Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamcie,

U mnie zimno i ponuro - typowa angielska pogoda 🤢 🤢 Mimo to zbieram sie zaraz na reszte zakupow. Musze sobie sprawic stanik do karmienia. Nie wiecie dziewczyny jak go wybierac? Wiadomo przeciez ze biust moze sie zmienic po urodzeniu. Moze powinnam kupic rozmiar wiekszy? Jakies informacje lub doswiadczenia w tej kwestii? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Popatrze w takim razie co tam maja. 🙂
Slyszalam, ze ten sklep, do ktorego jade, maja zamykac. Pewnie juz niedlugo bede sie pozbywac z nigo towaru wiec beda jakies super przeceny 🤪 🤪 🤪 A moze juz sa 😉


Ty to w ogóle masz tam szał ciał z tymi przecenami...też tak chcę 🤪 🤪 🤪
udanych zakupków 🙂

co do obuwia, to kupiłam sobie ostatnio fajne wygodne adidaski i jestem mega zadowolona 🙂 tylko w nich teraz śmigam 😉

też się chyba przejdę do tesco chociaż bo szału w domu dostaję....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hej Mamcie,

U mnie zimno i ponuro - typowa angielska pogoda 🤢 🤢 Mimo to zbieram sie zaraz na reszte zakupow. Musze sobie sprawic stanik do karmienia. Nie wiecie dziewczyny jak go wybierac? Wiadomo przeciez ze biust moze sie zmienic po urodzeniu. Moze powinnam kupic rozmiar wiekszy? Jakies informacje lub doswiadczenia w tej kwestii? 😉


Stanik powinien być o 1-2 rozmiary większy od tego jaki aktualnie nosisz. Rozmiar musi być większy by przy naborze pokarmu nic nie uciskało piersi i zastoje się nie robiły. Tak mówili w szkole rodzenia. Aha jeszcze ważna kwestia stanik taki powinien być szeroki na dole, bez fiszbin i na solidnych ramiączkach by dobrze ciężkie od pokarmu piersi trzymały.

Ale pospałam 🙂
chodzą za mną placuszki z jabłkiem, chyba na obiad je zrobię 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Na fb umieściłam zdjęcie tego kombinezonu "Żyfafa" tam łatwiej cokolwiek umieścić jeśli chodzi o zdjęcia niż bawić się tu 🙂


hahaha mam ten sam problem z dodawaniem zdjęć tutaj 🙂
jaki śliczny kombinezonek a jaka piękna modelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hej Mamcie,

U mnie zimno i ponuro - typowa angielska pogoda 🤢 🤢 Mimo to zbieram sie zaraz na reszte zakupow. Musze sobie sprawic stanik do karmienia. Nie wiecie dziewczyny jak go wybierac? Wiadomo przeciez ze biust moze sie zmienic po urodzeniu. Moze powinnam kupic rozmiar wiekszy? Jakies informacje lub doswiadczenia w tej kwestii? 😉


Kup w miseczce rozmiar albo nawet i dwa wiekszy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Nenia napisał(a):
Na fb umieściłam zdjęcie tego kombinezonu "Żyfafa" tam łatwiej cokolwiek umieścić jeśli chodzi o zdjęcia niż bawić się tu 🙂


hahaha mam ten sam problem z dodawaniem zdjęć tutaj 🙂
jaki śliczny kombinezonek a jaka piękna modelka 🙂


🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Mamcie, ja juz zaliczyłam fryzjera , i zrobilam skok na ciucholand i kupiłam pełno ciuszków dla Maluszka 🙂 🙂 spodeneczki 3 cieplejsze bluzy 🙂 bodziaki koszuleczki itd 🙂 wczoraj nie umiałam spać tak się przejęłam ze tak mało tych ciuszków.... poluje jeszcze na allegro na jakieś fajne zestawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie na allegro sa piekne zestawy ja wszystkie ciuszki tak kupiłam.

Z drugiej strony z tym przpieraniem to mysle ze doswiadczone mamy napewno przepbieraja maluchy mniej razy bo juz wiedza co i jak a my świeże dopiero bedziemy sie w sumie uczyc i stad moze tego przebierania tyle 🤢 jesli chodzi o stanik to lepiej kupic wiekszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

laseczki jakie Wy śliczne mamcie jesteście 🙂 Tysia i Kasia brzuszki cudeńka 🙂 Tysia co Ty za ciuszki nosisz? Ja myśle, że chyba bede juz sukienki wtedy nosić.. ja taki bębenek bede miała na koniec maja i juz w czerwcu.. i co tu zakładać.. kupować nie mam zamiaru nic.. mam ok 10 sukienek to bede latać w nich 😁

Nenia modelka lepsza od Anji Rubik, normalnie taki słodziak, że oszaleć można, i ten strój Żyrafki 🙂)
Już ja widze moją Polcię wystrojoną 🤪 🤪 🤪

Ja byłam u mojej kumpeli kosmetyczki, rzęsy dopełnione, pazury przemalowane, brwi w porządeczku 🙂 Czyli razem z Czarną mamy dziś dzień piękności 🙂
Czarna ja na lumpkach też dorwałam superaśne rzeczy 🙂

Emi, nie wiesz jak tam Kozinka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
super że udało się trafić na fajne ciuszki, ja to mam pecha zawsze jak pójde poszperać to nic nie znajdę 😮

Idę robić placuszki z jabłkiem bo chodzą za mną i chodzą 😁


no ja mam identycznie jeśli chodzi o zakupy w lumpku...także fajnie że Ci się Czarna udało 🙂 moja koleżanka co nie pójdzie to zawsze coś wypatrzy i to na prawdę super a ja jak idę to nic niema.... 😮 😮

ja już po zakupach w tesco, oczywiście pączki obowiązkowo 😁 😁 teraz królują zamiast twixów 😁 😁 😁 więc przerwa na jednego i małą kawusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
Nenia napisał(a):
super że udało się trafić na fajne ciuszki, ja to mam pecha zawsze jak pójde poszperać to nic nie znajdę 😮

Idę robić placuszki z jabłkiem bo chodzą za mną i chodzą 😁


no ja mam identycznie jeśli chodzi o zakupy w lumpku...także fajnie że Ci się Czarna udało 🙂 moja koleżanka co nie pójdzie to zawsze coś wypatrzy i to na prawdę super a ja jak idę to nic niema.... 😮 😮

ja już po zakupach w tesco, oczywiście pączki obowiązkowo 😁 😁 teraz królują zamiast twixów 😁 😁 😁 więc przerwa na jednego i małą kawusię 🙂


ja wypiłam u kumpeli kawe Latte 🙂 jeju jaka to jest pyszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...