Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde ... sama już zgłupiałam z tymi ciuszkami... nie chce przesadzic , ale nie chce tez zeby czegos mi zabrakło ....
Mam :
6 pajacykow
7 śpioszkow
2 x ogrodniczki
3x body dlugi rekaw
14 x body krotki rekaw
1x półśpiochy
1x rampersy
5x kaftanik
1x bluza

Napewno potrzebuję coś cieplejszego i mysle ze wiecej polspiochy i body dlugi rekaw sie przydadza.. Jak myslicie co jeszcze???
Nie chce przesadzac bo pewnie wszyscy beda nosic w prezencie ubranka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Kurde ... sama już zgłupiałam z tymi ciuszkami... nie chce przesadzic , ale nie chce tez zeby czegos mi zabrakło ....
Mam :
6 pajacykow
7 śpioszkow
2 x ogrodniczki
3x body dlugi rekaw
14 x body krotki rekaw
1x półśpiochy
1x rampersy
5x kaftanik
1x bluza

Napewno potrzebuję coś cieplejszego i mysle ze wiecej polspiochy i body dlugi rekaw sie przydadza.. Jak myslicie co jeszcze???
Nie chce przesadzac bo pewnie wszyscy beda nosic w prezencie ubranka..


Najlepiej jak sie jakas doswiadczona mam wypowie, ja byłam ostatnio u kupeli która urodziła 2 tyg temu i pytałam ile razy małego przebierasz w ciągu dnia a ona mi ze ze 4-5 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Czarna_Mamba napisał(a):
Kurde ... sama już zgłupiałam z tymi ciuszkami... nie chce przesadzic , ale nie chce tez zeby czegos mi zabrakło ....
Mam :
6 pajacykow
7 śpioszkow
2 x ogrodniczki
3x body dlugi rekaw
14 x body krotki rekaw
1x półśpiochy
1x rampersy
5x kaftanik
1x bluza

Napewno potrzebuję coś cieplejszego i mysle ze wiecej polspiochy i body dlugi rekaw sie przydadza.. Jak myslicie co jeszcze???
Nie chce przesadzac bo pewnie wszyscy beda nosic w prezencie ubranka..


Najlepiej jak sie jakas doswiadczona mam wypowie, ja byłam ostatnio u kupeli która urodziła 2 tyg temu i pytałam ile razy małego przebierasz w ciągu dnia a ona mi ze ze 4-5 🤪 😮



ee no 4-5 razy to chyba lekka przesada 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niekoniecznie, to zalerzy czy dziecku duzo sie cofa po jedzeniu. Ja etz na poczatku Majke i przede wszystkim siebie czesto przebieralam, moze nie az 4/5 razy ale ejdnak.

Czarna na pewno body dlugi rekaw i polspiochy. Ja bym kupila hjeszcze body na ramiaczkach bo sa wygodniejsze do ubierania np pod pajacyk niz body z krotkim rekawem. Tak sie zapytam, co wedlug ciebie to spioszki? 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam ciuszków juz full, zakupiła od kumpeli ta torbe, gdzie 60 ciuszków było 🙂

I też mówiła, że czasem przebierała Nelę 4-5 razy dziennie, to kupka wylazła, to się ulało.. więc ciągle coś..

Midorada to nasze dzieciaki podobnie rosną, bo eszta to widze niemałe Kluski 🙂 🙂 może Polcia jeszcze przyspieszy w przybieraniem na wadze 🙂

U nas komoda stoi pięknie 🙂 zeszło 2,5 h.. Pokój dla Poli w 95% gotowy, jeszcze jakiś żyrandol muszę wyczaić i zazdroskę na okno 🙂

Zmykam spać, buzka Hipcie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamcie z rana 🙂
dziś słoneczko za oknem więc zapowiada się ładny dzionek 🙂

jejku dziewczyny wy już tyle macie, ja w porównaniu do was to można powiedzieć że nie mam nic 😮 😮 😮 no ale to wina tego remontu że czekamy...bo nie ma gdzie układać
no dla siebie też muszę zacząć się rozglądać ze rzeczami do szpitala bo też nic nie mam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi laseczki 🙂

u nas też za oknem słonecznie, ale czy ciepło trudno stwierdzić, koło 11 ide na spacer 🙂
Kocik masz chcociaż liste co masz, a czego potrzebujesz? ja to bez tego nie dałabym rady..

ja już mam tak 90% i powiem szczerze, że jakos lepiej mi z tym, że już wszystko czeka.. na początku było to dla nie do ogarnięcia.. a jednak wszystko da rade 🙂

Miłego dnia Hipcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
mam tak jak Ty Majka dla świętego spokoju dobrze jak już wszystko najpotrzebniejsze jest 😁


hihi Ty to już w ogole na czujce, ale pamietam , że łóżeczko miałaś może gdzieś na takim etapie jak ja teraz jestem 🙂 czyli podobnie 🙂

Nooo mi tak spokojniej na duszy, że wszystko czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
mam tak jak Ty Majka dla świętego spokoju dobrze jak już wszystko najpotrzebniejsze jest 😁


hihi Ty to już w ogole na czujce, ale pamietam , że łóżeczko miałaś może gdzieś na takim etapie jak ja teraz jestem 🙂 czyli podobnie 🙂

Nooo mi tak spokojniej na duszy, że wszystko czeka 🙂


nie, no to zrozumiałe, też chętnie miałabym już wszystko zapięte na ostatni guzik no ale siła wyższa....a tak to nawet nie mam ochoty nic kupować żeby w siatkach leżało...
choć ostatnio kupiłam dwie czapeczki i kocyś dla synusia 🙂 🙂 🙂
ale z resztą muszę cierpliwie czekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Pszczelarka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
mam tak jak Ty Majka dla świętego spokoju dobrze jak już wszystko najpotrzebniejsze jest 😁


hihi Ty to już w ogole na czujce, ale pamietam , że łóżeczko miałaś może gdzieś na takim etapie jak ja teraz jestem 🙂 czyli podobnie 🙂

Nooo mi tak spokojniej na duszy, że wszystko czeka 🙂


nie, no to zrozumiałe, też chętnie miałabym już wszystko zapięte na ostatni guzik no ale siła wyższa....a tak to nawet nie mam ochoty nic kupować żeby w siatkach leżało...
choć ostatnio kupiłam dwie czapeczki i kocyś dla synusia 🙂 🙂 🙂
ale z resztą muszę cierpliwie czekać


U Ciebie sytuacja wiadoma, nie przeskoczysz.. Midorada miała podobnie, pamietam jak się wpieniała na majstrów i dostawców.
mam nadzieje, ze się kochana szybko uporasz z tym całym remontem 🙂
i wtedy dziki szał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzis od rana ladnie sloneczko grzalo a teraz slonka brak i zimno sie zrobilo. Ide dzis na zakupy jakies adidasy chce sobie kupic i poszukac jakis bluz dla malej bo nie mam nic takiego cieplejszego na wierzch.
Tak ogolnie to chyba dla malej mam wszystko, oprocz: soli fizjologicznej i tego typu paru rzeczy. Dla siebie nie mam jeszcze wkladek laktacyjnych i chyba tylko tego. Najwyzej sie dokupi w razie potrzeby tego czego nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...