Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam się i ja 🙂
nocka spokojna wręcz nawet bym powiedziała że spałam jak dziecko aż ciężko było rano wstać jak budzik zadzwonił.....(budzikom śmierć hahaha)

Sandra może być ciężko znaleźć chętnych do prasowania bo ja np tego też nie cierpię robić....i mam już to na całe szczęście za sobą....a może przed heheh bo niedługo kolejną pralkę czas wstawić 😁
Justyna, czas leci jak szalony a już w ogóle jak ma się już swojego skarbka przy sobie 🙂 nam się jak na razie jeszcze ciągnie bo tylko liczymy te dni kiedy ta godzina '0' wybije
mi zostało 18 dni.....
Ania nie nastawiaj się na przenoszenie, trzeba być dobrej myśli
Maja ja w sobotę lecę do kosmetyczki bo już tuż tuż więc trzeba być gotową 😉
Aga ja też wtryniam teraz truskawki ile wlezie bo potem to raczej trzeba będzie uważać zwłaszcza właśnie na truskawy także teraz trzeba się nawpierdzielać 😉

taaak ciekawe która teraz w kolejce 😉
Emi? czy Midorada? chyba że któraś jeszcze pomiędzy ma termin? lub jakaś przed szereg się wyrwie 😁 😁 😁 😁

miłego dzionka wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Właściwie wyspane jesteśmy, ale chętnie pospałabym dłużej ale jakoś się nie dało. Truskawki czekają w lodówce na dzisiejsze obżarstwo, muszę dokupic. Ja tylko piorę, nie prasuję na razie 😉 W przyszłym tygodniu bede miała ekipę do prasowania. Muszę tylko poprasowac nasze ubrania bo jeszcze trochę a wszystko popiorę a nie będzie i tak w czym chodzic.

Oj szybko leci czas, rzeczywiście niedawno przeżywałyśmy pojawienie się Adasia, a tu już 2 tygodnie. Wiemy co u innych świeżo upieczonych mamuś słychac?

Przebudziłam się z myślą, że leje deszcz, już zaczęłam się martwic że nie mam krytych butów bo wywiozłam ostatnio i zapomniałam przywieźc, chciałam już leciec do samochodu po kalosze, ale okazało się, ze bardzo świeci słońce - więc chyba musiało mi się coś przyśnic.

Dorotka (midorada) coś milcząca, czy mi się zdaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota u Midorady jest mama więc rzadziej tu zagląda a poza tym może coś już się tam u niej dzieje ale myślę że chyba da którejś z nas znać 🙂
Sandra może po truskawkach Cię goni 🙂 bo ja się właśnie zastanawiam czy u mnie to truskawki czy oczyszczanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzucholki i mamuśki 🙂 pamiętacie mnie jeszcze??? ☺️ ☺️ ☺️
Daaaaaawno sie nie odzywałam, melduję się że ja też jeszcze w dwupaczku 😠
Tydzień temu mnie połozna nastraszyła że to już tuż tuż bo skurcze są a jednak jakaś oprona jestem, albo Karolinka 🙂
Do mnie oprócz cukrzycy przyplatała się jeszcze cholestaza, co kilka dni sprawdzam próby watrobowe, wyniki srednie wychodzą, we wtorek lekarz mnie chciał połozyc w szpitalu ale w sumie jeszcze się obeszło.... Na KTG wychodzą regularne skurcze ale lekarz mówi że to przepowiadające, że jeszcze kilka dni pochodzę.....

Jutro jadę na badania rano i KTG i mam nadzieję że usłyszczę - pani Sylwio pani rodzi 🤪 ciągle jestem pod stałą opieką ze względu na cholestazę która mi w sumie nic nie szkodzi oprócz okropnego swędzenia, bardziej narażona jest córcia........ mam nadzieję że wszystko się dobrze skończy........

A u Was co tam slychac??
Tysia, Aneta, Wiola Wam szczerze i z całego serca gratuluję i zazdraszczam że macie już Maluszki przy sobie ☺️ ☺️ też bym już chciała!!!

Chyba nikt więcej się nie rozpakował???
Po tak długiej nieobecności nadrobiłam tylko trochę stron do tyłu.... U nas Patrycja zaczęła chodzic więc teraz to już naprawdę jest jej wszędzie pełno, mąż pomaga jak może bo ja juz nie daję rady za nią ciągle biegac i szybko się męczę, do tego te upały, masakra!!! Na szczęście dzisiaj coś zelżało 🤔
Budowa domu jak narazie stoi, teraz mamy inne priorytety 😁 🙃 🙃

Pozdrawiam serdecznie 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane!
witam się w końcu z domu !
nie macie pojęcia jak fajnie bez brzucha w końcu!! (no może prawie bez brzucha - teraz wygląda tak na 5mc)
już niedługo i Wasza kolej 🙂 życzę samych lekkich łatwych i przyjemnych porodów i dzieciaków-słodziaków!

CC rewelacja tylko po trzeba się oszczędzać - u nas to właściwie niemożliwe bo ja non stop sama więc i dzwiganie i pranie gotowanie nie wspomnę o dzieciach... ech... jutro idę na ściągnięcie szwów - mam nadzieję że jakoś mi brzuch wytrzymał i się nie rozleciał przez to że sama jestem 🤢 choć jest dziwnie 🤢 😮 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia trzymaj się dzielnie biedulko co to się do Ciebie przyplątało.....obyś w nagrodę szybki poród miała 😉
Aaaana to fajnie że w miarę dobrze dochodzisz do siebie po cc 🙂 no i że jesteś już w domciu, wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.

taaak tej swobody bez brzucha z przodu wam już zazdroszczę 🙂 czy to malowanie pazurów od nóg czy oglądanie kaczuchy 😁 😁 😁 ja chce już zasypiać na brzuchu bo to moja jedyna ukochana pozycja....
no nic nie ma innego wyjścia - trza czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Obżarłam się sernikiem, mała się wierci-chyba jej smakował 😁
Hania ciągle mi pod żebra coś wciska, cholrenie nieprzyjemne uczucie, za każdym razem gdy się pochylę mam wrażenie że jej tą cześć ciałka zgiote 😮

niunia trzymaj się i życzę szybkiego rozwiązania 🙂
Mi podobnie jak u Maji troszkę zostało, ale to już bliżej niż dalej.
W poniedziałek kolejna wizyta u ginekologa, ciekawe czy przez 2 tygodnie coś się zmieniło 🙂

spadam z mężem na zakupy a potem chatę trzeba ogarnąć bo ostatnio pofolgowałam sobie 🙂

Miłego dnia brzucholki i mamuśki 🙂

W sobotę niektóre z nas będą obchodzić po raz pierwszy swoje święto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
A my, które rodzimy za moment albo za dłuższy moment, nie jesteśmy już mamusiami? Nie świętujemy jeszcze? 😉 buuu 😞 może chociaż sobie samej jakiś prezencik uczynic?


też świętujecie 🙂 a czemu macie nie świętować? 🙂 wszystkie jesteśmy już mamciami 🙂 tylko że z tą różnicą że niektóre pierwszy a niektóre drugi raz 🙂

więc jak najbardziej każdej z nas należy się prezencik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Nogi mi wchodzą do d... , byłam dzisiaj z Babcia na działkach popytać czy ktoś nie chce sprzedać, ale znając moje szczęście nic z tego nie wyszło i chyba nie wyjdzie :/ za taką działkę liczą sobie po 25000 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮
Dzisiaj fasolka po bretońsku na obiadek 🙂
Niunia fajnie ze sie odezwałaś - to juz prawie końcówka 🙂 😘
Tysia jak to leci Adaś już 2 tyg kończy 🙂
Ciekawe kiedy Anetka wychodzi do domku 🤨

Wczoraj wieczorkiem urodziła moja koleżanka, nie znała płci, jest to dziewczynka 3150 waży i 56cm mierzy - Zuzia, miała cc bo dziecko ułożone miednicowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po raz drugi 🙂 wstałam najpierw przed 4 zjadłam sobie sniadanko i co i zasnac nie mogłam wiec zrobiłam pranie ogarnełam chatke i zasnełam o 8 po raz drugi teraz sie obudziłam niedawno to juz obiad trzeba robic 😁 😁 😁 😁

Niunia dobrze że się odezwałaś, Ty to się biedna namęczysz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...