego nalotu puszczą mi nerwy do maksimum 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny w realu są chusteczki nawilżające huggies 6 opakowań w paczce za 21zł 🙂 a tak normalnie to kosztują około 7zł za sztukę a są naprawdę dobre,polecam 🙂 do tego jest tam masa rzeczy takich jak wanienki,przewijaki itd są śliczne i w dostępnych cenach 🙂 i pomarańcze za 1.29 ale ja trafiłam na takie,które według mnie wyglądały jak mandarynki więc nie brałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dziękuję dziewczyny kochane jestescie siedze na telefonie caly czas leze
nogi do gorry ale i tak nic nie daje brzuch jak kamien nie wiem czeemu poci
aesza mnie fakt ze adas znowu zaczal falowac w brzuszku martwie sie jutrzejszym dniem eh



Tysia trzymaj się mocniutko :* Wierze, że wszytsko będzie dobrze :* Musisz być silna! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia o ranusie, trzymam kciuki zeby Cie jednak nie zostawili w szpitalu, mowila cos ciocia czemu masz taki twardy brzuch, od czego? Chyba powinnas lezec na lewym boku zeby nie naciagac macicy tak jak przy lezeniu na wprost.

Moj brzuch jest taki ciagle napiety, jak tylko zrobie pare krokow wiecej to musze chodzic jak staruszka bo tak mnie ciagnie 🥴

Kozinka to w sumie nic z mezem nie wyjasnias 🤢

Ja jak zwykle co niedziele u tesciow na obiedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski po dluzszej przerwie 🙂

Tysia nie martw sie tym twardniejacym brzuchem. Ja czasami to mam takie akcje, ze ruszyc sie nie moge. Biore magnez od tygodnia i widze, ze pomaga. Wszytsko bedzie dobrze. To pewnie jakas jednorazowa akcja. Badzmy dobrej mysli. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Moze tez kupie magnez? Obojetnie jaki czy ma jakas dawke specjalna?

kup sobie,magnez Ci nie zaszkodzi a może pomóc,mi pomaga na skurcze w nogach,a widzę,że dziewczynom pomaga też przy twardych brzuszkach 🙂 może właśnie ja nie mam ani nie miałam w 1 ciąży twardego brzucha bo przez większość czasu biorę magnez na skurcze więc może działa i na brzuch 🙂 mam nadzieję,że ktg jutro wyjdzie ok i zalecą Ci leżenie w domku a nie na oddziale 🙂 fajnie,że masz ciocię położną,która tak dba o Ciebie 🙂
Wiola no rozmowa była,ale ze skutkiem takim jakiego się spodziewałam,nie zamierzam sobie tym zawracać dłużej głowy,będzie co ma być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Moze tez kupie magnez? Obojetnie jaki czy ma jakas dawke specjalna?

magnez MGB6 🙂 nie wiem czy wszystkie są takie same ale ja jak kupuję to w aptece mówię,że potrzebuje na skurcze w nogach i że jestem w ciąży,zawsze dostaje taki więc nie wiem czy ma to jakieś znaczenie 🙂 nowością jest neo-mag skurcz więc zapytaj,z tego co wiem to różni się tym,że zawiera dodatkowo potas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski my z mężem się weekendujemy więc czasu na brzuszek brak ale poczytałam co pisałyście i Tysia Tobie i maleństwu zdrówka życzę, zobaczysz wszystko bedzie ok.... ja z patrycją też od 28 tyg miałam ciągle twardy brzuch i lekarz stwierdził rozwarcie na 0,5 cm i skróconą o polowe szyjkę... obeszło się bez szpitala, brałam magnez 3 razy dziennie, nospę też 3 razy dziennie i luteinę dopochwowo 2 razy dziennie i dotrwałam do 40 tygodnia więc się nie martw, adasiowi aż tak bardzo na pewno się nie spieszy na świat! Przystopujesz co nieco i wszystko bedzie ok 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyssiiaa napisał(a):
Robert był w aptece i kupił mi Magne B6 ile razy wy bierzecie dziennie magnez? 😞

ja biorę raz dziennie bo narazie nie mam potrzeby zwiększac dawki, ale z pati brałam nawet 3 razy dziennie... ja kupowałam maglek B6 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc czerwcowe mamusie! Co prawda jestem majówką, choć kto wie 😉 Tysia napisała u nas na watku że ma nakaz lezenia, a wiem że z Wami pisze to i ja wpadłam zobaczyć co tam u niej jakby nie zajrzała do nas. Mam nadzieje ze z nią bedzie lepiej, bo ja mam ten sam problem, ale leżeć nie moge bo z dwulatkiem to troche ciężko 🙂 Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
My juz sami w domu kuzynka dzis wrocila do siebie. Dostalam caly wielki karton ciuszkow takich na 56do 68 rozmiarowki i mam pytanie kiedy najlepiej wziac sie za pranie i prasowanie tego wszystkiego? Ciuszki jak ciuszki fajne takie male ale chyba i tak zaczne kupowac takie co mi sie podobaja tu w wiekszosci widac ze uzywane sa i to nie po jednym dziecku. Zaczne sie rozgladac za czyms.

Tysia bedzie dobrze nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...