Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anett napisał(a):
byc moze Midorada masz racje nie wiem tak do konca slyszalam tylko ze zmienil sobie imie jak zaczał byc popularny 🙂


A byc moze. Oliwier szybciej w ucho wpada 😎 😉 😜

Czyli, ze Oliwiera nie bedzie na 100%? 😞 W sumie szkoda, bo juz sie tak przyzwyczailam do tego imienia... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz tak sie przyzwyczailam do imion wszystkich naszych przyszlych dzieci, ze teraz tak dziwnie chyba bedzie. Ale co zrobic. Wszyscy w rodzinie musza byc zadowoleni. Chociaz musze przyznac, ze na poczatku moja mama nie byla szczesliwa z powodu Dominika, bo za dlugie i nie ma skrotu... Tylko, ze w moim przypadku to jest krotka pilka - tak postanowilismy i tak zostanie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Ja juz tak sie przyzwyczailam do imion wszystkich naszych przyszlych dzieci, ze teraz tak dziwnie chyba bedzie. Ale co zrobic. Wszyscy w rodzinie musza byc zadowoleni. Chociaz musze przyznac, ze na poczatku moja mama nie byla szczesliwa z powodu Dominika, bo za dlugie i nie ma skrotu... Tylko, ze w moim przypadku to jest krotka pilka - tak postanowilismy i tak zostanie 🙂 🙂



Dominik - bardzo ładne imie mi tez się podoba 🙂 no ale mojemu to nic innego sie nie podoba tylko Olaf
Lece nyny buziaki w brzusie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Własnie wziełam prysznic i załuwazyła że po dzisiejszym dniu mam strasznie szerokie stopy 🤢

Mi sie tak Heniu nie podobaklo chciałam jakos inaczej a jak w koncu wymyslił Wiktor to jakos mi żal tego Henia 🤢


Matko Emi, ale mnie rozczulilas... 🙂 🙂 I co bedzie Wiktor, bo w koncu nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Własnie wziełam prysznic i załuwazyła że po dzisiejszym dniu mam strasznie szerokie stopy 🤢

Mi sie tak Heniu nie podobaklo chciałam jakos inaczej a jak w koncu wymyslił Wiktor to jakos mi żal tego Henia 🤢


Matko Emi, ale mnie rozczulilas... 🙂 🙂 I co bedzie Wiktor, bo w koncu nie wiem.


Ja juz tez sama nie wiem 🤢 😮 jak sie urodzi to chyba dopiero podejmiemy decyzje zobaczymy co bedzie bardziej pasowac do niego 🙃 albo napiszemy na karteczkach i zobaczymy która karteczke mały złapie 🙂 jak bedzie machał np rączkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj, oj...ale zescie natworzyly stron :-) ale juz wszystko wiem
u nas z ta pomoca to tak roznie, moja strona bardziej pomaga, kupuje, wrecz szaleje momentami.a strona mojej drugiej polowki jest bardziej za tym zeby nie kupowac przed pojawieniem sie dziecka na swiecie. ale co to zmieni - bedzie tylko wiecej stresu a ja nie bede mogla latac po sklepach jak dzidzia juz bedzie..

u nas sex jest, ale mogloby byc wiecej tylko moj man od trzech tygodni!!! chory na zatoki, oslabiony i niezbyt ma sily na szalenstwa ze mna :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja tesciowa tez za bardzo sie nie angazuje, ale to chyba dlatego bo nie jestesmy na miejscu. Poza tym nie mam do niej o to zalu. Poki co jej wnukiem nr jeden jest syn brata blizniaka mojego meza i pewnie juz tak zostanie. Za to moi rodzice szaleja za szczescia. I w sumie jest ok. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...