Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Tysia Aneta trzymam kciuki by bole przeszly.

Ja dopiero wstalam ide sie ubrac i uszykowac umowilam sie z kolezanka i jedziemy na kawe do mojej cioci. Noc tez mialam taka sobie, od 3 dni szyja z prawej str mnie boli ale juz jest lepiej. W nocy sie budzilam, spac ciezko dzis bylo i do tego dziwne sny mi sie snily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przeoczy 😉)
Juz jej nie nakrecajcie, bo moze Tyska te sraczke ze stresu ma 🙂) hehe 🙂)

My juz po sniadaniu...

Dzisiaj babcia wraca do domku...na 5 dni.. 😮 nie wiem jak to wytrzymam 🙂)
Ale musze dac rade, bo niby od wrzesnia ma juz wrocic na stale do domu...
juz to widze, bede po porodzie, a ona mi tu rady bedzie dawac 🙂) No ale coz zrobic, musze zyc nadzieja, ze jej przedluza prace do stycznia 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś dziś chyba tej nocy jakieś złe fluidy wędrowały po kraju bo z tego co widac, nigdzie nie dało się spac. Ja od 3 co godzinę pobudka na siusiu - przy każdym wstaniu, piłam szklankę wody, więc po godzince, kolejna pobudka na siusiu 😁

dziś samochodzik oddany w ręce drugiej połówki, pojechał do pracy, a ja sobie w domu siedzę, trochę siąpi deszcz, ale i tak się wybieram na spacer, może coś po drodze dla dzidzi upoluję 😉 a w sklepie coś dobrego do przekąszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc laski!

Mala sie w koncu wczoraj troche rozbudzila, wcale sie nie dziwie ze ma takiego lenia bo ja sie czuje okropnie, boli mnie glowa, jestem spiaca, rzygac mi sie chce i ogolnie jestem strasznie slaba a Maja mega marudzaca. Najchetniej walnelabym sie do wyra na caly dzien. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki i te wyspane i te nie wyspane 🙂
tyle stron naprodukowałyście że tak po łepkach was poczytałam.
Maja super że autko już przetestowane 🙂 na pewno kupa radości 😉
Aneta dobrze że jakoś przetrwałaś tą podróż, no wiadomo jak był mus jechać to trzeba było ale dobrze że nic po drodze się nie wydarzyło
Justyna jak tam nocka? jak Ty masz już takie skurcze to o kurcze 🤪 🤪 ja jeszcze nic nie mam tylko kręgosłup po dupie dostaje...a tak na razie cisza...
dobrze że z Anią lepiej ale kurka aż taka różnica w tygodniach??jak to możliwe??

mnie dziś trochę głowa boli, najbardziej jak się schylam. ale to przez pogodę, szaro buro i z rana padało. no ale na pocieszkę w miarę ciepło 😉
już niedługo weekend i będzie auto dostępne 😁 😁 😁 dla mnie oczywiście 🤪 🤪

miłego dzionka kobitki.
piszcie jak tam wasze skurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Czesc laski!

Mala sie w koncu wczoraj troche rozbudzila, wcale sie nie dziwie ze ma takiego lenia bo ja sie czuje okropnie, boli mnie glowa, jestem spiaca, rzygac mi sie chce i ogolnie jestem strasznie slaba a Maja mega marudzaca. Najchetniej walnelabym sie do wyra na caly dzien. 😞 😞 😞



hahaha to widzę ze nie tylko mnie głowa dziś boli....
przecudne zdjęcie wczoraj dodałaś 🙂 ślicznego loczusia masz 🙂 ciekawe jak następna będzie czy też lokata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi Brzusie..

U mnie w nocy tragedia.. budziłam się non stop.. najgorsze, że strasznie swędziała mnie lewa dłoń.. od razu pierwsza myśl.. cholestaza.. bo to się od dłoni i stóp zaczyna.. non stop sie wierciłam i kręciłam.. mąż się wpienił i chciał iść na dół spać.. taka byłam nieznośna..

Pola tak wierzgała, że znowu zasnąc nie mogłam.. miałam wrażenie, że robi jakies fikołki.. no kongo!

Tysia Ty już bądź w gotowości, ale myśle, że Adaś jeszcze chwilke poczeka 🙂 Anetka Ty tez się oszczędzaj 😘 😘

U nas dziś szaro i buro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Czesc hipcie 😘
Witam sie po nieprzespanej nocy znowu mnie bole braly a jak udalo mi sie zasnac to wstalam po 3h z ogromnym bolem glowy cos czuje że to bedzie ciężki dzień a w dodatku boli mnie pachwina cała jakbym przez cala noc byla rozkraczona 🤢 help 😮


no tak nie doczytałam i mam już odpowiedź jak Ci nocka minęła.
kurcze wszystkie dziś widzę że z głową walczą...ja chyba z apapem skończę bo coraz bardziej mnie boli 🤢 🤢 🤢
jeśli chodzi o bóle w pachwinie to ja mam w momencie gdy klusek szaleje to często tak mi przywali że aż podskakuje i mam wrażenie że za jakieś wiązadła mi szarpie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki 🙂

ja od 06*15 na nogach, byłam oddać mocz i krew do badań. Oczywiście byłam przed laboratorium o 7*45 a tam juz 10ciu ludzi przede mną i to same emeryty... - to są Ci co czasu nie mają 🤢
Dzisiaj kupiłam na allegro klika sztuk pólśpiochów i kaftaniki.... tak przeliczyłam mniej więcej i jak narazie starczy tych ciuszków... w razie czego się dokupi.
Poluję jeszcze na sweterek jakis fajny cieplutki.

Dziewczyny mam prośbę, czy któraś z Was ma jeszcze pod ręką listę co trzeba kupić??
Emi chyba Ty ja miałaś??
Nie chce mi się wracać stronami i jej szukać.
Chcialabym sobie spisać czego mi jeszcze trzeba 🙂

Tysia daj znać jak tam skurcze!!! uważaj na siebie, bo to już nie ma żartów.
Podziwiam Cię za to ze nie boisz sie porodu ani bólu 😘
We mnie strach jest 😲

Aha Dorota na Śląsku krążyły dobre fluidy - spałam jak suseł 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah Czarna Ty tu nikogo nie strachaj 🙂
każda ma jakieś tam obawy ale damy radę, tyle kobiet rodzi i dają radę to co my jakieś niemoty jesteśmy czy co? 🙂 też damy radę 🙂
Justyna super że już masz tak blisko do końca, ta końcówka zawsze się właśnie najbardziej dłuży 🙂

idę się w końcu ubrać i może coś na ząbek zarzucić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kocik 😘

No masakra jak mi jest niedobrze 🤢 🤢 🤢 🤢 Wypilabym sobie 2,3 i 4 kawe ale poczekam na popoludnie z druga 😁

Tysia jeszcze polazi z Adasiem, ja sie bardziej martwie o Anete.

Aneta odezwij sie.

Czarna ja mialam liste ale juz pokasowalam wiekszosc rzeczy bo mam pokupowane. Spokojnie z tymi ciuszkami, ja tez mam malo, przeciez pralke w domu masz wiec nie przejmuj sie tak bardzo, u mnie ciuszkow jest na 1.5 maszyny wiec mam pewnie nawet mniej od Ciebie. Kupie jeszcze jakis dresik moze ale to jak mezol przyjedzie i finito.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tam Kocik ja tam nie straszę 😜 😜 Ja się tylko boję tej całej sytuacji przed i po cesarce.. moment kiedy wstanę czy dam radę no i te leżenie tuz po zabiegu i jak zejdzie znieczulenie... pewnie będzie bardzo boleć....
Najgorsze ze dzieciątka nie bedzie przy mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia 😘 😘 już niedługo Adaś będzie z Tobą, już wytrzymasz tę końcówkę 🙂

Kocik masz racje, pewnie, że damy rade. Ja o porodzie w ogóle nie myśle, nie boje się, po prostu wiem, ze dam rade, tyle kobiet dało rade, dam i ja 🙂 I tak sie ciesze, że to ja mam rodzić niż mój mąż 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahah jak sobie przypomne jaka ja naiwna bylam 😁 😁 😁 szczesliwa bo mi w koncu wody pekly i myslalam, ze w koncu urodze 😁 😁 😁 😁 😁 nie moglam sie doczekac porodu.... masakra, teraz sie tylko moge z tego smiac.

Czarna spokojnie, pomysl sobie tak, pol godziny i babel bedzie na swiecie, nie bedziesz sie musiala meczyc przez kilka a nawet kilkanascie godzin (W NIEKTORYCH PRZYPADKACH NAWET DNI) Nie wiem jak u Ciebie ale ja ide do szpitala na noc przed planowanym cc, bede miala zewnatrzoponowe, pol godzinki, mloda na swiecie, zobacze moje malenstwo. Zawioza Cie na sale i pewnie przystawia Ci mloda do cycka (u mnie nie ma takiej opcji ale ty rodzisz w PL), na poczatklu bedzie kijowo jak bedzie Ci schodzic znieczulenie, na 2 dzien jak bedziesz wstawala to bedzie wrazenie ze rozrywa cie na pol ale jak juz zrobisz te pierwszych pare krokow to bedzie dobrze, 3 dnia smigasz jak nowo narodzona. Nie masz popekanej cipuli, mozesz sikac bez bolu i siadac bez problemu. Spoko, nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Są i plusy i minusy cc. to wszystko zależy od organizmu jak się regeneruje, bo są kobiety które ....a dobra nie będę tu nikogo straszyła. będzie dobrze 🙂
ja się jedynie szycia boję a tak to dla mnie po części też nowość taki normalny poród bo pierwszego rodziłam w wodzie to pewnie inne odczucia są. więc zobaczymy.
heheh jakby faceci rodzili to byłby CYRK 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...